Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δημοσιο παιχνιδι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Tops / Bottoms' που ξεκίνησε από το μέλος Master NK, στις 4 Ιουλίου 2016.

  1. Master NK

    Master NK Regular Member

    Συμφωνω μαζι σου μερεντα γ'αυτου του τυπου κοινωνικων συνευρεσεων και τελετων οσο αφορα τα δημοσια παιχνιδια και γενικοτερα στις εντολες του Κ εκει..οι Απαιτησεις και τα θελω των Κ πρεπει να πρυτανευονται απο λογικη-ασφαλεια-και το καλο της υ/σ. Δεν Μπορω να καταλαβω στο συγκεκριμενο γεγονος τι θα εκανε καλυτερη την υ/σ????...σε Εκεινον το υπερμετρο <Εγω του>?, την κακια Του?, την βλακεια Του?...η υ/σ θα καταστρεφοταν ψυχολογικα[τους γονεις 1 φορα εκαστος τους αποχαιρετας-θαβεις, δημιουργια ασχημης αναμνησης και καταθλιψης λογω λαθος επιλογων υ/σ προς τον σεβασμο των νεκρων γονεων ], ακομα και αποχωρηση θα μπορουσε να ζητησει η υ/σ για τετοια εντολη και θα ειχε απολυτο δικιο. Οταν οι εντολες των Κ κρυβουν επιμελως κομπλεξ-κακια-βλακεια ακομα και σε μορφη τιμωριας απο λαθος κριση Του θα πρεπει να υποστουν και τις συνεπιες των πραξεων Τους, τι σκατα ευθυνη Εχουν τοτε?...η υ/σ πρεπει να αγαπαει τον Κ της και οχι να φοβατε η δεν εμπιστευτε τις επιλογες Του, τετοιες εντολες καταστρεφουν την σχεση D/s or M/s. Το δημοσιο παιχνιδι το τονιζω παιχνιδι πρεπει να γινετε με γνωμονα την λογικη-ευχαριστηση-ασφαλεια και των δυο η περισσοτερων εμπλεκομενων και την σωστη εξεληξη-εμπειριες της υ/σ, το να κανεις ενα σωστο και 10 λαθη ταυτοχρονα καποια στιγμη θα το πληρωσεις οποιος-α και να εισαι.Σιγουρα υπαρχει και το σωστο και υγιες βδσμ οπου οι κανονες του παιχνιδιου[ακομα και του δημοσιου] τυρουνται κατα γραμμα και η απολαυση απογειωνετε σε ολους τους τομεις....Εγω αυτο εκπροσωπω με την παρουσια Μου και αυτο υποστηρηζω τωρα και για παντα...οι φωτο δεν ειναι δικες Μου τις ποσταρα σαν παραδειγμα.

       
     
  2. Master NK

    Master NK Regular Member

  3. Έχουμε κάτι άλλο τώρα που κρυώνει ο καιρός;
     
  4. billyboy

    billyboy Guest

    Αυτή ή γυναίκα παίζει παντού σε όλο το ίντερνετ και τελικά και εδώ είχα ανησυχήσει ότι δεν θα την δω χαχαχαχαχα
     
  5. Master NK

    Master NK Regular Member

                 
     
  6. billyboy

    billyboy Guest

  7. Master NK

    Master NK Regular Member

    η τελευταια μπηκε λιγο σαν τσοντα γιατι Μ'αρεσει....χεχεχε!
     
  8. Master NK

    Master NK Regular Member

    τι εννοεις?....δεν την Ξερω την κοπελα?
     
  9. billyboy

    billyboy Guest

    Χαχαχαχα
     
  10. billyboy

    billyboy Guest

    Της έχω δει πολλές φορές αυτές της φωτογραφίες της συγκεκριμένης κοπέλας σε Σιτέ και έχω δει και άλλες της φωτογραφίες..
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Το παλτό μου να μην ξεχάσω. Κατά τ'άλλα δεν θα έχω πρόβλημα με την... εξωτερική ασχολία μου