Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διάνοιξη οπών

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 30 Ιουλίου 2005.

  1. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Με δυσκοιλιότητα;;;;  

    Νομίζω οτι θα μπορούσε να χρησιμοποιηθεί και Inflatable Dildo για να μπορεί να αυξάνεται σιγα σιγά η διάμετρός του dildo μερα με τη μερα.
     
  2. Πως έφτασα τώρα εγώ η no anal να κοιτάζω νήμα για διάνοιξη οπών.. πραγματικά όμως.. δεν το κατάλαβα.έστω ότι θέλει κάποιος μόνος του να διανοίξει την μια οπή του την πιο στενή από όλες.. την κάτω λέω.. την πίσω ντε..! Γιατί ακόμα και τα ρουθούνια μου πιο ανοιχτά είναι. Έστω λοιπόν ότι θέλω να ετοιμάσω αυτή την τρύπα για τον κύριο μου, γιατί και brat και no anal και no driving νομίζω πάει πολύ.. ποια είναι η καλύτερη μέθοδος? Πέρα των δακτύλων όμως γιατί έχω και χτιστο gel υπερπαραγωγή νυχακι ..μην μείνει τίποτα μέσα , δεν βγαίνει ,χρειαστεί να πάω στον γιατρό και ανοίξει και δει μέσα στρας πουλιες χαντριτσες φτερά πούπουλα ντισκομπαλες και νομίζει μπήκε στο σπίτι του φλωρινιωτη..
    Εκτός των δακτύλων οπότε.. ποια μέθοδος είναι η καλύτερη ώστε να γίνει μια σχετική διάνοιξη και να μην χωράει μόνο το καυλι μυρμηγκιού αλλά μια σεβαστή μονάδα παραγωγής ρε παιδί μου. Καλά όχι και ο αγωγός Μπουργκας -Αλεξανδρουπολη ..πιο μαζεμένα πράγματα.
    Πόσες φορές την βδομάδα μέρα δεν ξέρω.. πρέπει να γίνεται αυτή η προσπάθεια και για πόση ώρα?
    Δεν θα δεχτώ θεωρητικές απαντήσεις παρακαλώ.
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ξεκίνα με διαδοχικά μεγέθη σφηνών. Προτίμησε να είναι από καλής ποιότητας σιλικόνη (όχι pvc).

    Εγώ σκέφτομαι να πάρω κολποδιαστολέα και πρωκτοδιαστολέα για να απολαμβάνω και τη θέα.
     
  4. Προσοχη μονο μην εχουμε ολικη ρηξη σφιγκτηρα....
     
  5. Dapom

    Dapom Contributor

    Τα μόνα που χρείαζεσαι στην αρχή είναι πολύ λιπαντικό, μερικά ποτηράκια απο το αγαπημένο σου αλκοολ για να χαλαρώσουν οι αντιστάσεις και ΠΟΛΥ καύλα.
    Αν δεν υπάρχει υπερβολική καύλα...μην το προσπαθήσεις καν.
     
  6. Libertin

    Libertin Regular Member

    Αν και μάλλον κάποιοι άλλοι με έχουν προλάβει, είναι ένα μεγάλο ζήτημαγια την διάνοιξη. Σίγουρα χρειάζεται προεργασία. Σε γενικές γραμμές, χρειάζεται δαχτυλάκι(α) και λιπαντικό. Αυτά για αρχή, τις επόμενες φορές έρχεται η ηδονή.
     
  7. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Εναλλακτικα δεκαποντο στραπ δεμενο σε καταλληλο υψος ωστε να μπορεις να μπαινοβγαινεις μονη. Εννοειται πολυ λιπαντικο.
     
  8. Δεμένο πως ρε μάστορα?! Θα πηγαίνει πέρα δώθε σαν να παίζω χασκα.
     
  9. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Σε κολωνα για παραδειγμα
     
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Δεν πονάει ο διαστολεας..  
     
  11. Εννοείς βεντουζαριστο μάλλον! Γιατί κρεμαστό η μόνη τρύπα που θα μπει είναι το στόμα. Λόγο βαρύτητας! Καταλαβαίνεις!
    Αλλά η κολώνες μου δεν είναι σπατουλαριστες..   ζαγρε ειναι. Δεν θα βεντουζαρει..  
     
  12. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Βαλε ουπα  


    Επταρι