Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δέσιμο στο κρεβάτι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Tops / Bottoms' που ξεκίνησε από το μέλος Στέφανος Παπαδόπουλος, στις 15 Οκτωβρίου 2020.

  1. kostas98

    kostas98 I didn't change. I just found myself

    Εμένα αυτό που με τρελαίνει είναι ότι είμαι ανήμπορος να αντιδράσω, μπορεί να με κάνει ότι θέλει και εγώ δεν μπορώ να κάνω τίποτα, παρά μόνο να την παρακαλάω για έλεος!!!
     
  2. venetos

    venetos Σσσσ... θα σε φιμώσω!

    Κι άμα σε φιμώσει;
     
  3. sennyo

    sennyo Fet: Mary26

    εμενα παρολο που μου αρεσει απιστευτα να βλεπω shibari και live και βιντεο και φωτογραφιες δεν μου αρεσει καθολου να με δενουν!! δεν εχω αφησει ποτε κανεναν να με δεσει!! δεν μου εχει εμπνευσει κανενας τετοια εμπιστοσυνη μεχρι τωρα.
     
  4. kostas98

    kostas98 I didn't change. I just found myself

    Άμα με φιμωσει θα πρέπει να το υποστω γιατί κάτι θα ξέρει παραπάνω για την τιμωρία μου. Μόνο με τα μάτια μου θα μπορώ τότε. Εκτός αν με έχει στα τέσσερα οπού εκεί την προσκυνώ έτσι και αλλιώς χωρίς αντίσταση!
     
  5. venetos

    venetos Σσσσ... θα σε φιμώσω!

    Και με τι σ' αρέσει να φιμώνουν;
     
  6. kostas98

    kostas98 I didn't change. I just found myself

    Είτε με μπάλα είτε με ταινία αλλά το καλύτερο είναι με τα ίδια της τα χέρια ειδικά στα τέσσερα
     
  7. ChrisZab11

    ChrisZab11 New Member

    Είναι κι αυτό μια λύση