Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δέσιμο στο κρεβάτι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Tops / Bottoms' που ξεκίνησε από το μέλος Στέφανος Παπαδόπουλος, στις 15 Οκτωβρίου 2020.

  1. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Like! Να αυτά τώρα είναι ωραία πράγματα.

    Μου έδωσες ιδέα! Γυψοναρθηκα!!! Νταξ, έχει γίνει χθες.     
     
  2. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Αν ειναι ολοσωμος, ασε ελευθερο ανοιγμα για καλαφατισμα και εκπομπες καυσαεριων, αλλιως βλεπω προωρο σφυροκαλεμο...
     
  3. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Κι όμως υπάρχουν βίντεο με ολόσωμους! Νταξ θα δω πρώτα μια μικρή περιοχή στα πόδια δεμένα. Αλλά είναι καλή ιδέα  
     
  4. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Αν ειναι ολισωμος μπορεις να τον κσνεις παχιο, να τον ανοιξεις στο πλαι και να βαλεις μεντεσεδες και να τον εχεις μπες βγες, για πολλαπλες χρησεις. Αμα παρισταται και ομηγυρις, μπορει στο τελος να γραψει αφιερωσεις και να βαλει αυτοκολητα, να τον χυσει ως αναμνηστικο κλπ.

    Οχι τιποτ αλλο, με τον κλειστο ολοσωμο αμα σου ρθει κανα χεσιμο θα γινουν σκηνες απειρου καλλους.
     
  5. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Είμαι κι εγώ, αλλα είσαι κι εσυ. Είπαμε μια μικρή περιοχή στα πόδια. Θα σου πω πως πήγε.   Και σου λένε μετά ποδοπεδες. Πφ αματερς  
     
  6. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Προτεινω απο δαχτυλα ποδιων ως κοιλια με ανοιχτα ποδια και ανοιγμα στην ενδιαφερουσα περιοχη.
    Αλλιως δε θα καταλαβεις γερη καθηλωση.
    Και πατουσες ελευθερες για παιχνιδι.
     
  7. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Για αυτό ειδικά έχεις προνοήσει από πρίν χρυσό μου...και αν τύχει και πέσεις σε θέματα προβληματικόυ εντέρου σου έχω λύση.
    Την βοήθεια του κοινού!
    Ένα τηλέφωνο στον Conner,σκάει μύτη με το μαγικό βαλιτσάκι του και το προβλήμα λύθηκε. 
     
  8. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Είστε κι είστε, η καραντίνα σας αποκαμε. Αχ βασανισμένο μου κορμί! Όχι ρε, να μπορώ να σηκωθώ κι εσυ αν πάθετε τιποτις από την γοητεία μου. Πάντως αντί για δεσιμο στο κρεβάτι, λέω να το πούμε χτίσιμο στο κρεβάτι  
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Κλύσμα με σιλικόνη κιετς;
     
  10. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Σφυροκαλεμο διπλα η επαναφορτιζομενο. Σε 10" ελευθερη. Πιο γρηγορα απο το να ψαχνεις να ξεκλειδωνεις χειροπεδες.
    Αμαν πια η γκρινια σας.
     
  11. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Κλαψομουνιασμα...πες το σωστά  
     
  12. Mirage2009

    Mirage2009 Non Serviam