Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διαίσθηση...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος red&black, στις 27 Νοεμβρίου 2018.

  1. red&black

    red&black Ότι δεν είναι "ξεκάθαρο" μας γίνεται "εμμονή"...

    Σε εμπιστεύτηκα...γι αυτό πόνεσε γι αυτό πονάει τόσο πολύ...Σ εμπιστεύτηκα...κατάλαβα όμως ότι το πρόβλημα δεν είσαι εσύ αλλα εγώ...Εσύ την δουλειά σου έκανες...εξυπηρετησες ενα κομμάτι του εαυτού σού...Κ μαγκιά σου...Σ εμπιστεύτηκα...εμπιστεύτηκα όλα αυτά που ήθελα εγώ...Αυτά που το δικό μου κομμάτι ήθελε...τα εύκολα λόγια και τα εύκολα όνειρα...Σ εμπιστεύτηκα...Εγώ έριξα τον εαυτό μου...Εγώ τον πάτησα...Όχι εσύ...σ εμπιστεύτηκα γτ ήθελα να το κάνω το είχα ανάγκη...έγραψες ενα πολύ ωραίο παραμύθι έστησε τα σκηνικα μας έβαλες πρωταγωνιστες και δώσαμε Κ οι δύο τον καλύτερο μας εαυτό σε μια παρασταση που τελειώσε με το "ζήσαν αυτοί καλά και εμεις στο τίποτα..." Σ εμπιστεύτηκα...μου είπες να μην Ρίχνω ευθύνες σε μενα αλλά πως μπορώ να μην το κάνω?στο κατω κατω της γραφής ΕΠΕΛΕΞΑ να Σ εμπιστευτω...
    Τελικά οντως έμαθα κάτι από σένα...
    Σ εμπιστεύτηκα....
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Βγήκες σοφότερη;

    Αν ναι δεν πήγαν όλα χαμένα.
     
  3. red&black

    red&black Ότι δεν είναι "ξεκάθαρο" μας γίνεται "εμμονή"...

    Αρκετα μπορω να πω.... 
     
  4. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αν ξέρουν να μετράνε όμως από το -989;
     
  6. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Έτερον εκάτερον ... αν και δεν είμαι καλός στα μαθηματικά, μάλλον προστίθενται και οι αρνητικοί αριθμοί στη δυνατότητα επιμέτρησης ... δεν παύω να πιστεύω όμως ότι ...
     
     
  7. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Δεν έχω δει γόμα να εξαφανίζεται με ένα σβήσιμο, πάντως.
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    το αντίθετο απ' το παλαμάρι, που όσο το χρησιμοποιείς μακραίνει.


    υγ: και η διαίσθηση καλλιεργείται, για να μείνω στο θέμα  
     
  9. GCHL

    GCHL Hijo de la Luna

    Θα έλεγα ότι βελτιώνεται η διαίσθησή μας, ανάλογα με τις εμπειρίες μας ... κι είναι πολύτιμη, ίσως πιο χρήσιμη κι από τη γνώση.
    Το πρόβλημα είναι μάλλον ότι εμείς οι άντρες υστερούμε εδώ, αφού η γυναικεία διαίσθηση θεωρείται καλύτερη ποιοτικά ...  
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Τη διαίσθηση χωρίς πείρα εγώ τη λέω τύχη.
     
  11. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Η δική μου διαίσθηση είναι καχύποπτη...Δεν ήταν...έγινε...τα αποτελέσματα της εξέλιξης από τα στραπατσα...
    Έμαθα όμως να κοιτώ την θετική πλευρά...πως αλλιώς;;; Αφού θέλω να κρατήσω το όμορφο μυαλουδάκι μου στη θέση του
     
     
  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor



    Επίσης μεγάλες κουφάλες.