Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διάνοιξη οπών

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 30 Ιουλίου 2005.

  1. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Υπάρχουν κάποια πολύ χαριτωμένα butt plugs "τσέπης" τα οποία έχουν μέγεθος δάχτυλου (με το τελείωμα όπως πρέπει ώστε να μη χαθούν στην άβυσσο) και με αρκετό λιπαντικό εισχωρούν σχετικά εύκολα. (με την κατάλληλη διάθεση, mood, ενθάρρυνση κλπ)
     

    Συνημμένα Αρχεία:

    • Bosch.png
      Bosch.png
      File size:
      94,5 KB
      Προβολές:
      113
    Last edited by a moderator: 10 Φεβρουαρίου 2017
  2. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    χμ βλεποντας τη φωτο θαθελα να ξερω τα μη χαριτωμενα butt plugs πως ειναι 
     
  3. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Αχαχαχαχα..... οχι ρε γαμωτο! Πώς βρεθηκε το κρουστικο δραπανο σε αυτο το post μου;;!!   
    Με ακολουθει απο το προηγουμενο μαλλον.

    Οχι οχι... εγω εννοω καποια πολυ ομορφα κ χαριτωμένα, με χρωματακι, απαλα, ομορφα, σιλικονατα!   
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Άμα είναι σε μέγεθος δαχτυλακίου και θέλει και λιπαντικό για να μπει, ήντα να το κάμνεις  
     
  5. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ ελιωσα πωωωω χαχαχαχα            
     
  6. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    @Siren_Peisinoe .... γελας ε;; εγω αλλαξα 3 χρωματα με τις ... κρουστικες δραπανοπροτασεις μου  

    @Dark_Explorer ... κάπως δεν πρεπει να ξεκινησει; θελω να πω οτι ακομη και με το δονητακι-δαχτυλακι δεν πας ντε κατευθειαν στα...βαθιά! Σιγα σιγα. Αλλα ειναι νομιζω ενα καλο μεγεθος αν θελει καποιος να ξεκινησει.  
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Παρότι είχε πιο πολύ χιουμοριστικό πλαίσιο το σχόλιό μου, θα απαντήσω σοβαρά ως ανταπόκριση της τοποθέτησής σου.

    Θεωρώ άσκοπη σπατάλη χρημάτων το να αγοράζει κανείς πολύ μικρές σφήνες στο μέγεθος ενός δαχτύλου.
    Τα δάχτυλά μου είναι και χοντρά οπότες κάμνω την διείσδυση και τσάμπα.
    Όσο για το λιπαντικό, θεωρώ ότι χρησιμοποιείται από δεύτερο δάχτυλο και πάνω σε πάχος διάνοιξης. Ίσως επειδή θέλω να πονάει και ολίγον ωσάν σαδίστρια που 'μαι.
    Επαναφέρω και την παλαιότερη τοποθέτησή μου σε τούτο το νημάτιον:
     
  8. MASTER--YODA

    MASTER--YODA Vincit qui se vincit

    έχει υπάρξει και στα παρελθόντα χρόνια παρόμοιο νήμα αν θυμάμαι καλά..
    γενικότερα το anal trainning θέλει χρόνο υπομονή και αποτελεί επένδυση για μελλοντικές απολαύσεις προς αποφυγήν όποιας κακής εμπειρίας ..

    Η προσφιλής μέθοδος που χρησιμοποιώ απαιτεί χρόνο .. σφήνες απο την πιο μικρη έως το επιθυμητό μέγεθος εκπαιδεύσεως.
    η πρακτική έχει ώς εξής .
    ανα ημέρα ( μια μέρα μέσα μια μερα ξεκούρασης ) τοποθετώ μια σφήνα ( εννοείτε απο την πιο μικρή και συνεχίζοντας με γεωμετρική πρόοδο καθε φορά )
    έτσι φτάνω στο επιθυμητό μέγεθος και η υποτακτική μου μπορει να γυμνάσει τον σφιγκτήρα της χωρίς επώδυνο τρόπο και κυρίως αποφεύγοντας ανεπιθύμητα αποτελέσματα ( σωματική υγεία )
     
  9. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Ααααααα.... οκ....
    @Dark_Explorer απαντουσα στον καλοκαιρινο προβληματισμο της @sokolata που το δαχτυλακι ηταν με νυχι τζελ, περλιτσες, στρασακια, αρκουδακια, φιογκακια και λοιπα μπιχλιμπιδακια.  

    Τωρα αμα εσυ προσφερεις δάχτυλο τσαμπέ, ενταξει τοτε, μην το συζηταμε!   Και σαφεστατα καλυτερο απο τη σιλικονατη δαχτυλοεκδοση το αληθινο. Χαχαχαχ  

    @Dom M ναι πραγματι εχουν υπαρξει διαφορα τοπικ με ... διανοιξεις. Οι σφηνουλες ειναι η πιο ηπια μεθοδος.

    Βεβαια να πω οτι αμα ειναι στενοτατο το περασμα... κλαφτα Χαραλαμπε... ολα πονανε, ακομη κ ξεκινώντας απο δαχτυλομεγεθος. Νομιζω οτι το να εισαι στο καταλληλο mood, βοηθαει πολυ.
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Κοίτα, αυτά μην τα λες ετσά γιάντα δε θέλουν και πολύ για να με πρήξουν. Δε θα κάμνω αυτή τη δουλειά όλη την ώρα με τα δαχτύλια  
     
  11. Winter's Dew

    Winter's Dew Regular Member

    Ααααα να σου πω, ολα κι ολα! Το εγραψες!
    Ωραια κ χοντρα      
    Εγω παντως να ξερεις σε εχω στα υπόψιν. Λες σε λιγο καιρο να εχεις καμια λίστα αναμονης για τα δάχτυλα σου κ τις δεξιοτητες σου;  
     
  12. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Σε τρώει ο κώλος σου εσένα ε;;