Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δεν μπορώ να βρω πραγματικό σκλαβο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος Afentra katrina, στις 19 Απριλίου 2022.

  1. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Ώρες είναι να ξεκινήσει σκλαβοεπανάσταση η καινούριο ρεύμα προσκλαβιά,
    διεκδικώντας τα δικαιώματα τούς! 
     
  2. Afentra katrina

    Afentra katrina Regular Member


    Ο σκλάβος είναι σκλάβος δεν έχει θέλω ζει για να υπηρετει τ θελήματα των άλλων δεν φέρνει αντιρρήσεις

    Τι είναι αυτά που λες δεν θα μπορούσα ποτέ να είμαι σκλάβα κάποιου μόνο στην ιδέα με ποιανει αηδία δεν είμαστε όλες το ίδιο μπορείς να μιλάς για προσωπικές σου εμπειρειες αλλά να μην απευθύνεσαι με σιγουριά σε τρίτους ανθρώπους που δεν ξέρεις τα γούστα τους. Λες σε άνθρωπο που απεχθάνεται τη βία τον εξευτελισμό και την υποταγή επάνω του περισσότερο από οτιδήποτε άλλο στον κόσμο. Ντροπή σου Που προσβάλεις τον κόσμο έτσι
     
  3. Domcrete

    Domcrete New Member

    Προφανώς και υπάρχει η περίπτωση να μην διακρίνουν τα σημάδια αλλα για αυτο υπάρχει η εκπαίδευση …. Όπως υπάρχει και η περίπτωση να μην ειναι ξεκάθαρη Κυρία στη συγκεκριμένη περίπτωση !
    Οπότε μάλλον μια μιλάμε για λαθος προσέγγιση … αλλα όπως επισημάνεις και εσυ πρώτη φορά υπάρχει τέτοια δυσκολία σε μια Κυρίαρχη. Τέλος σύμφωνα με τα γραφόμενα η μεγαλύτερη δυσκολία και σε αυτο που έδωσε μεγαλύτερη βάρη τη τα ειναι οτι δεν εχει κάπου να ξεσπάσει οταν εχει νεύρα ….
     
  4. Domcrete

    Domcrete New Member

    Η αντίδραση σου επιβεβαιώνει απλά τις υποψίες μου και οχι τι σιγουριά όπως γράφεις !
    Οντος οι προσωπικές εμπειρίες μου λένε οτι οποίος ειναι σίγουρος για τον εαυτό του δεν προσβάλετε ούτε ωρύεται προσβεβλημένος τόσο εύκολα ….
    Υ.Γ. Ίσως με την τόσο δυσκολία να βρεις σκλάβο όπως τον περιέγραψες να ήταν μια κούκλα
    Υ.Γ. Είμαστε σε ένα χώρο που θα σου υπενθυμίσω δεν υπάρχει ντροπή
     
  5. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Το να μην είναι κάποια Αφέντρα δεν συνεπάγεται ότι είναι σκλάβα.
    Ενδεχομένως οι εμπειρίες σου να περιορίζονται στον τσιρκοειδή θηριοδαμασμό.
     
  6. Domcrete

    Domcrete New Member

    Απο οσο θυμάμαι δεν έκανα κάποιο τέτοιο συσχετισμό ούτε ανέφερα ποτέ οτι κάποια που δεν ειναι Αφέντρα ειναι σκλάβα.
    Όσο για τις εμπειρίες πιθανό κατι γνωρίζεις που εμένα μου διαφεύγει αλλα οκ κανεις δεν ειναι τέλειος …
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ανέφερες ότι η νηματοθέτρια δεν είναι Κυρίαρχη αλλά εν δυνάμει σκλάβα.
    Με τι επιχειρήματα το υποστηρίζεις;
     
  8. Domcrete

    Domcrete New Member

    Θα σε προέτρεπα να διαβάσεις ξανά καλύτερα τις απαντήσεις μου.
    Επισεις θα σε παρακαλούσα να με ενημερώσεις αν υπάρχει κάποιος όρος εδώ στο site που απαγορεύει να εκφέρει κάποιος αντίθετη άποψη από τον/την νηματοθέτρια
     
  9. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Η υπογράμμιση, δική μου: ο σαφής προσδιορισμός των "άλλων" αποτελεί κλειδί για την απάντηση στο αρχικό ερώτημα...
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Το παραπάνω μας έγραψες και σε ρώτησα σε τι το βασίζεις;
    Ποιου είδους καταπίεση διακρίνεις και γιατί το γεγονός ότι δεν σου κάνει για Αφέντρα, συνεπάγεται ότι είναι σκλάβα;
     
  11. Master Electro-pain

    Master Electro-pain Staff Member

    Υπάρχουν πληροφορίες πως διαρκώς μεγαλώνει ένας σύλλογος, που έχουν ιδρύσει, με την αρκετά ύποπτη ονομασία "Ο Σπάρτακος".
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Πού διέκρινες απαγόρευση;