Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διαδικασία προσεγγισής Κ/υ μέλους.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Queen87, στις 17 Φεβρουαρίου 2019.

  1. Emine

    Emine New Member


    Η υ αποφασίζει ποιον θα εμπιστευτεί... Εκείνη τον επιλέγει... και η τελευταία φορά που επιλέγει...

    Το είχα διαβάσει σε κάποια sites...και μου το επιβεβαίωσε κι Εκείνος που είναι αρκετά χρόνια στον χώρο... βασικές αρχές bdsm... πρόσεξε όμως, για μένα το status μου είναι τρόπος έκφρασης.. τρόπος ζωής... δεν είμαι επιλεκτικές στιγμές σκλάβα απέναντι Του... είμαι 24/7... δύσκολο μεν... υπέροχο δε αν είναι αυτό σε γεμίζει πραγματικά...
     
  2. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Συγνώμη τώρα.... το γράφω με χιουμοριστική διάθεση...
    Λέμε οι γυναίκες έξω... οι καιροί έχουν αλλάξει... πλέον κάνει η γυναίκα κίνηση. Δεν υπάρχουν Άνδρες...
    Μπαίνεις στο bdsm φόρουμ και λές... α γεία σου... Κύριαρχοι... και εδώ τα ίδια; Πασάςςς μια ζωή ο Άνδρας;  
     
  3. Emine

    Emine New Member

    Συμμερίζομαι την χιουμουριστική σου διάθεση...  

    Ωστόσο, για να τελειώσω την τοποθέτηση μου, δεν την έβαλε κανένας με το ζόρι μέσα σε όλο αυτό... συνειδητή της επιλογή ήταν... και η ικανοποίηση της είναι να τον ικανοποιεί και να τον υπακούει... Πασάς, για να δανειστώ την έκφραση σου κι εκείνη χαρέμι Του...

    Θεωρώ πως σε κάλυψα με την τοποθέτηση μου...  
     
  4. elfcat

    elfcat . Contributor

    Επιλέγει όποιος έχει τον τελικό λόγο, όχι τον αρχικό.
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Να κάνεις κι άλλες συζητήσεις με άλλα άτομα.-
     
  6. skia

    skia Contributor

    Στις αρχές λάτρευα αυτή την αίσθηση που αφήνει η χρήση πρωτοκόλλων. Με τη πορεία έμαθα ότι είναι άνευ σημασίας αν δεν υπάρχει ουσία κι αν χρησιμοποιούνται για το φαίνεσθαι...
     
  7. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Προσφέρεσθαι;
     
  8. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Δώσαμε δώσαμε.
     
  9. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

       
     
  10. Queen87

    Queen87 Summer mood Contributor

    Κύριε Arioch όταν δίνετε συμβουλές, καλό είναι να είστε έτοιμος και για challenge.
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αν μου πεις τι σου είπε ένας γιατρός και σε συμβουλέψω να πάρεις και γνώμη από άλλους δεν επάγει ότι οφείλω να σε εξετάσω κι εγώ.
     
    Last edited: 19 Φεβρουαρίου 2019
  12. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    τα πρωτόκολλα πάλι από που ξεφύτρωσαν? με το ζόρι επανάσταση?