Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διαίσθηση...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος red&black, στις 27 Νοεμβρίου 2018.

  1. lexy

    lexy .ti.va.

    @Cinnamon

    μεγάλη σημασία έχει, θεωρώ, να ΜΗΝ έχεις προσδοκίες. Μη βασίζεσαι σε αυτές και να είσαι επιφυλακτική με όποιον τις κάνει παρέα ή επιχειρεί να σου τις δημιουργήσει.

    Στρέψε το βλέμμα στις προοπτικές. Ίσως δεν είναι τόσο ρομαντικούλι μα είναι αληθινό.

    Μην αντιλαμβάνεσαι ως αποτυχία ό,τι πήγε στραβά, για όποιους λόγους. Κάνε την αυτοκριτική σου, ανασυντάξου και συνέχισε. Το λένε Ζωή αυτό  
     
  2. Cinnamon

    Cinnamon Mary Celeste

    Μην το κάνουμε προσωπικό παρακαλώ, γενικά μίλησα , έπειτα από μια συζήτηση που είχα με έναν πολύ καλό φίλο και μετέφερα εδώ μέρος της κουβέντας επειδή ταίριαζε με το νήμα, γιατί και πείρα έχει και διαίσθηση έχει αλλά μυαλό δεν έχει    
    Συμφωνώ πάντως μαζί σας και επαυξάνω  
     
    Last edited: 15 Μαρτίου 2019
  3. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Ο Ανασφαλης Ανδρας θα σε κυνηγησει, θα σου λεει αυτα που θες να ακουσεις και αυτα που θες να δεις. Για να πετυχει το σκοπο του. Γιατι χρειαζεται την επιβεβαιωση. Αυτο ειναι το κινητρο του. Γι αυτο και ´´δειχνει´´ οτι εχει. Αυτοκινητα, λεφτα, κοτερα, ελικοπτερα, μουσκουλα, πουτσες κλπ κλπ κλπ. Οταν παρει την επιβεβαιωση του, απλα παει για την επομενη επιβεβαιωση.

    Ο Ασφαλης Αντρας, αυτος που ξερει τι ειναι, τι δεν ειναι, τι θελει και τι δεν θελει, καιι επειδη ειναι ασφαλης και τα εχει καλα με τον εαυτο του, δεν θα σε κυνηγησει ποτε. Ποτε μα ποτε. Θα δει κατα ποσο μπορεις να τον ακολουθησεις, και εαν δεν μπορεις, θα σου πει ´´σορυ δεν εισαι για μενα, εχω δουλεια, δεν μ αρεσει να χανω το χρονο μου´´ και θα δεις μονο την πλατη του και να χανεται στο βαθος των πραγματων. Δεν θα γυρισει ποτε.

    Οταν γερασω πολυ, θα πα να γινω Προφητης, Κει στην Ερημο. Εγω να τα λεω, εγω να τ ακουω.
     
  4. Cinnamon

    Cinnamon Mary Celeste

    Χμμ δεν έχει να κάνει με το φύλο αυτό.
    Ο καθένας ό,τι έχει μοστράρει.
    Η κάθε βιτρίνα έχει τους δικούς της πελάτες.

    Υ.Γ. εγώ επειδή έχω γεράσει ήδη, έχω γίνει σοφή  
     
  5. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Μιλησα για ανδρες. Για τις γυναικες ισχυουν αλλα. Δεν ισχυει
    Unisex.
     
  6. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Λύκε,ο ασφαλής(όπως τον αποκαλεις) άνδρας,θα σου πει "δεν κάνεις για μένα αλλά ούτε κι εγώ κάνω για σένα,γιατί θέλουμε διαφορετικά πράγματα και κανένας απ' τους δυο μας δε θα είναι ευτυχισμένος".
    Έχει διαφορά.
    Κατά τ'αλλα συμφωνώ.

    Όταν γεράσεις και γίνεις προφήτης κει στην ερημο,θα ντυθώ καμήλα και θα ερχομαι να σου λέω τα νέα του φορουμ.
     
     
  7. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Η βασικη ιδεα ειναι αυτη. Ισως και να υπαρχουν δεκαδες υποπεριπτωσεις. Αλλα ειναι υποπεριπτωσεις.

    Μπαμιες θελω. Οι αλλοι να πα να κουρευτουν.
     
  8. Katemou

    Katemou Εκτός λειτουργίας

    Οσο εμπιστεύεσαι..τόσο την πατάς..και άλλο τόσο" μαθαίνεις "!!Και όσο μαθαίνεις γίνεσαι σκληρότερος και δυνατότερος..δεν πονάς...δεν νιώθεις..είσαι άδειος.....
     
  9. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Εγω σας εδωσα ενα απλο εργαλειο, για να διακρινετε τις προθεσεις αυτων που εχετε απεναντι σας.
    Αν το αξιοποιησετε, σημαινει οτι εχετε κανει ενα βημα προς την αντιθετη κατευθυνση. Αυτα τα ´έιμαι μεσα μου πεθαμενη´´ κλπ εσορυ, αλλα εναι περιιτα δραματα.
    Η ζωη ειναι ωραια, αρκει να ξερεις να τη ζησσεις χωρις να σπαταλας τον εαυτο σου, ουτε να καταστρεφεις αλλους.
     
  10. Cinnamon

    Cinnamon Mary Celeste

    Μπάμιες??? @angel42 μήπως να το ξανασκεφτείς   
     
  11. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Μμμμ ειμαι στην Ερημο, στην ξαπλωστα και απολαμβανω παγωμενη λεμοναδα.
     
  12. Cinnamon

    Cinnamon Mary Celeste

    Όχι αυτό είναι λάθος!!
    Κανείς δεν πρέπει να το κάνει αυτό στον εαυτό του!
    Να σκοτώσει ό,τι όμορφο έχει μέσα του !
    Να το κρατάει υγιές! θα έρθει η ώρα που θα αξιοποιηθεί