Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δεν μπορώ να βρω Αφέντρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Ricardo, στις 14 Ιουλίου 2005.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Δεν μπορώ να βρω Αφέντρα

    αυτη την λογικη του "σταματα να ψαχνεις" μου θυμιζει ολους τους λογους που θεωρω δεδομενο το διαζυγιο μου απο την σημερινη κοινωνια και την ιδεολογια της ...
    ερμαιο της Νεας Ταξης πραγματων , ο σημερινος ανθρωπος υποβαλεται σε μια πλυση εγκεφαλου οπου το "ψαξιμο" αποτελει αδυναμια αυτοελεγχου , αδυναμια του να μην εισαι τελειος και αδυναμια να κρυβεις απο τους αλλους τις σκεψει που θελεις να μοιραστυεις , διοτι η νεα ταξη απαγορευει τις σκεψεις και τα συναισθηματα .... η νεα ταξη επιθυμει ομοδοποιησεις ... βλεπε ανοητη διαφημιση Χαινεκεν οπου οι αντρε πινουν μπυρες και οι γυναικες αγοραζουν παπουτσια
    ....
    η νεα ταξη δεν θελει οραματα , δεν θελει διεκδικησεις , δεν θελει ισχυρη θεληση ... και εχει καταφερει να περασει το μυνημα αυτο παντου ... ο συγχρονος συνειδητοποιημενος ειναι εκεινος που θα ψαξει την καλυτερη τιμη στο σουπερ μαρκετ .. αυτος που θα αρπαξει την βρεμμενη σανιδα και θα μαυρισει τον κωλο των καρτελ τροφιμων και των μεσαζοντων θα ειναι αλητης και θα τον δειχνει η τηλεοραση με χειροπεδες στα δικαστηρια ...
    ...
    η γνωμη μου ειναι να αναζητεις εστω και αν χρειαστει να συρθεις ξυπολητος ....
     
  2. gallant

    gallant Regular Member

    Re: Απάντηση: Δεν μπορώ να βρω Αφέντρα



    Εχμμμ... ναι... για να πω την αλήθεια δεν το έχω μελετήσει το θέμα τόσο
    βαθειά... εγώ περιορίστηκα στο πρακτικό της υποθέσεως. Έχω κάτι το οποίο
    συνεχώς το βλέπω μπροστά μου, κάποια στιγμή που θα το χρειαστώ δεν το
    βρίσκω. Ίσως και να έχετε δίκιο (μου είναι κοματάκι δύσκολο να το σκεφτώ
    στα 10 ξημερώματα με ένα κεφαλι καζάνι) άλλα δεν νομίζω ότι η νέα τάξη
    πραγμάτων και τα καρτέλ να κόπτονται ότι ο νηματοθέτης ή ο όποιος
    νηματοθέτης να πρέπει να παραμείνει μπακούρι.
     
  3. Nemo

    Nemo Nemo D/s Jongleur


    έξω από το forum να δεις τι παραμύθι και παραμύθα υπάρχει. Εδώ είναι χώρος διαλόγου, καλού, κακού, μου είναι αδιάφορο, αλλά πάντως διαλόγου που σε βοηθάει να καταλάβεις εύκολα τι καπνό φουμάρει ο καθένας. Στα sites χωρίς forum είναι ο μονόλογος και αυτές που αρέσκονται σ'αυτόν γιατί όταν μπουν σε διάλογο δημόσιο, θα απομυθοποιηθεί όλη τους η φαινομενική δύναμη και όλο το σικέ κύρος τους. Σταμάτα να ψάχνεις συμφωνώ, αν θέλει θα σε βρει το καλό ή το κακό μόνο του. Παρεπιπτόντως γνωριζω μια "Κυρία" που είναι ολομόναχη 7 χρόνια...από την τελευταία αρπαχτή...άμα θες σε στέλνω σ'αυτήν. 'Εχει παρέα και άλλες απελπισμένες υπάρξεις που το γύρισαν στα "αγιωτικά". 'Ατιμη κενωνία...κάποτε ήμουνα πουλί και μ'αγαπούσανε πουλλοί.
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Δεν μπορώ να βρω Αφέντρα

    χμμμ .... μην εισαι τοσο σιγουρος .... ο ερωτας ταιζει και ξεδιψα ... και η διεθνης αλητεια χρειαζεται πεινασμενους και διψασμενους
    αν κοπτοντε λεει .....
     
  5. sw

    sw

    Re: Απάντηση: Δεν μπορώ να βρω Αφέντρα

    ...που ειναι πισαμενες;;;
    ...με ενα τριψιματακι και μετα ενα μασαζακι   θα ειναι ευχαριστημενες....  

    Γι ργος
     
  6. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: Δεν μπορώ να βρω Αφέντρα

    Μια χαρά Αφέντρες υπάρχουν.Γνωρίζω κάποιες(όχι πολλές) όμορφες,έξυπνες,σχετικές με το '''αθλημα'' και διαθέσιμες.Με υπομονή και επιμονή τις βρίσκεις.Το θέμα είναι να μπεις εσύ στα δικά τους θέλω κι όχι αυτές στα δικά σου(κι εγώ κάνω το δεύτερο δεν βγάζω την ουρά μου έξω)...
     
  7. Sado_M

    Sado_M Owner of pet kathavra

    Απάντηση: Δεν μπορώ να βρω Αφέντρα

    Υπαρχουν και χειροτερα. Στη δικη μου περιπτωσι, η Κυρια Μπατζελη αργησε να εκδοσει τον αναπτυξιακο, αφου τον μεταλλαξε, και καταστραφηκα. Τωρα ουτε δουλεια δεν μπορω να βρω.!
     
  8. Elysium

    Elysium Contributor

    Απάντηση: Δεν μπορώ να βρω Αφέντρα

    Είναι σχεδόν απίθανο να μη «βρεις» καμιά με τον καιρό.

    Ακόμη κι αν δεν αναζητάς με επιμονή, θα σε βρει αυτή.



    (Δεν αναφέρομαι προσωπικά στο Fanshawe)
     
  9. spankingboy28

    spankingboy28 Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: RE: Δεν μπορώ να βρω Αφέντρα


    press fn

    απλα μου φανηκε η απαντηση του κωνσταντινος οτι προκειτε για σαιτ αγγελιων