Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δεσιμο για ενα καλο Μαστιγωμα !!!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος petrosmpo, στις 16 Σεπτεμβρίου 2009.

  1. petrosmpo

    petrosmpo Regular Member

    Μαστιγωμα........
    Και μονο η σκεψη του ηχου, μου τη σηκωνει (τη ψωλη μου) .
    Η θεα της κοκκινης γραμμης,πανω στο κορμη μιας ομορφης γυναικας ειναι σκετη καυλα.

    Εκει που μπερδευομαι, ειναι, πως ειναι πιο καυλιαρικο να την εχεις δεμενη (τη πουτανα σκλαβα,την υποταχτικη συζηγο κ.λ.π.δεν εχει σημασια αρκει να ειναι μουναρα).
    Σε ολες τις εμπειριες μου παντα στο τελος θυμωνα με μενα γιατι δεν την ειχα δεσει καπως αλλιως,

    Δεν με ενδειαφερει το δεσιμο γενικα (τα παω πολυ καλα μαζι του) ΜΕ ενδιαφερει το δεσιμο για ενα καλο μαστιγωμα.
     
  2. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: Δεσιμο για ενα καλο Μαστιγωμα !!!

    χωρίς παρεξήγηση.Είσαι male slave ή απλά μπερδεύτηκες;
     
  3. Mimie

    Mimie Regular Member

    Re: Απάντηση: Δεσιμο για ενα καλο Μαστιγωμα !!!

    Την ίδια απορία είχα κι εγώ..... 
     
  4. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Αν θυμάμαι καλά, μετά τα 5 post μπορεί κάποιος να διαμορφώσει το profile του.

    Κατα τ' άλλα ας σημειώσω πως κατά την διάρκεια του μαστιγώματος, προτιμώ να μην είμαι περίπλοκα* δεμένη, γιατί μπορεί κάποιο χτύπημα να πέσει πάνω σε σκοινί ή κόμπο, με ποικίλα επακόλουθα. Δεν θεωρώ οπότε πως τα διάφορα* δεσίματα συμβαδίζουν με το μαστίγωμα.

    *Ένα βασικό για να μείνω φυλακισμένη στα τέσσερα (ακόμα και στριμωγμένη, έχω ένα κατά νου, μούρλια!) ή κρεμασμένη από το ταβάνι, είναι ιδανικά  
     
  5. danai

    danai Regular Member

    Απάντηση: Δεσιμο για ενα καλο Μαστιγωμα !!!

    συνήθως ή στο κρεβάτι ή άλλο κατάλληλο έπιπλο με χειροπέδες
    για τα χέρια και κάτι αυτοσχέδιο για τα πόδια (ταινία ή κάτι υφασμάτινο)
     
  6. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Δεν συμφωνω με το δεσιμο στο μαστιγωμα...Η απολυτη ηδονη ειναι να καθεται μαζεμενη στην γωνια μεχρι να βρεις σαρκα να το ριξεις
     
  7. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: Δεσιμο για ενα καλο Μαστιγωμα !!!

    To δέσιμο μπορει να γίνει μπορεί και όχι (η αποψη της Δανάης με βρίσκει σύμφωνο). Αυτό που με εξιτάρει είναι να υπάρχει καθρέφτης μπροστά στο πρόσωπό της, έτσι ώστε να βλέπω το προσωπό της με κάθε λεπτομέρεια, φυσικά κι η ίδια!
     
  8. masterAth

    masterAth New Member

    Απάντηση: Re: Δεσιμο για ενα καλο Μαστιγωμα !!!

    θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου
     
  9. petrosmpo

    petrosmpo Regular Member

    Απάντηση: Δεσιμο για ενα καλο Μαστιγωμα !!!

    Δεν ειμαι σκλαβος και δεν αισθανομαι ετσι τα ξαναπα. Απλα εκανα λαθος και για να το αλλαξω πρεπει να κανω 5 θεματα.(γαμοτω)
     
  10. Sofia

    Sofia Regular Member

    δεν πρεπει να κανεις 5 θεματα 5 post πρεπει να κανεις(δηλαδη 5 απαντησεις σε θεματα ή να ανοιξεις και καποιο θεμα οπως αυτο...το post που γραφεις για να ανοιξεις το θεμα μετρατε στα συνολικα post)
     
  11. wolf

    wolf New Member

    Απάντηση: Δεσιμο για ενα καλο Μαστιγωμα !!!

    Η προσωπικη μου αποψη ειναι το δεσιμο να περιοριζει τη μετακινηση-μετατοπηση στο ελαχιστο....μια καλη θεση πχ ειναι πανω σε τραπεζι με τα χερια κ τα ποδια δεμενα στα ποδια του τραπεζιου η στο κρεβατι στα τεσσερα με τον κορμο να ακουμπα πανω στο κρεβατι κ τα γονατα στο πατωμα με τα χερια κ τα ποδια δεμενα στα ποδια του κρεβατιου...
     
  12. s/m

    s/m Regular Member

    οταν δενεις με σκοινι αφηνει καποια σημαδια στους καρπους,,με χειροπεδες επισεις..ελπιζω να μην την δεσεις τοσο σφιγχτα ,ωστε να να φτασει σε σημειο να μελανιασουν τα χερια της,προκειμενου για να μην κουνιεται,η για να αισθανθεις καλυτερα εσυ...