Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δαχτύλωμα Άντρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Spiros.93, στις 26 Σεπτεμβρίου 2019.

  1. Spiros.93

    Spiros.93 Regular Member

    Καλησπέρα. Μπορεί να ακούγεται απλό. Πείτε μου, σε ποιές αρέσει να δαχτυλώνουν τον άντρα στο κρεβάτι ? Επίσης θα ήθελα να μάθω αν υπάρχουν κάποιες ιδιαίτερες τεχνικές σε αυτό τον "απλό" τρόπο για ερεθισμό ενός άντρα απο μια γυναίκα. Γράψτε επίσης ιδιαίτερες τρόπους και τεχνικές που χρησιμοποιήτε ή γνωρίζετε.
     
  2. Mr__despicable

    Mr__despicable Regular Member

    Πολύ προστακτική ρε παιδάκι μου.
     
  3. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Έχω την εντύπωση ότι υπάρχουν αρκετά παρόμοια νήματα οπότε και θα μπορούσες από εκεί να αντλήσεις την οποία πληροφορία θες.
     
  4. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member

    Βγάλτε λευκή κόλλα. Έχουμε διαγώνισμα.
     
  5. φουστάνι

    φουστάνι Regular Member

    δεν τολμούμε, χρυσέ μου

    γραφείο συνοικεσίων έχει γίνει το κομμιούνιτυ, ό,τι κι αν εκφράσεις,
    χρειάζεται μετά να το επιβεβαιώσεις/ τεκμηριώσεις σε προσωπικό μήνυμα
     
  6. footslave4

    footslave4 Premium Member

    Δαχτύλωμα έ???
    Γαμώτο είμαι στενός δεν αντέχω.
    2 δάχτυλα και βογγάω σαν να ξεγεννάω δίδυμα.
     
  7. Χωρίς νύχι όλα είναι καυλενταν
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Θα πρόσθετα και χωρίς χρώμα.
     
  9. Άμα δεν έχει νυχάκι, δεν λέει... Να μείνει και λίγο κομματάκι από τα σωθικουλια του πάνω τους  
     
  10. Καθόλου άσχημο αυτό...το θέμα είναι να ξέρεις να το κάνεις
     
  11. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Ειμαι ολος περιεργια να μαθω τις τεχνικες του δακτυλωματος. Μοιρες υπο γωνια το δακτυλο πριν μπει, ποσα PSI/BAR πιεση κατα την εισοδο και αλλα τετοια... περιμενω με αγωνια να μαθω
     
  12. Είναι εμπειρική τέχνη, δεν έχουν γίνει μετρήσεις. Ή το χεις ή δεν το χεις