Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δεν είμαι εγώ, θα πάρω άλλο.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος ἀστράρχη, στις 23 Μαϊου 2019.

  1. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Εγώ την έβρισκα με το σαραβαλακι μου....
    Του είχα βγάλει και όνομα...
    Εχουν προσωπικότητα τά σαραβαλακια μας ας μην γελιόμαστε.
    Μας δημιουργούν αναμνήσεις...καλές και κακές.
    Ίσως οι κακές να είναι περισσότερες αλλά και τι μαυτο;
    Τώρα που το σαραβαλακι μου είναι παρελθόν το σκέφτομαι και χαμογελάω
    Κάθε φορά που ήταν να ταξιδέψω έκανα την προσευχή μου να φτάσω χωρίς πρόβλημα (σπάνιο πράγμα)
    Θυμάμαι το λαμπάκι της μηχανής
    Ήταν εκεί μόνιμα αναμμένο
    Να μου θυμίζει ότι πρέπει να έχω το νου μου...
    Καημένος μπουλης...
    Με το ζόρι έπιανε τα 120 στην κατηφόρα...
    Τωρα που το άλλαξα καταλαβα οτι το σαραβαλακι μου ηταν εγώ.
    Δεν ήταν τέλειο αλλά πάλευε για να ανταπεξέλθει...
    Ναι το καινούριο είναι καλό οκ...
    Αλλά δεν έχει προσωπικότητα...
     
     
  2. cider

    cider Kitchen master

    Είχα το ίδιο λάπτοπ εδώ και 11 χρόνια, πριν από κάνα μήνα τα παιξε η οθόνη του, πήρα καινούργιο
    Είχα το ίδιο ΝΟΚΙΑ κινητό δενξερωπόσα χρόνια, κάποια στιγμή πριν από ενάμισι χρόνο περίπου απλώς έκλεισε και δεν ξανάνοιξε, πήρα smartphone
    Έχω το ίδιο αμάξι από το 1993, προχτές έμεινε από μπαταρία, την άλλαξα
    Πλήθος μπλούζες φοροούνται επί χρόνια μέχρι να πέσουν κομμάτια από πάνω μου

    Τα παλιά μας αγαπημένα πράγματα είμαστε εμείς μέχρι να πάψουν να είναι εμείς... οπότε αλλάζουμε κι εμείς μαζί τους
     
  3. xarkias

    xarkias Regular Member

    Εχω μια μοτοσυκλετα που καποιες φορες νομιζω πως γεννηθηκαμε μαζι.Οτι ευχαριστο η δυσκολο εχω ζησει εχει κανει μια μικρη βολτα μαζι της!Ειχα σκεφτει καποιες στιγμες να την αλλαξω αλλα ποτε δεν το εκανα!Δεν ξερω τελικα νομιζω πως καποια πραγματα "παλιωνουν" μαζι σου!
     
  4. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    πάρε άλλο επιτέλους!!!
     
  5. MWSteth

    MWSteth New Member

    Μην ανησυχείς για το αμάξι σου. Πάρε άλλο, ή μην πάρεις, απλά μην ανησυχείς.
     
  6. Ken Jackson

    Ken Jackson Imperious, choleric, irascible

    Φτάνει τα παλαιά, πάμε σε καινούργια, όχι μόνο πράματα, και ανθρώπους αν χρειαστεί.
     
  7. Constan

    Constan Regular Member

    Να αγαπάτε τα παλιά βολικά αναξιόπιστα οχήματα γιατί έχουν προσωπικότητα όνομα και αναμνήσεις
     
  8. Harry Demos

    Harry Demos Υγεία, επικοινωνία, επανάληψη.

    Υποθετω αναφέρεσαι σε επίκτητη προσωπικότητα που αποδίδεται από το εκάστοτε υποκειμένο προς απόδοση του αισθηματος προς το αντικείμενο (θετικό/αρνητικό υπερφυσικό χαρακτηριστικο).

    ΥΓ. Δεν είμαι ειδικός, προσπαθώ να αποκωδικοποιήσω.
     
    Last edited: 19 Αυγούστου 2019