Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διάνοιξη οπών

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 30 Ιουλίου 2005.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Εγώ δεν είπα ωραία, σκέτο χοντρά  
     
  2. gkass

    gkass τέταρτος τοίχος

    (να θυμηθώ να ρωτήσω κάποιες συμμαθήτριες μας από τα χρόνια του λυκείου, με τις οποίες κάναμε σεξ....και παντρεύτηκαν παρθένες....κάποια ειδική επιστημονική μέθοδο θα είχαν ανακαλύψει εκεί στα δυτικά προάστια)
     
  3. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Οι... διανοίξεις ανέκαθεν αποτελούσαν για μένα κεντρική πρακτική από την αρχή της σεξουαλικής μου ζωής (ιδίως του πρωκτού, ως γνήσια κωλολάτρισσα).
    Και σφήνες και μπίλιες και δονούμενα αυγά... Εντολές για εφαρμογή στον ύπνο, στον ξύπνιο, για βολταρίδια και πάει λέγοντας.
    Πλέον, με ενδιαφέρει η στενότις των οπών. Αυτό προσπαθώ να επιτύχω, ώστε όταν "μπαίνω" να απολαμβάνω τις αντιδράσεις δυσφορίας.
    Τα δαχτύλια πάντα διαχρονική αξία. Σαν την άμεση επαφή με τις εσωτερικές συσπάσεις, δεν έχει.
     
  4. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Εγώ δεν μπόρεσα να καταλάβω γιατί πρέπει να είναι ανοιχτός ο κώλος. Τι πιο ερωτικό από το να τον ανοίξεις με την επαφή; Και πως θα τον ευχαριστηθείς αν έχει περάσει "στο δικό σου κολυμπάει" level? Επι του πρΩκτέου μιλώντας
     
  5. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Tragic   
     
  6. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Ο καθένας κανει ότι θεωρεί σωστό. Δε σας πέφτει λόγος.
     
  7. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Ούτε λόγος ούτε ράβδος  
     
  8. DomOfIslands

    DomOfIslands Mind is the tool... Premium Member

    Καλησπέρες...

    Chopsticks ρε παιδιά κανείς δεν δουλεύει? 5 σελίδες και πουθενά δεν είδα μια αναφορά.... Από τις πλέον πρακτικές μεθόδους...
     
  9. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Συγγνώμη αξιοσέβαστε κύριε, αλλά εδώ ανοίγουμε κωλοτρυπίδες. Το σούσι μπαρ είναι δίπλα
     
  10. DomOfIslands

    DomOfIslands Mind is the tool... Premium Member

    Κοίτα,

    Τώρα που αναφέρεσαι στο σούσι μπάρ, μου έδωσες μια "καυτή" ιδέα για χρήση washabi sauce στα chopsticks... Ως τώρα εφάρμοζα στο υποκείμενο ginger root αλλά το washabi πρέπει να είναι "δύναμη"...
     
  11. grboy2022

    grboy2022 Regular Member

    chopsticks δλδ? ενδιαφερον ακούγεται!!! Παιδιά το άνοιγμα της κωλότρυπας γίνεται σχετικά άμεσα μέχρι ένα σημείο. Ειδικά ο έξω σφυγκτήρας ανοίγει με τη μία! Από μουνότρυπες δε γνωρίζω καθόλου, της γυναίκας μου έχει κλείσει μετά απο σχεδόν 7 χρόνια αγαμίας. Η κωλότρυπα μου πάντος πλέον είναι ορθάνοιχτη και τα 2 δαχτυλίδια! Όσο πιο πολύ τη δουλεύεις με μεγάλα πράγματα τόσο πιο πολύ ανοίγει!!!!
     
  12. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Εγώ πάντως, το χέρι μου στην φωτιά δεν το βάζω για κανέναν!!