Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διαφθορικός λογισμός

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Arioch, στις 14 Φεβρουαρίου 2012.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Την πρώτη φορά που την πρόσεξα καλύτερα ήταν ένα πρωινό κάποιας Τρίτης που έφτασα, καθυστερημένος όπως πάντα, στο μάθημα των Διαφορικών εξισώσεων. Τα μπροστινά θρανία -όπου συνήθιζα να κάθομαι λόγω μικρής στραβωμάρας και άρνησης να φορέσω γυαλιά- ήταν κατειλημμένα οπότε αναγκαστικά κάθισα δίπλα της.

    Είχαμε μπει την ίδια χρονιά και όμως χρειάστηκε να μπούμε στο τρίτο έτος για να την προσέξω. Η Μ. ήταν από αυτές τις κοπέλες που ακόμα και σε σχολή θετικών επιστημών πέρναγε απαρατήρητη. Ήταν γύρω στο 1,65, με καστανό ίσιο μαλλί μέχρι τους ώμους και με σκούρα καστανά μάτια. Δεν την έλεγες άσχημη αλλά δεν την έλεγες και όμορφη. Ήταν αυτός ο τύπος της γυναίκας ο οποίος περνάει απαρατήρητος και το γεγονός ότι φορούσε συνεχώς unisex ρούχα έκανε τα πράγματα γι αυτή ακόμα χειρότερα.

    Αυτό πάντως που πρόσεξα σε εκείνο το μάθημα ήταν ότι είχε μεγάλο στήθος. Όχι τεράστιο αλλά μεγάλο και το γεγονός ήταν ότι παρόλο που συνήθως κοιτάω τις γυναίκες στο στήθος, αυτό μου είχε περάσει απαρατήρητο. Όπως και η ιδιοκτήτριά του.

    Το βράδυ στο σπίτι μου, στο θεόπνευστο έργο της μαλακίας, η Μ. ήταν η πρωταγωνίστρια. Αποφάσισα λοιπόν να κάνω την φαντασίωσή μου πραγματικότητα. Να σημειωθεί δε πως ενώ είχα από μικρός BDSM φαντασιώσεις, δεν ήξερα τι σκατά ήταν αυτό που μου άρεσε με αποτέλεσμα να έχω πειστεί από μικρός ότι δεν είμαι και ιδιαίτερα καλά στα μυαλά μου. Παρόλα αυτά, όπως είπα και πιο πριν, αποφάσισα να προσπαθήσω να πραγματώσω τουλάχιστον τις πιο light φαντασιώσεις μου.

    Με τη θαυμαστή τέχνη του ψαρέματος έμαθα διάφορα πράγματα για τη Μ. Έμαθα πως ήταν 22, πως ήταν από το Αιγάλεω και πως τρία χρόνια δεν είχε κάνει σχέση με κάποιον στο Ηράκλειο και πως ούτε είχε και γκόμενο στην Αθήνα. Το πεδίο ελεύθερο και τα σκυλιά δεμένα.

    Στο επόμενο μάθημα του Διαφορικού λογισμού η τύχη με ευνόησε και κάθισα πάλι δίπλα της, φροντίζοντας ωστόσο να είμαι πιο κοινωνικός μαζί της. Από τον τρόπο που μου μιλούσε και που γελούσε όταν έκανα κάποιο αστείο, κατάλαβα πως δεν της ήμουν αδιάφορος. Ενώ λοιπόν ο καθηγητής εκείνο το πρωινό πάλευε με τη στρυφνή απόδειξη του θεωρήματος των Picard–Lindelof που αφορά την ύπαρξη μοναδικής λύσης για πρώτου βαθμού διαφορικές εξισώσεις με δεδομένες αρχικές συνθήκες, στο πρώτο θρανίο γινόταν παράσταση Διαφθορικού λογισμού από την αφεντομουτσουνάδα μου.

    Αποτέλεσμα αυτού ήταν στο τέλος του μαθήματος η Μ. να κοιτάει την απόδειξη και να μην καταλαβαίνει τον συλλογισμό, πως δηλαδή εφαρμόζεται το θεώρημα σταθερού σημείου του Banach πάνω στο οποίο βασίζεται η απόδειξη του θεωρήματος των Picard–Lindelof. Ενώ η τάξη άδειασε εγώ υπομονετικά κάθισα ένα δεκάλεπτο μαζί της και της εξήγησα βήμα-βήμα τους συλλογισμούς οι οποίοι οδηγούσαν στην απόδειξη.

    Η αλήθεια είναι ότι από μικρός ήμουν σχετικά ντροπαλός με τις γυναίκες και σε καμία περίπτωση αυτός που την πέφτει εύκολα. Ήμουν ακόμα ντροπαλός αλλά αποφάσισα ότι δεδομένου του πιθανού κέρδους καλύτερα το ρίσκο του ελαφριά πληγωμένου εγωισμού από τη βεβαιότητα κάλων στην παλάμη. Ξεροκαταπίνοντας της πρότεινα εφόσον δεν έχει μάθημα να πάμε να πιούμε ένα καφεδάκι στο κυλικείο. Το γεγονός ότι δέχτηκε μετά χαράς μου ανέβασε το ηθικό.

    Καθίσαμε στο κυλικείο και ήπιαμε το καφεδάκι μας μιλώντας περί ανέμων και υδάτων μέχρι που άδειασε το τραπέζι του πινγκ-πονγκ. Τότε η Μ. με ρώτησε αν ξέρω πινγκ-πονγκ και αν είχα όρεξη για να παίξουμε. Ψιλοξενέρωσα είναι η αλήθεια αλλά δεν το έδειξα.

    -"Ξέρεις", μου είπε, "ξέρω αρκετά καλό πινγκ-πονγκ οπότε αν είσαι αρχάριος πες μου ώστε να παίξω ανάλογα."

    -"Κάτι ξέρω" της απάντησα. "Παίξε όσο καλύτερα μπορείς."

    -"Μπορώ αρκετά καλά" μου απάντησε με σιγουριά.

    Παρέλειψα να σας πω ότι παίζω πινγκ-πονγκ από μικρό παιδί και μάλιστα για δυο-τρία χρόνια στο γυμνάσιο, έπαιζα και σε ομάδα. Είδα το άνοιγμα.

    -"Ωραία" της είπα. "Ο χαμένος κερνάει στον άλλον ποτό το Σάββατο στη Χιτζάζ"

    Χαμογελώντας και δεχόμενη το ραντεβού μου είπε "Μέσα".

    Σε κανένα σετ δεν μπόρεσε να ξεπεράσει τους 13-14 πόντους. Ήξερε πινγκ-πονγκ αλλά στο συγκεκριμένο άθλημα τότε δεν ήμουν για τα δόντια της. Η αλήθεια είναι ότι αναρωτήθηκα μέσα μου αν θα έπρεπε να είμαι ιπποτικός, ωστόσο το ένστικτό μου μού φώναζε πως αν ήθελα να πραγματοποιήσω κάποιες από τις φαντασιώσεις μου -έστω και τις light- θα έπρεπε από νωρίς να της δείξω ποιος είναι το αφεντικό.

    Εκεί στο Χιτζάζ, αργά το πρωί και λικνιζόμενοι στη βραχνή φωνή της Janis Joplin της πήρα το πρώτο φιλί. Δε χρειάστηκε προσπάθεια παρά τις αντίθετες συμβουλές της Janis μέσα από το τραγούδι που έπαιζε. Η μουσική άλλαξε, ο κόσμος έφευγε και μείναμε εγώ με το Μ. κολλημένοι σ' ένα φιλί.

    Μετά την πήγα σπίτι της, την αγκάλιασα και την φίλησα ξανά με πάθος στην είσοδο, την καληνύχτισα και γύρισα την πλάτη μου κι έφυγα χωρίς να ρίξω ούτε μια δεύτερη ματιά. Δηλαδή την έριξα στα κρυφά, όταν έστριψα στη γωνία. Ήταν ακόμα εκεί και κοιτούσε στο άπειρο ονειροπαρμένη.

    Εγώ πάλι πήγα για ένα βρώμικο στην Πλατεία Ελευθερίας και μετά σπίτι για ύπνο. Τότε δεν είχε κινητά, το τηλέφωνό της δεν το ήξερα, το τηλέφωνό μου δεν το ήξερε οπότε εκ των πραγμάτων τα είπαμε την Τρίτη, καθώς τη Δευτέρα αποφάσισα να την περάσω σπίτι μου γιατί πολύ απλά βιαριόμουν να πάω στις διαλέξεις. Την Τρίτη ξύπνησα νωρίς και την περίμενα. Την τσάκωσα καθώς ερχόταν στο μάθημα, οπότε την αγκάλιασα και τη φίλησα επιβεβαιώνοντάς της ότι το Σάββατο όντως είχε συμβεί κάτι και ότι όντως υπήρχε κάτι μεταξύ μας.

    Το ίδιο που βγήκαμε όταν τη γύρισα σπίτι της και τη φίλησα, μου ζήτησε να ανέβω αν ήθελα πάνω. Σαν τρελός ήθελα αλλά αρνήθηκα ευγενικά προφασιζόμενος το αυριανό πρωινό ξύπνημα και έφυγα αφήνοντάς την στα κρύα του λουτρού.

    Γύρισα μετά από καμιά ώρα και τις χτύπησα το κουδούνι. Δεν είχε κοιμηθεί αλλά ήταν με τη νυχτικιά της και για πρώτη φορά είδα το σώμα της να διαγράφεται. Είχε όντως μεγάλο στήθος και κατά τα φαινόμενα στητό. Ήταν αναποφάσιστη και αιφνιδιασμένη αλλά αποφάσισα να τη βγάλω από τη δύσκολη θέση.

    -"Πήγαινε να αλλάξεις να πάμε βόλτα με το αυτοκίνητο. Θα σε περιμένω κάτω" της είπα και έφυγα πριν προλάβει να μιλήσει, πριν προλάβει καν να σκεφτεί την πρόταση.

    Πέρασα κανένα δεκάλεπτο μέσα σε μικρή ευχάριστη αγωνία όταν την είδα να κατεβαίνει. Μπήκε στο αυτοκίνητο και κάθισε. Έσκυψα και τη φίλησα και τη ρώτησα: "Πού θέλει να πάμε το κορίτσι μου" και τόνισα ελαφριά το "μου". Εκείνη χαμογέλασε και μου είπε "Όπου θέλεις".

    -"Πάμε θάλασσα" της είπα και αμ έπος αμ έργο ξεκίνησα. Περάσαμε το Τομπρούκ και πηγαίναμε προς το Ξι περνώντας την παλιά Εθνική όταν είδα ένα ωραίο μέρος όπου μπορούσαμε να σταματήσουμε και να ακούμε τα κύματα να σκάνε στα βράχια, 10-15 μέτρα κάτω.

    Υπό τον ήχο των κυμάτων έσκυψα και τη φίλησα με πάθος, πάθος το οποίο το ανταπέδωσε και με το παραπάνω. Της χάιδεψα για πρώτη φορά το στήθος περνώντας ανάλαφρα το χέρι μου από πάνω της και όταν κατάλαβα ότι είχα την συγκατάθεσή της τη χούφτωσα για τα καλά, εξακολουθώντας να την έχω σφιχτά αγκαλιά. Μετά το χέρι μου πέρασε μέσα από τη μπλούζα της και μετά μέσα από το σουτιέν της. Είχε όντως μεγάλο και σφιχτό στήθος και ο πούτσος μου είχε γίνει κάγκελο. Της έβγαλα τη μπλούζα. Δίστασε για λίγο όταν πήγα να της βγάλω το σουτιέν αλλά δεν τραβήχτηκε. Παίρνοντας θάρρος έσκυψα και έγλυψα διαδοχικά τις ρώγες της χουφτώνοντας δυνατά το άλλο στήθος.

    Χαμουρευτήκαμε γύρω στη μισή ώρα και τότε με έπιασε η μέση μου λόγω της άβολης στάσης. Τραβήχτηκα στη θέση μου και την άφησα να κάθεται γυμνή από πάνω στο διπλανό κάθισμα. Έκανε να πάει να φορέσει το σουτιέν της αλλά την έκοψα.

    -"Μην το βάλεις. Μείνε όπως είσαι."

    Η Μ. δίστασε για λίγο αλλά υπάκουσε. Άνοιξα το εσωτερικό φως και η Μ. ενστικτωδώς πήγε να καλυφθεί γιατί η αλήθεια είναι ότι αν πάρκαρε κάποιος δίπλα μας θα την έβλεπε.

    Δεν της είπα τίποτα, μόνο της έπιασα τα χέρια και της κατέβασα.

    -"Θα μείνεις όπως είσαι για να σε θαυμάσω" της είπα.

    Άναψα ένα τσιγάρο και το έκανα όλο χωρίς να μιλάμε. Όταν τέλειωσα το τσιγάρο τη διέταξα να ντυθεί. Την πήγα σπίτι της, την φίλησα, την καληνύχτισα και πήγα σπίτι μου και την έκανα λάστιχο.

    Την άλλη μέρα με κάλεσε το βράδυ σπίτι της. Είχε μαγειρέψει κιόλας. Αφού φάγαμε και χαζολογήσαμε στην τηλεόραση καθήσαμε στον καναπέ.

    -"Δεν μου έχεις πει πολλά για σένα" της είπα και ήταν αλήθεια.

    -"Θα μου κάνεις ανάκριση;" με ρώτησε γελώντας.

    -"Περίπου" της απάντησα.

    Έσκυψα και τη φίλησα. Εκεί που φιλιόμαστε τραβήχτηκα και της είπα "Βγάλε αυτά που φοράς πάνω".

    -"Δε θέλεις να τα βγάλεις εσύ;" με ρώτησε αρκετά παθιασμένα.

    -"Όχι" της απάντησα.

    Γδύθηκε από πάνω και βρέθηκα να θαυμάζω τις βυζάρες της υπό πλήρη φωτισμό.

    -"Βγάλε το παντελόνι σου" τη διέταξα.

    Κουμπώθηκε.

    -"Βγάλε το παντελόνι σου σε παρακαλώ" της ξαναείπα.

    Το μυαλό της πήγε αλλού.

    -"Γ." είπε και κόμπιασε για λίγο. "Είμαι… δεν… δεν το έχω ξανακάνει."

    Της χαμογέλασα γλυκά. "Δεν έχω αυτό στο μυαλό μου, ματάκια μου" της είπα. "Όταν και αν γίνει αυτό, δε θα γίνει έτσι."

    Διστακτικά και αργά έβγαλε το παντελόνι της και έμεινε μόνο με ένα μαύρο κυλοτάκι. Είχε και πολύ ωραίο κώλο και πολύ ωραία πόδια. Της το είπα κιόλας, "Ο τρόπος που ντύνεσαι αδικεί τη θηλυκότητά σου"

    Με κοίταξε χωρίς να ξέρει τι να πει. Τη διέταξα, γιατί ήταν τόνος διαταγής, να σταθεί όρθια μπροστά μου. Υπάκουσε.

    Και τότε -πραγματοποιώντας την πρώτη από τις φαντασιώσεις μου- την έβαλα πιέζοντάς την να γονατίσει μπροστά μου. Γονάτισε και κάθισε εκεί γονατιστή.

    -"Μίλα μου για σένα" τη διέταξα. "Μίλα μου και πες μου ό,τι σου κατέβει."

    Με κοίταξε για λίγο σαν χαμένη.

    -"Τι θέλεις να σου πω;" με ρώτησε.

    -"Ό,τι θέλεις" της απάντησα. "Πες μου για τα όνειρά σου, για τους φόβους σου, γι αυτά που σε κάνουν να χαίρεσαι, γι αυτά που σε κάνουν να ντρέπεσαι… για ό,τι θέλεις".

    Εκεί γονατιστή μου μίλησε για εκείνη μέχρι που πιάστηκαν τα γόνατά της. Μου άνοιξε την ψυχή της. Ίσως ο άβολος τρόπος που καθόταν να ήταν αυτό που άνοιξε τις άμυνές της και την έκανε να μιλήσει ελεύθερα.

    Είδα ότι δεν άντεχε να κάθεται άλλο γονατιστή και όμως η ίδια δεν ζήτησε να σηκωθεί. Την έβαλα εγώ να σηκωθεί και να κάτσει δίπλα μου. Την αγκάλιασα, την φίλησα και τη χάιδεψα.

    Αρχίσαμε να χαμουρευόμαστε αλλά αυτή τη φορά το προχώρησα πιο πολύ και έβαλα το χέρι μου πάνω από το κυλοτάκι της στην αρχή και μέσα μετά. Άρχισα να παίζω με τα δάχτυλα την κλειτορίδα της ενώ η Μ. φυσούσε και ξεφυσούσε από την καύλα. Όταν είχε παραδοθεί τελείως την έγδυσα από κάτω και άρχισα να την γλείφω. Δεν το είχα ξανακάνει αλλά ούτε κι εκείνης το είχε ξανακάνει κάποιος ώστε να έχει τρόπο να αξιολογήσει την τέχνη μου. Μετά σηκώθηκα και άρχισα να τη φιλάω και έπιασα το χέρι της και το έβαλα πάνω στο παντελόνι μου. Με χάιδεψε και μετά με ιδία πρωτοβουλία μου κατέβασε το φερμουάρ και τον έπιασε από μέσα.

    Έβγαλα το παντελόνι και το μποξεράκι και έμεινα κι εγώ γυμνός από τη μέση και κάτω. Φιλούσα και έγλειφα τα στήθη της Μ. ενώ εκείνη μου χούφτωνε τον πούτσο που κόντευε να εκραγεί. Τότε σιγά σιγά και πιέζοντάς της το κεφάλι την έβαλα να σκύψει πάνω από τον πρησμένο από την καύλα πούτσο μου. Όταν έφτασε να ακουμπάει στα χείλη της της είπα "Πάρτον στο στόμα σου, μωρό μου".

    Τον πήρε και δεν ήξερε τι να τον κάνει. Την καθοδήγησα. Της είπα να γλείψει το κεφαλάκι, να το παίξει με τη γλώσσα της και μετά σιγά σιγά να τον πάρει στο στόμα της όσο περισσότερο μπορεί. Μετά να αρχίσει να κουνάει το κεφάλι της πάνω κάτω, βάζοντάς τον μέσα όσο μπορεί και φτάνοντας μέχρι το κεφαλάκι. Και ξανά πάλι. Της είπα να προσέχει με τα δόντια της, της είπα πως πρέπει να βάλει τα χείλια της και πως δεν χρειάζεται να ανησυχεί για το ρυθμό, θα της τον έδινα εγώ.

    Το τσιμπούκι πήγε πολύ καλά αν λάβεις υπόψιν ότι ήταν το πρώτο της. Δεν μπορούσε να το πάρει πολύ βαθιά αλλά έβαζε πραγματικά τον καλύτερο εαυτό της.

    -"Θα τελειώσω μέσα στο στόμα σου κι εσύ θα τα καταπιείς όλα" της είπα με καυλωμένη φωνή αλλά και με τόνο που δε σήκωνε αντιρρήσεις. Της γράπωσα τα μαλιά και πιέζοντάς την άρχισα να επιταχύνω μέχρι που τελικά τελείωσα και μια σεβαστή ποσότητα σπέρματος γέμισε το στόμα της. Τα κατάπιε όλα χωρίς να φέρει την παραμικρή αντίρρηση.

    Επί τρεις εβδομάδες γινόταν αυτό το πράγμα. Όποτε είχα καύλες την έβαζα να μου παίρνει τσιμπούκι και εκείνη το έκανε πάντα πρόθυμη μέχρι που έμαθε να τον παίρνει όλο στο στόμα της. Σιγά σιγά την είχα βάλει στο τριπάκι ότι εγώ διατάζω κι εκείνη υπακούει. Όχι τίποτα σκληρό, απλά οποιεσδήποτε αποφάσεις αφορούσαν τους δυο μας τις έπαιρνα εγώ. Από το τι θα φάμε και που θα πάμε, μέχρι πιο έργο θα δούμε.

    Κάποιο βράδυ αφού είχαμε χαμουρευτεί και ενώ με έγλειφε αφού τον πήρε καλά στο στόμα της σταμάτησε. Γονατισμένη μπροστά μου μου ζήτησε να της κάνω έρωτα.

    -"Δεν είσαι ακόμα έτοιμη γι αυτό" της είπα ορθά-κοφτά.

    -"Όχι, μωρό μου, είμαι" με διαβεβαίωσε.

    -"Δεν είσαι της είπα. Την πρώτη φορά που θα σε κάνω δικιά μου θα είσαι πλήρως παραδομένη σ' εμένα".

    -"Είμαι Γ. μου" μου είπε. "Είμαι δικιά σου."

    -"Ναι, ε;" της είπα. "Let's put it to a test".

    Με κοίταξε αβέβαιη.

    -"Πέσε στα τέσσερα και γλείψε μου τα πόδια" τη διέταξα.

    Με κοίταξε για ελάχιστα δευτερόλεπτα αναποφάσιστη. Για ελάχιστα δευτερόλεπτα. Μετά έπεσε στα τέσσερα και άρχισε να μου γλείφει τα πόδια.

    Σήκωσα το ένα πόδι και έφερα τα δάχτυλά μου μπροστά στο στόμα της. "Γλείφ'τα" τη διέταξα.

    Υπάκουσε.

    Τα έγλειψε για λίγο μέχρι που τη σταμάτησα.

    -"Το πέρασα το τεστ" με ρώτησε εκνευρισμένη.

    -"Όχι" της είπα. "Δεν το πέρασες. Δεν θέλω φούρκες."

    Σα να έσπασε κάτι μέσα της.

    -"Γιατί το κάνεις αυτό;" με ρώτησε με δάκρυα στα μάτια.

    -"Γιατί όταν πριν σε κάνω <<δικιά μου>> πρέπει να είσαι *ήδη* δικιά μου".

    -"Είμαι" μου ξαναείπε. "Είμαι δικιά σου."

    Της τον έβαλα στο στόμα και τον πήρε βαθιά μέσα. Όταν έκρινα ότι είχε σαλιωθεί επαρκώς τραβήχτηκα. Σηκώθηκα και την έπιασα από το χέρι να σηκωθεί και αυτή. Την έβαλα στα τέσσερα με τα χέρια της πάνω στην πλάτη του καναπέ και τον κώλο της να στέκεται ολόγυμνος, λαχταριστός και ανυπεράσπιστος μπροστά μου.

    -"Είσαι δικιά μου" την ρώτησα;

    -"Είμαι δικιά σου" μου απάντησε.

    Της έριξα μια μέτριας δύναμης ξυλιά στα κωλομέρια και ακούμπησα τον πούτσο μου πάνω στην κωλοτρυπίδα της.

    -"Είσαι δικιά μου, Μ." την ρώτησα και ταυτόχρονα πίεσα πολύ ελαφριά τον πούτσο μου.

    -"Ναι, είμαι" μου απάντησε.

    Ήταν πολύ σφιχτή και δυσκολεύτηκα να μπω μέσα της. Η Μ. πόνεσε πολύ και το έδειξε.

    -"Αν θέλεις" της είπα "σταματάω".

    Δεν είπε τίποτα αλλά δεν τραβήχτηκε κιόλας. Τραβήχτηκα σιγά-σιγά έξω και μετά την τον ξαναέβαλα μέσα. Και ξανά αλλά πιο δυνατά και πιο απότομα. Μούγκρισε αλλά δεν με σταμάτησε. Τότε κι εγώ άρχισα να τη γαμάω δυνατά και με φόρα. Τη γαμούσα δυνατά γιατί ήθελα να την πονέσω. Δεν το έβλεπα πλέον σαν πρόκληση, απλά γούσταρα που τη γαμούσα βίαια από τον κώλο. Όταν ένιωθα ότι θα τελειώσω έκοβα το ρυθμό μου για να μου φύγει και μετά ξανά πάλι. Και ξανά και ξανά και ξανά. Μέχρι που ο κώλος της άνοιξε και δεν τον ένιωθα πια σφιχτό, μέχρι που άρχισα να νιώθω πως αν δεν τελειώσω τώρα μετά θα έχει ανοίξει τόσο που δεν θα καταφέρω να τελειώσω.

    Με ένα τελευταίο τράβηγμα καρφώθηκα στον κώλο της και ένιωσα την έκρηξη κάτω. Κάθισα ακίνητος ενώ ο πούτσος μου δονούνταν γεμίζοντάς τον κώλο της καυτό σπέρμα.

    Τραβήχτηκα και την άφησα στα τέσσερα και πήγα μέσα στην τουαλέτα να πλυθώ. Όταν γύρισα η Μ. πήγε με τη σειρά της στην τουαλέτα -τρέχοντας- και γύρισε και κάθισε δίπλα μου.

    -"Λοιπόν;" με ρώτησε.

    -"Λοιπόν;" της απάντησα.

    -"Εγώ ρώτησα" μου είπε.

    -"Κι εγώ απάντησα" της είπα δίνοντάς της να καταλάβει ότι δεν ήθελα να δώσει συνέχεια στην κουβέντα.

    Δεν συνέχισε. Την πήρα αγκαλιά, τη φίλησα και πήγαμε στο κρεβάτι της. Την πήρα αγκαλιά και κοιμηθήκαμε.

    Για ένα μήνα ακόμα το μόνο που κάναμε ήταν να μου παίρνει τσιμπούκια και να την παίρνω ανά 4-5 μέρες από τον κώλο.

    Μια μέρα της είπα να έρθει από το σπίτι μου. Είχα κρίνει ότι ήταν έτοιμη και αν και η πράξη μου φαινόταν ανόητα ρομαντική ήθελα να της δώσω αυτό που ονειρευόταν.

    Της μαγείρεψα -εντάξει, έψησα μπριζόλες αλλά τόσο μπορούσα να κάνω, τόσο έκανα- ήπιαμε στο σαλόνι εκείνη το ποτό της, εγώ την πορτοκαλάδα μου και την έπιασα από το χέρι και την πήγα στο δωμάτιό μου του οποίου την πόρτα είχα κλειστή.

    Στο δωμάτιο είχα ενώσει τα δύο μονά κρεβάτια σε ένα διπλό, και πάνω στα κομοδίνα είχα ανάψει αρωματικά κεριά. Και, μη γελάσετε, είχα στρώσει το κρεβάτι με ροδοπέταλα.

    Η Μ. ψιλοχάζεψε με το θέαμα και δάκρυσε. Εγώ πάλι την αγκάλιασα και τη φίλησα τρυφερά και την έγδυσα και την έβαλα να ξαπλώσει και άρχισα να τη φιλάω και να τη γλείφω σε όλο της το σώμα μέχρι που ήταν έτοιμη να εκραγεί.

    Μπήκα όσο πιο τρυφερά μπορούσα και κατάφερα ο πόνος της πρώτης της φοράς να μην είναι τίποτα παραπάνω από μια ασήμαντη ενόχληση.

    Άρχισα να κινούμαι ενώ ταυτόχρονα τη φιλούσα. Κάποια στιγμή που ένιωσα ότι μπορώ να βάλω λίγη περισσότερη δύναμη χωρίς να την πονέσω, το έκανα. Την πήγα σιγά-σιγά μέχρι που ένιωσα ότι μπορώ να ξεκινήσω κανονικά. Καρφώθηκα μέσα της και η ανταμοιβή μου ήταν τα βογκητά της ηδονής της.

    -"Τώρα είσαι δικιά μου" της είπα ψιθυριστά και επιτάχυνα το ρυθμό μου.
     
  2. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Διαφθορικός λογισμός

    Δ ι α φ θ ο ρ έ α ...

    Το διέφθειρες το κοριτσάκι ....!
     
  3. vintor

    vintor Being served by unique @Zefi Premium Member

    Απάντηση: Διαφθορικός λογισμός

    μία απ τις καλύτερες ιστορίες που έχω διαβάσει.
     
  4. Emiris

    Emiris Regular Member

    Ωραία ιστορία.
    Τα ροδοπέταλα τα ήθελες για να εξιλεωθείς μάλλον.




    Αυτή η ιστορία μου φέρνει στο προσκήνιο κάποιες σκέψεις που έκανα πριν μέρες και σκεφτόμουνα να ανοίξω ένα νήμα ζητώντας γνώμες, κάτι που τελικά όμως δεν έκανα.

    Ότι δηλαδή είναι πολύ πιο εύκολο για ένα άνδρα κυρίαρχο, να μπορέσει να βρει ένα κορίτσι και να το φέρει στα νερά του, από το να γίνει το αντίστροφο.
     
    Last edited: 14 Φεβρουαρίου 2012
  5. submissive1984

    submissive1984 New Member

    Απάντηση: Διαφθορικός λογισμός

    Πολυ γλαφυρη περιγραφη..
    Τωρα θυμαμαι ποσες συμφοιτητριες μου μπορουσα να ειχα απογειωσει και λυπαμαι που εχασα την ευκαιρια!!
     
  6. Anastasia_

    Anastasia_ Regular Member

    Απάντηση: Διαφθορικός λογισμός

    Υ-ΠΕ-ΡΟ-ΧΗ ιστορια πραγματικα..(μεχρι κι εμεις κοντεψαμε...Βενετια θα γινει το φορουμ.. )
     
  7. issws

    issws Regular Member

    Απάντηση: Διαφθορικός λογισμός

    Μας ξεσηκωσατε νυχτιατικο... 
     
  8. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Ηράκλειο;   Δύσκολη σχολή  

    << θεώρημα σταθερού σημείου του Banach >> ... σαδιστή  
    Σχετικά διανυσματικά μεγέθη, συρρίκνωση κλπ κλπ πφφφφφφ

    << Άναψα ένα τσιγάρο και το έκανα όλο χωρίς να μιλάμε. Όταν τέλειωσα το τσιγάρο τη διέταξα να ντυθεί. Την πήγα σπίτι της, την φίλησα, την καληνύχτισα και πήγα σπίτι μου και την έκανα λάστιχο >>


    είσαι πολύ αστείος τύπος.... τα σπας!!


    << Και τότε -πραγματοποιώντας την πρώτη από τις φαντασιώσεις μου- την έβαλα πιέζοντάς την να γονατίσει μπροστά μου. Γονάτισε και κάθισε εκεί γονατιστή.

    -"Μίλα μου για σένα" τη διέταξα. "Μίλα μου και πες μου ό,τι σου κατέβει." >>

         
    δίνεις μαθήματα σε πολλούς που γράφουν θεωρητικές ανοησίες σε άλλα νήματα  

    << -"Γιατί όταν πριν σε κάνω <<δικιά μου>> πρέπει να είσαι *ήδη* δικιά μου >>

    κλαπ κλαπ κλαπ

    << Της μαγείρεψα -εντάξει, έψησα μπριζόλες >>

    χαχαχαχαχαχα

    κάποια σημεία ήταν πολύ καυλωτικά. Τα σέβη μου  
     
  9. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Τυφλα ναχει ο Κιργκεγκωρ
    Στρατηγικη, αυτοσυγκρατηση, εμπνευση, κλιμακωση
    Το αντιθετο της σημερινης επικινδυνα διαδεδομενης ναρκισσιστικης τσιχλομαγκιας που εξαντλειται στην αντιγραφη ετοιματζηδικων απο το ιντερνετ.
    Τα σεβη μου (εστω και μετα πρωινου καφε)
     
  10. Sandra1984

    Sandra1984 Goodbye

    Οι σκηνές αυτές δηλαδή είναι bdsm?
    Σε ποια κατηγορία ανήκουν?
    Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων!
     
  11. -Volt-

    -Volt- Contributor

    Στην κατηγορία της σχέσης bdsm
     
  12. Sandra1984

    Sandra1984 Goodbye

    Αν βάζαμε ταμπελάκια, τι είναι η κοπέλα και τι το αγόρι?