Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διαδικασία προσεγγισής Κ/υ μέλους.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Queen87, στις 17 Φεβρουαρίου 2019.

  1. tithon

    tithon Contributor

    το παρατήρησα.
     
  2. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Μου αρέσει που δίνεις προτεραιότητα ... @dina μην σου μπαίνουν ιδέες αν πάθω κάτι είσαι η πρώτη ύποπτη...
     
  3. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Κάνε στην άκρη Άθλια Μαϊμού!
    Αυτό το άγουρο κορμί θα το τρυγησω θες δε θες!
     
  4. Keiko Mika

    Keiko Mika 愛する人たちに裏切られた Premium Member

    Συγγνώμη νομίζω οτι με βρίζεις οχι και αγουρο 9 Χρόνια τον ωριμαζω ...
    Τι θες να πεις Βιρνα δεν έκανα καλη δουλεια ;!
    Μιλά ξεκάθαρα Βιρνα...
     
  5. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Μην ακούς φιλοσοφίες  

    Όλοι στη ζωή παρακαλάμε για κάτι. Φερειπιν : Εγώ είμαι Ολυμπιακός και παρακαλάω σε κάθε ματς πριν και κατα τη διαρκεια να κερδίζει. Επίσης παρακαλάω να χάσει η ΑΕΚ και τώρα τελευταία ο ΠΑΟΚ   . Παρακαλάω κάθε μέρα κάτι να γίνει και να μην δουλεύω αύριο. Παρακαλάω να πιάσω το τζόκερ. Παρακαλάω τους συναδέλφους Κ να σας βγάλουν με φουλ φεις στην κάμερα  

    Γενικά δηλαδή το παρακαλι είναι στη ζωή. Ολοι παρακαλάνε για κατι

    Δεν είναι τίποτα θα συνηθίσεις. Κανε καμία πρόβα στο καθρέφτη και ποιος ξέρει ίσως σου παει κιόλας. ( και ίσως σου αρέσει στο τέλος τέλος   )
     
  6. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Κ - Πο πο καύλα εισαι!!!στα 4 .. χαστούκια, δέσιμο και οτι σου λεω εγω.
    υ - αχ μαλιστα Κύριε.
    Αλλά ας γνωριστούμε πρωτα!
    Κ - τι λες μωρη π@υτανα!
    Τέλος σε κοβω, που θα μου πεις και τι να κάνω.
    υ - Συγνωμη Κυριε, σας παρακαλώ Κυριε!
    Σας παρακαλαω να μιλήσουμε.θα θέλατε;
    Κ - ετσι μπράβο.
    Στα 4 τώρα.
    υ - μάλιστα Κύριε!στα 4 ειμαι και σας περιμένω!
    Κ. Δημητρίου 89 Αμπελόκηποι...
    Το κουδούνι γράφει..
    "Τσουλακι του Κυριου μου"
    Κ - έτσι μπράβο έρχομαι!

    Τοσο απλά επρεπε να γίνονται..
     
  7. για να με προσεγγισει εναs ανδραs πρεπει να ειναι gentleman! ΑΡΣΕΝΙΚΟ! και να προσπαθησει για να φτασει στο επιθυμητο αποτελεσμα! να με ΔΙΕΚΔΙΚΗΣΕΙ! για να εχει ενδιαφερον το ''παιχνιδι του ερωτα'' και αυτο θα καταληξει σε μια ΕΚΡΗΚΤΙΚΗ ΚΟΡΥΦΩΣΗ! ενω απολαμβανουμε!.... ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ! 
     
  8. Higita

    Higita Brain_alcoholic

    Πέρα την πλάκα!!
    Δεν υπάρχει manual προσέγγισης..
    Εχει να κανει με το ποσο θέλει να σε γνωρίσει καποιος/α..
    Και το τι κρύβεται πίσω από το αβαταρ!
    Σαφώς μια έξυπνη ατακα ειναι μια καλή αρχη.
    Και σίγουρα η συνέχεια προϋποθέτει..
    Εγκέφαλικο ξεγύμνωμα..
    Να είσαι ο εαυτός σου απλα!
    Γιατι και παλι αυτον θα βρεις μπροστα σου..!
     
  9. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Αν και εφόσον σε ενδιαφέρει να δεις μια άλλη οπτική, χωρίς να σημαίνει ότι πρέπει να την υιοθετήσεις σε καμία περίπτωση, κάνε αν θέλεις το εξης:
    Έχω καταλάβει ότι έχεις μια γνώση περί των κειμένων της Αγίας Γραφής.
    "Διάβασε" τη λέξη παράκληση όπως ορίζεται εκεί, όχι με την κοινή χρήση που της κάνουμε στον καθημερινό λόγο.
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Μην το ρίξουμε στα θρησκευτικά πάλι και καταλήξουμε να μιλάμε περί παπικού αλάθητου  
     
  11. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Η Παράκληση που μου αναφέρεις δεν έχει καμία σχέση ως προς την προσέγγιση του Κ. Μην συγχέουμε δυο ανόμοια πράγματα. Το ένα έχει να κάνει με προσευχή κ το άλλο με προσέγγιση. Δεν ταυτίζονται όλα.
     
  12. whisperer

    whisperer Regular Member

    Εχω την εντυπωση πως η φιλτατη @margarita_nikolayevna (χρονισ και.ζαμανια φιλεναδα ) με το παταλληλισμο εννοει το τροπο που απευθυνεσαι σε κατι η καποιον απο το οποιο ζητας ν.αναγνωρισει τη λατρεια σου ,οτι μπορει να σε ολοκληρωσει, να σε καθοδηγησει,νσ σε προστατεψει....
    Σε κατ η καποιον πιο.δυνατο απο εσενα