Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δανεισμός του υ σε άλλον - η Κ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Θρυαλλίς, στις 5 Νοεμβρίου 2016.

  1. aenaosss

    aenaosss Regular Member

    Έτσι είναι χωρίς "ΘΑ"  
     
  2. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Πωπω ποσο επικαιρο αυτο το νημα ! Πως το βρηκα ετσι τυχαια. 

    Ευγε @Θρυαλλίς .

    Its amazing αυτο το νημα fantastic  
     
  3. brenda

    brenda FU very much

    Η επιτομή της προσχηματικότητας.  
     
  4. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Μηπως υπαρχει παραλληλο νημα ?
     
  5. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    Εσυ πως ενοιωσες οταν δανειστηκες πρωτη φορα
     
  6. Koproskylo

    Koproskylo Regular Member


    να σ'πω 'γώ, ένας κόμπος έκατσε στο λαιμό μου, δεν ήξερα τι να περιμένω...
    τελικά το αποπλήρωσα νωρίτερα και ηρέμησα. μακριά από τράπεζες
     
  7. leopoldos

    leopoldos Regular Member

    Θα το έκανα, υπό προϋποθέσεις όμως. Θα ήμουν παρών -και για να απολαμβάνω το θέαμα, αλλά και για να είμαι σίγουρος ότι δεν θα ξεπεραστούν τα προσυμφωνηθέντα όρια. Πιο πολύ για κοινό παιχνίδι θα το έλεγα, παρά δανεισμό, ακόμα και αν δεν συμμετέχω.
     
  8. Kitten

    Kitten We monsters are necessary to nature also.

    Αυτο ειναι κατι αλλο ομως, αλλο οταν εισαι παρων αλλο ολα τα υπολοιπα που πρεπει να εμπιστευθεις οτι ισχυουν οτι συμφωνησαν ολοι μεταξυ τους και τους μεν και τους δεν.
     
  9. Kitten

    Kitten We monsters are necessary to nature also.

    Εγω θα ηθελα να μαθω απο υ/σ που το περασαν τι αλλαξε μεσα τους ως προς τον Κ τους
     
  10. estarian

    estarian New Member

    Δανεισμός, δεν ξέρω αν είναι. Πιο πολύ κοινό παιχνίδι με άλλον .... Για να μην μακρυγορώ και τα λέω απ εξω απ έξω θα μοιραστώ την εμπειρία μου. Είχαμε αποφασίσει με την φίλη μου να κάνουμε τριο με έναν πρώην της.
    Ξεκινήσαμε όμορφα, αλλα κάπου στην πορεία έβγαλε έναν πολύ δυναμικό εαυτό ο φίλος...
    Αρχισαν σιγά σιγά τα χατούκια, το βιαιο deep throat... οπότε σιγά σιγά απο τρίο καταλήξαμε να κάνουν αυτοί οι δύο σεξ και εγώ να βλέπω.
    Ηταν πολύ όμορφη εμπειρία.
    Αφού τελείωσε πάνω της, την πήρε απο τους καρπούς (που τους είχε δέσει με μια ζώνη), με πλησίασε και μου είπε "Πάρτην να την γαμήσεις και εσύ τωρα..."
    Ηταν μια απο τις πιο όμορφες εμπειρίες που έχω ζήσει.
     
  11. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Όμορφο swinging.  

    Στην εξιστόρηση, όμως μου λείπει το σημείο όπου γίνεται δανεισμός της υ από Κ σε Κ.
     
  12. estarian

    estarian New Member

    Δεν ειμαι σιγουρος οτι υοαρχει τετοιο σημειο στην δικη μου ιατορια...