Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δανεισμός του υ σε άλλον - η Κ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Θρυαλλίς, στις 5 Νοεμβρίου 2016.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Εμένα μου λες...
    Εγώ θέλω κάποιον από Κύπρο να κατέει σεφταλιά. Την λιγουρεύομαι καιρό αλλά δύσκολο να πετύχεις καλή σεφταλιά.
     
  2. Dapom

    Dapom Contributor

    Πάντως αυτοί που δεν δανείζουν πάντα θα έχουν τον φόβο οτι το έτερον ήμισυ μπορεί να γουστάρει τρελά να δανειστεί. ..ενώ για αυτούς που δανείζουν είναι παντα καύλα.

    Θα το έλεγα και συναισθηματικό πλεονέκτημα.
     
  3. espimain

    espimain Contributor

    Θα έχετε και οι δύο τζάμπα ψυχανάλυση.
    Τυχερούλιδες      
     
  4. billyboy

    billyboy Guest

    Έχει πάρει το αφτί μου για την πολυερωτια και αυτό έγραψα ποιό πρίν... Άλλη άποψη έχουν κάποιοι άνθρωποι και άλλη άνθρωποι άνθρωποι... κάποιοι άνθρωποι άνθρωποι αγαπάνε ερωτεύονται δανιζουν ανθρώπους και κάποιοι άλλη άνθρωποι απλά ΟΧΙ... κάποιοι άνθρωποι μπορούν να αγαπήσουν δύο ανθρώπους να ερωτευτούν δύο ανθρώπους να παίξουν με δυο ανθρώπους και κάποιοι με έναν.πολυ ποιό απλά κάποιοι μπορούν να δανισουν ανθρώπους και κάποιοι όχι...
     
  5. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Πλάκα έχετε ορισμένοι. Πρώτα λέτε "αν το ένα τότε το άλλο " και μόλις λίγο σας ζορισουν λέτε "εγώ? Εγώ είπα ο καθένας να κάνει ότι θέλει " άσχετα που έχετε κάνει όσους αφορισμους και εξισώσεις έχετε προλάβει....
     
  6. billyboy

    billyboy Guest

    Το ποιος έχει πλάκα άσε να το κρίνει κανένας άλλος...ποιος με ζορισε μωρέ...ο καθένας έχει το δικαίωμα να κάνει ότι θέλει το έχω γράψει και ποιο πάνω..μάλλον δε παρατήρησης καλά... πας για γυαλιά   δεν κάνω ούτε αφορισμούς ούτε εξισώσεις... Γραφείς γράφεις αλλά δεν ξέρεις τον άλλον απεντανι...οσο για το πλάκα...χαλάρωσε λίγο και όπως θα σου μιλάω θα μου μιλάς... ηρέμησε θες να δανιζεσαι θες να είσαι όπου φυσάει ο άνεμος θες... δικαίωμα σου αντε να τι γραψω άλλη μία φορά....πλακα εχουν ορισμένη με αυτά που πιστεύουν...καιντα πιστεύουν κ όλας...Αυτό είναι το κακό....
     
  7. billyboy

    billyboy Guest

    Αμα λέμε αν το ένα τότε το άλλο ε τότε έχεις δίκιο απόλυτο...    
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    @MauveDelastrange
    Δε σε βλέπω να έχεις την ίδια αντικειμενική επίκριση προς την άλλη μπάντα. Προς όσους δηλαδή αφορίζουν και λένε κομπλεξικούς όσους δεν δανείζουν ή ότι είναι άτολμοι ενώ οι άλλοι ανοιχτόκαρδοι κιμπάρηδες. Διότι γράφτηκαν και τούτα.
    Ντάξει, κάποιοι έχουν την ανάγκη να προστατεύουν τα χούγια τους αλλά και ολίγη σφαιρικότητα παίδες.
     
    Last edited: 8 Νοεμβρίου 2016
  9. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Νομίζω κάνεις λάθος. Γενικά το πρόβλημα μου είναι ο αφορισμος. Άλλωστε όπως είδες και αρκετές σελίδες πριν έγραψα ότι αν κάποιος δεν θέλει δεν γουστάρει κανένα πρόβλημα. Άλλωστε δεν θα έγραφα ποστ για να συμφωνήσω με κάποιον το θεωρώ ιδιαίτερα redundant ενώ πχ υπάρχει το λαικ.

    Δεν θεώρησα ότι όσοι δεν δανειζουν είναι προβληματικοι ούτε και έγραψα κάτι τέτοιο, έτσι νομίζω τουλάχιστον εκτός αν κάνω λάθος όπου και ανακάλω δεν έχω πρόβλημα.

    Αποτι είδα όμως οι περισσότεροι αφορισμοι ήρθαν από την μεριά όσον δεν δανειζουν , ότι οι άλλοι δεν αγαπάνε, δεν κάνουν σχέσεις, ότι κοροϊδεύουν και κοροιδευονται.

    Άρα συνοψιζοντας δεν με ενδιαφέρει καθόλου τι κάνει ή όχι ο άλλος στο κρεβάτι του αρκεί να μην λέει "σκατα στον αλλο"

    Και αν όντως υπήρξε κάποιο ποστ που δεν πρόσεξα (πολύ πιθανο) θα ήθελα να το δω!
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Από σένα δεν είδα αφορισμό. Να είσαι προσεκτική στο τι γράφω προτού βγάλεις το συμπέρασμα ότι λανθάνω. Είδα να κάνεις like(επιδοκιμασία) σε αφορισμούς από την μπάντα όσων γουσταροκαυλώνουν να δανείζουν ενώ ψέγεις την αντίπερα όχθη.
    Αν δυσκολεύεσαι να βρεις αυτούς τους αφορισμούς, κάνε ακόμα ένα πέρασμα κι αν πάλι υπάρχει δυσκολία πες μου να σε βοηθήσω.
     
  11. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Χαίρομαι που δεν με είδες να κάνω αφορισμο. Θα ήθελα να σε ρωτήσω όμως κάτι μια που το θιγεις δημόσια το θέμα.
    Το πρόβλημα είναι αν και που και για πιο λόγο εγώ έκανα λαικ ενώ υπάρχουν ποστ με ξεκάθαρα προσωπικές επιθέσεις πχ ή αφορισμους ολοκληρων communities? Δλδ το πρόβλημα εντοπίζεται στην αντικειμενικοτητα και σφαιρικότητα του δικού μου λαικ άσχετα με όλα τα άλλα που γράφονται?
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Έχω υψηλές προσδοκίες από σένα άρα κι απαιτήσεις. Πέραν της πλάκας, δεν μου αρέσει το μονόμπατο χώσιμο των κακώς κειμένων.
    Το πρόβλημα στο νήμα το έθιξα μερικές σελίδες πριν και δεν είχε να κάνει με εσένα