Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δάχτυλο και strapon

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Ak93, στις 8 Ιουνίου 2023.

  1. Πάντως ο ερεθισμός του προστάτη δεν πρέπει να ισχύει για όλους διότι εμένα πρόσφατα μου έβαλε κάποια που ήταν και έμπειρη, μου είπε ότι ήρθε και σε επαφή με το προστάτη αλλά εγώ δεν ένιωσα τίποτα ιδιαίτερο.
     
  2. Exploiter

    Exploiter F* my mind first

    Εγώ προσωπικά έχω ανάγκη το δάχτυλο όταν είμαι από πάνω και δεν μπορώ να τελειώσω.. μόλις μου το βάλει δεν κρατιέμαι.. όσον αφορά το στραπον προσωπικά θα ήθελα να με παίρνει μια παρέα γυναικών
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Μερακλής!
     
  4. zwg

    zwg Regular Member

    Δεν θα ξεχάσω την φορά που είχα αφεθεί τελείως σε μία Κυρία και έβαζε και δάχτυλα και δονητή μαζί
     
  5. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    η πρωτη φορα πουθα μπει το δαχτυλο κ μετα ο δονητης μενει αξεχαστη
     
  6. energizer7

    energizer7 Regular Member

    Είναι ωραία αίσθηση.
    Κι όπως μου ειχε πει κάποτε , πριν χρονια, μια γυναίκα.
    "Για να ξέρεις να γαμας, πρέπει να ξέρεις και να γαμιεσαι"
    Και μου το ανεπτυξε αυτό και , η οποία τξ είχε φιλοσοφήσει, και κατάλαβα πολλά.
     
  7. MallonNai

    MallonNai Gynesexual (oχι Bi) Premium Member

    η πρώτη φορά που μπήκε δάχτυλο μούδιασε όλο το κορμί μου
     
  8. MallonNai

    MallonNai Gynesexual (oχι Bi) Premium Member

    εμένα αν δε μου βάλουν δάχτυλο (βέβαια, παλιά στο φαρ γουεστ δάχτυλο, τωρα ποια κατι της παραπάνω) δε χύνω, οπότε τους είναι μονόδρομος. απλά μου γαμάνε τη ψυχολογία.

    "να πας σε ψυχολόγο να το κοιτάξεις" ε ναι αν είναι να με κάνεις να μη νιώθω ασφάλεια μαζί σου & παλι καλά να λες που μου σηκώνεται..

    "τωρα φοβάμαι ότι θα με κερατώσεις με άντρα" wtf?

    "δε σε φτιάχνω" οι κλειτοριδικές γυναίκες δλδ δε τις φτιάχνουμε. & φυσικά ούτε κούβεντα για δονιτη...

    "μου χαλάς την εικόνα του γαμιά" σορι κι ολας, μόνο τις δικες σου καύλες να κάνουμε στο σεξ, μιάς & τα δίνεις όλα & απλά ξαπλώνεις εκεί, αφού το βυζομπαλο σου το παίζω εγώ καλύτερα από εσένα, το μουνάκι σου το τριβω εγώ καλύτερα από εσένα & όταν είσαι από πάνω, παρόλο που σου αρέσει πολύ αυτή η στάση, στο δευτερο ανεβοκατεβασμα έχεις κουραστεί & αν δε δίνω εγώ ρυθμό, ο πίπης πάει & κρύβεται στο καβούκι του για καφέ.

    Ξέρω θα φάω πολύ κράξιμο τώρα, αλλά θυμηθείτε, αναφέρομαι στις δικές μου μαξ 25 περιπτώσεις, όχι σε όλον τον γυναικείο πληθυσμό...
     
  9. George driver

    George driver New Member

    Εάν σου πω, πως μου το είχε πει και εμένα. Επειδή μου αρέσει το strap on! Wtf! Τι φάση ;
     
  10. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    τα λες σωστα κ αληθινα η δικια μου ευτηχως εμαθε για την καβλα που προσφερει το δαχτυλο απο μια εξωσυζηγικη σχεση που χε κανει εν γνωση μου για ανανεωση.τοκερατο εχει κ την καβλα του
     
  11. MallonNai

    MallonNai Gynesexual (oχι Bi) Premium Member

    lol, ενώ πιστεύω αν μου πει ποτέ καμία ότι με κεράτωσε, ο εγωισμός μου δε θα μπορούσε παρά να τη χωρήσει, εκτός και αν, μια που θα μου το πει & μια που θα φορέσει τρελή στρπονιέρα & θα μου πει, σκύψε ευλογημένε. ε, πιστεύω εκεί θα σκύψω & θα πω στον εαυτό μου "ποιος εγωισμός?"
     
  12. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    το γνωριζα οτι θα παει με αλλον ,δεν εγινε κρυφα