Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δέσιμο στο κρεβάτι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Tops / Bottoms' που ξεκίνησε από το μέλος Στέφανος Παπαδόπουλος, στις 15 Οκτωβρίου 2020.

  1. Σας αρέσει να δένετε/σας δένουν στο κρεβάτι; Τι σας αρέσει σε αυτό;
    Εμένα με το να με δένει μια γυναίκα την ώρα του σεξ μου αρέσει γιατί δείχνει την κυριαρχία της, μπορεί να με teaseάρει όσο θέλει και φροντίζει να τελειώσει πρώτα αυτή πριν αφήσει κι εμένα. Και προφανώς μου αρέσει γιατί απλά ξαπλάρω δεν κουνιέμαι καθόλου και κάνω σεξ. Τι άλλο να ζητήσει κανείς;
     
  2. Fortinbras

    Fortinbras New Member

    Σου αρέσει δηλαδή κι επειδή βαριέσαι και την εντατική σωματική δραστηριότητα;
     
  3. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Ρεβανί Βεροίας;
     
  4. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Α να γεια σου. Κι έλεγα τι έλειπε...να ξαπλαρω και να κάνω σεξ. Για κάτσε να το περάσω στο αρχηγείο.     
     
  5. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Αααα, θες να σου σηκωνεται χωρις να σηκωνεσαι.
    Κατανοητο.
    Αν σταυρωσεις παντως και τα χερια στο στηθος και απλωσεις και μερικα λουλουδια μπορεις να το πας και στα φετιχ.
     
  6. brenda

    brenda FU very much

    Εμένα μου αρέσει πολύ να δένω, αλλά επειδή είναι κουραστικό, δίνω εντολή και δένονται μόνοι τους.
    Γαμάτο εεεε;  
     
  7. -Volt-

    -Volt- Contributor

    πραγματικό session
     
  8. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Μπορείς και με πάγια εντολή, να μην χρειάζεται να πηγαίνεις
     
  9. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Δεν ξέρω τι λέτε εσείς αλλά μόνο αν σε δέσουν σε κρεβάτι του ελληνικού στρατού γεμάτο κοριούς θα καταλάβεις τι θα πει πραγματικό bdsm
     
  10. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Με 40 υπο σκια και περασμενο με πετρελαιο μπας και φυγουν.
     
  11. Πρώτα γίνεται το δέσιμο στο μυαλό...και μετά ακολουθεί το δέσιμο στο κρεβάτι..
    Η αρμονία των δυο κάνει τη δράση-αντίδραση να μεταλλαχθεί σε ιδιαίτερη αίσθηση-παραίσθηση...

    Υ.Γ λατρεύω να δένω στο κρεβάτι και όχι μόνο...
     
  12. sapfw

    sapfw Hard to handle Contributor

    μόνο Χοχλιούρου