Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διαδικτυακό σεξ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Devilofme, στις 22 Απριλίου 2020.

  1. Salamander

    Salamander Dance into the fire

    Είναι και αυτό μια μορφή σεξ.... Πολλές φορές μάλιστα επειδή υπάρχει και η φαντασία στην μέση μπορεί να α τρέξει καλύτερα και από το live... Όπως και να έχει επειδή το ζητούμενο είναι η ηδονή και επειδή με τον ένα η με τον άλλο τρόπο το διαδικτυακό παιχνίδι προσφέρει ηδονή είναι αποδεκτό...
     
  2. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Κοίτα, το διαδικτυακό έχει τα ρίσκα του. Πχ μπορεί να του ζητήσεις dick pic και να σου στείλει το παρακάτω:

     
  3. gazza

    gazza Regular Member

    Εμενα μου σηκωνεται πλεον μονο με διαγγελμα Τσιοδρα... μεταξυ 6 με 6.15
     
  4. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

    Η ερώτηση που με καίει είναι, ποια σύνδεση μετά τα 40 είναι στιβαρή, σταθερή, με απόδοση, με σκληρές επιδόσεις και δεν πέφτει; Να ξέρω να αλλάξω πάροχο από τώρα.
     
  5. blonde mermaid

    blonde mermaid Contributor

    Εύκολα κανείς αναβάθμιση σε fiber στο πάροχο σου,με ταχύτητα 50Mbps για σκληρή απόδοση με πολλές συσκευές φορτωμένες,ακόμα και για τηλεδιασκέψεις δεν σε προδίδει την χρήσιμη ώρα. 
     
  6. Brt

    Brt #ολαπολυ Premium Member

     
     
  7. Εγώ πάντως δεν κάνω διαδικτυακο σεξ γιατί φοβάμαι μην κολλήσει κανέναν ιό το computer ..

    #επίκαιρηCovid19ναπούμεκαμίαμαλακίαναπεράσειηώρα.
     
  8. whisperer

    whisperer Regular Member

  9. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Ότι ποιο βαρετο.....

    Κόβω πέρα με τη μια.....