Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δημοπρασίες σκλάβων

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος MasterJp, στις 6 Μαϊου 2006.

  1. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Δημοπρασίες σκλάβων

    ok thanks
     
  2. georgeforsex22

    georgeforsex22 New Member

    μιας και αναφέρθηκες συγκεκριμένα σε εμένα,
    θέλω να προσφέρω σε μια σκλάβα τα ΠΑΝΤΑ και δεν ψάχνω μια αβουλη (και όλους τους άλλους χαρακτηρισμούς σου) κοπέλα αλλα θέλω να ζήσω την κυριαρχία μου σε μια σκλάβα.

    θέλω να προσφέρω σε αυτήν αλλα σαν Κυριαρχος.
    δεν θέλω μια σκλάβα μόνο για το κρεβάτι αλλα για να το ζήσω.

    φιλικά,
    slave evey hammond.
     
  3. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Re: Δημοπρασίες σκλάβων

    Αντε μετά να πάρεις το bdsm στα σοβαρά.
     
  4. Lost Hours

    Lost Hours Premium Member

    σεχ αρχικα
     
  5. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    Με μπροστάρη την παρένθεση ας το τολμήσουμε!

    Κυρίες και Κύριοι, μπροστά Σας μολις πρόβαλε το σκλαβι!
    Ξέρουμε πως φαντάζει απίθανο ένα τέτοιο κομμάτι να βρίσκεται εδώ, ανάμεσά Σας Αλλά είναι γεγονός!  

    Δείτε χαμόγελο, χάρη, τσαχπινιά. Ευκαιρία απ' τις λίγες και για λίγους!
    Ορισμένες στιγμές είναι ατίθασο, με την κατάλληλη όμως υπομονή,γίνεται ένα άριστο κι εύπλαστο υλικό για κάθε χρήση κι επιθυμία.
    Με κλίση στον έλεγχο και το humiliation, προσφέρεται να Σας εμπνεύσει προς πάσα κατεύθυνση.
    Αξιαγάπητο, αξιαγαμητο(!), τρυφερό, χαρούμενο, παιχνιδιάρικο, ερωτικό κι ακορεστο. Θα το λατρέψετε να το βλέπετε να περιφέρεται δίπλα Σας και να Σας κάνει χαρουλες κουνώντας την ουρά του.
    Θα λαχταρά να τρώει το φαγάκι του διπλα στα πόδια Σας, αρκεί να μην το τσιγκουνευεστε γιατί ειναι φαγανο!  
    Με μεγάλα παιχνιδιάρικα μάτια που θα δακρύζουν εύκολα όταν θα το σπάτε κομμάτι-κομμάτι αλλά και θα Σας κοιτούν γεμάτα λατρεία.
    ΤΩΡΑ είναι η ευκαιρία Σας!

    Μπόνους προς τον τυχερό αγοραστή: κυκλοφορεί με μεγάλη δόση χιούμορ κι αυτοσαρκασμού. Δεν θα το βαρεθείτε ποτές!
     
  6. katerina

    katerina Regular Member

    Ουπς!!! Για μένα λέει! !!!  
     
  7. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    Κρυβε λόγια.  
     
  8. gazza

    gazza Regular Member

    Που ειναι το παζαρ
    Που ειναι το παζαρι;;;;;  
     
  9. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    Έληξε. Ήταν λίγο μετά της παναγιας ένα εμπορικό.  
     
  10. gazza

    gazza Regular Member

    Και τωρα το λεεεεεεεεες;  
     
  11. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Δεν μπορώ να πώ, ο νηματοθέτης είχε χιούμορ, όταν τ' άνοιγε.
    Μήπως το παρόν θα έπρεπε να μεταφερθεί στην ενότητα bdsm humour?

    Εκτός κι αν κάποιοι/ες το παίρνουν στα σοβαρά. Εκεί - και με κάθε συμπάθιο - θα είχε ακόμη μεγαλύτερη πλάκα.  
     
  12. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    Θα μιλήσω για το πως το έλαβα εγώ και σε καμία περίπτωση δεν μπορώ να ξέρω τι είχε ο νηνατοθετης κατά νου.
    Το αντιλήφθηκα σαν ενός είδος τασκ, όπου καλείται το υ/σ να εντοπίσει τα δυνατά στοιχεία του. Κατά πόσο αντιλαμβάνεται τον εαυτό του μέσα σε αυτό (προφανώς κι όχι την δημοπρασία) τι θεωρεί πως φέρει ως "ποιοτικό χαρακτηριστικό" ή τι μπορεί να προσφέρει ή τι επιθυμεί κι έχει κατά νου για όλο αυτό.
    Μπορεί να φαντάζει ακραίο αρχικά Αλλά Προσωπικά με έβαλε σε άλλες σκέψεις, σίγουρα όχι σκλαβοπαζαρου.