Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δεν μπορώ να βρω πραγματικό σκλαβο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος Afentra katrina, στις 19 Απριλίου 2022.

  1. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Στο εξωτερικό κυκλοφορούν έτοιμοι υποτακτικοί χωρίς εκπαίδευση; Για όλα τα γούστα;
     
  2. Afentra katrina

    Afentra katrina Regular Member


    Ε ναι ρε συ να τον εκπαιδεύσω βέβαια να ξέρει τι θέλω και πως το θέλω απόλυτα αποδεκτο αυτό αλλά όταν ένα πράγμα το λες μια φορά δύο τρις και επαναλαμβανεσαι κουράζει δεν μπορώ να χάνω τόσο χρόνο άσε που ξενερώνω κιόλας μετά αν μπω σε όλη αυτή τη διαδικασία και βλέπω πως η άλλη πλευρά δεν μπορεί ή δεν θέλει να προσαρμοστεί. Έτοιμους που βρίσκουμε είπαμε έχεις κάποιο σχετικό site να μου δώσεις?
     
  3. Prefusion

    Prefusion New Member

    Στα 090 πάρε. Θα βρεις.
     
  4. Domcrete

    Domcrete New Member

    Πέρα απο το προφανές … κάποια στιγμή δλδ θα πρέπει να μάθεις να επιλέγεις σωστά όπως εχουν πει παραπάνω … ο τρόπος της ανάλυσης του «προβλήματος» πιο πολυ μου βγάζει καταπιεσμένη τόσο που στον κατάλληλο Αφέντη θα είχες πολλές πιθανότητες να ήσουν η καλύτερη σκλάβα
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Έτσι από περιέργεια, αν ήταν Afentis Mitsos αντί για Afentra katrina, θα του είχατε πει ότι πιο πολύ σας βγάζει καταπιεσμένο τόσο που στην κατάλληλη Αφέντρα θα είχε πολλές πιθανότητες να ήταν ο καλύτερος σκλάβος;
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

      
     
  7. Queen87

    Queen87 Contributor

    Σκεφτήκατε πως ίσως οι υπό διακρίνουν εύκολα τα σημάδια της Κυρίας κ δεν την επιλέγουν;
    Ίσως να μην κάνει εκείνη λάθος στις επιλογές της αλλά οι υπό να μην την βρίσκουν τόσο Κυρίαρχη όσο θέλει να νομίζει εκείνη.

    Επίσης πρώτη φορά ακούω να μην μπορεί μια Κ να βρει υπό συνήθως το αντίθετο συμβαίνει.
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    ψωνίζω απο ebay, υπάρχουν κι άλλες πηγές όμως, είχαν προτείνει ορισμένοι στα νήματα «δεν υπάρχουν αφέντρες στην ελλάδα» και «της κοντής ψωλής της φταιν οι τρίχες».
     
  9. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Κορίτσια να είστε ξεκάθαρες σαυτα που ζητάτε! Αλλιώς μπερδεύονται τα σκλαβιά! Μην ξεχνάτε ότι δεν στροφαρουν! Περιμένουν από τις αφεντρες να τα καθοδηγήσουν!
    Θα λέτε:
    Ο σωστός ο σκλάβος, ο αυθεντικός, που θα ξυπνάει πριν από μένα για να μου ετοιμάσει ζεστό καφέ και μπάνιο με αρωματικά έλαια! Που θα μου έχει έτοιμα ατσαλακωτα ρούχα για την βόλτα μου την πρωινή! Που θα φεύγει για δουλειά να φέρει το μεροκάματο να το ακουμπήσει στα πόδια μου να το κάνω πουτσα λουσα και χορό! Το ζεστό μου το φαγακι έτοιμο κι αυτό και μετά τρίψιμο στην κοιλίτσα για χώνεψη! Το απόγευμα 6-8 να του ρίχνω και τρεις ψιλες έτσι για εκτόνωση και μετά να μου φχιαχνει τις κοκτειλαρες μου να τις γουστάρω με τις φιλενάδες μου!
    Να ξέρει να βάφει.
    Να ξέρει να μαγειρεύει.
    Να ξέρει να καθαρίζει.
    Να μου κάνει τον σοφέρ.
    Και τέλοσπάντων να είναι πολυεργαλειο!
    Έτσι.
    Απλά. Όμορφα. Και κυρίως ξεκάθαρα!
     
  10. Alexandros_Ornstein

    Alexandros_Ornstein New Member

    Ξεκίνα από το να μην σκέφτεσαι μόνο τον εαυτό σου. Πάνε γράψου σε κάποιο μαχητικό άθλημα αν θέλεις να εκτονώνεσαι.
     
  11. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Μπορούμε να δημιουργήσουμε ένα δικό μας άθλημα, from scratch.
    Αφεντομαχιες!
    Η νικήτρια θα κερδίζει τον απόλυτο σκλάβο!
     
  12. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Ακόμη και site δεν θέλετε να βρείτε μόνη σας; Ξενέρα ε;