Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διαχείριση Χρονου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος subteo, στις 20 Φεβρουαρίου 2019.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Δηλαδή;
     
  2. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    24 ώρες 7 μέρες .
     
  3. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    γυναίκες στην πολιτική... τι περιμένεις...
     
  4. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Κολλιτσίδι δηλαδίς;  
    Μην τα λες τουτανά και πάρει αέρα το petαρίδι και μου κάτσει στο σβέρκο ύστερο  
     
  5. ilias1

    ilias1 https://vimeo.com/61962404 Contributor

    Εμ δε σου είπα και τις 365 μερες...

    Εκεί είναι η μανουρα...
     
  6. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Έκανα αναγραμματισμό. Πού να το 'χα και 365, Παναζά μου μ'έπιασε σύγκρυο  
     
  7. subteo

    subteo Regular Member

    Ελα μωρε και το petαρίδι ψιχουλα εχει θα κοιματε ησυχα στο χαλακι του δεν θα σας ενοχλει. 
     
  8. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Πάρα πολύ σωστή η τοποθέτηση. Η οποία φυσικά ισχύει και αμφίδρομα, δλδ για όλα τα φύλα, status, κλπ.

    Αν κάποιος θέλει να βλέπει τα ελάχιστα ως πολλά, τα fake ως αληθινά, και μάλιστα να νιώθει περήφανος για αυτά, καταλήγουμε (πάλι) στο απλό συμπέρασμα:

    Περί ορέξεως ..
    κολοκυθοσπανακοτυρολουκανικοζαμπονοκασερόπιτα .. (με κανέλα ή χωρίς).
     
  9. subteo

    subteo Regular Member

    Να υποθεσω MindFeeder οτι μια παντρεμενη υ η μια υ που δεν θα εμενε στον χωρο σας δεν θα την αναλαμβανατε.
     
  10. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Το αντίθετο .. έχουν συμβεί και οι δύο περιπτώσεις (η πρώτη αρκετά σπάνια, η δεύτερη αρκετές φορές).
    Η ουσία όμως είναι πως πάντα είχα / έχω επίγνωση της κατάστασης, των δυνατοτήτων και αδυναμιών. Και δεν πίστευα πως ζω το απόλυτο .. ειδικά στην πρώτη περίπτωση, που δεν υπήρχε η αποκλειστικότητα για εμένα (Κ), ήτανε απλά μια καυλοσχέση.

    Γενικότερα, το 24/7 προφανώς και δεν συνεπάγεται τη συμβίωση. Η αποκλειστικότητα για τον Κ είναι που κάνει το 24/7.
    Αλλά αυτή είναι η δική μου άποψη ..
     
  11. subteo

    subteo Regular Member

    Εννοειτε την αποκλειστικοτητα του Κ προς το υ η το αντιθετο?
     
  12. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    όχι, του υ προς το Κ.