Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δανεισμός του υ σε άλλον - η Κ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Θρυαλλίς, στις 5 Νοεμβρίου 2016.

  1. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Παρδόν;
     
  2. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Μιλώντας καθαρά για τον εαυτό μου και χωρίς καμία διάθεση κριτικής σε κανέναν και για κανένα λόγο:

    Δε βρίσκω κανένα λόγο και καμιά ευχαρίστηση να "δανείσω". Δε νομίζω ότι θα το έκανα ποτέ, οποιαδήποτε στιγμή της ζωής μου. Παρότι ασπάζομαι την πολυγαμία και δεν εχω κανένα θεμα να έχει υποτακτικό να παίζει και αυτή σαν παιδί, η ιδέα του να τη δανείσω μου μοιάζει πολύ μακρινή.
    Επίσης, δε θα ήθελα ποτέ να δανειστώ. Παραείμαι νάρκισσος για να με συγκινήσει κάτι που δεν το έχω πάρει μόνος μου.
     
  3. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    *Εκείνο
     
  4. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

       
     
  5. tithon

    tithon Contributor

    είναι αναξιοπρεπές το ερώτημά σας,
    διότι σήμερα είναι δευτέρα.
     
  6. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Έχω την αίσθηση πως έχει απαντηθεί. Επί τη εμφανίσει. Όχι για όλους. Μόνο για αυτούς που μπορούν.
     
  7. slave32

    slave32 Regular Member

    στην υποταγη δεν ειναι απαραιτητο ουτε να αποτελει ουτε να σ αρεσει κατι.
    αν παλι η υποταγη είναι γενικα αναγκη, θελει ψαξιμο.
     
  8. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Δεν με αφορά τι είναι απαραίτητο στην υποταγή για να εκφράσω τη δική μου άποψη. Δεν με καθορίζει αυτή.
     
  9. slave32

    slave32 Regular Member

    καλά κάνετε κι εκφράζεστε, απλά δεν απαντάτε σε αυτό.