Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Διεκδικώντας τον σκλάβο..

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 7 Μαϊου 2006.

  1. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Πάντως εγω πολύ θα θελα να είμαι στη θέση της Τζενούλας....μισο μεθυσμένη και να λέω...

    "χικ...για μένα χτυπιούνται τα παιδια!!!...."


    ανελέητα ρομαντική.... θα σας διαβεβαιώσω ότι με τον νικητή του καβγά μάλλον θα έφευγα....lol
    (όχι ότι αυτός δεν θα ήτω εξ' αρχής η επιλογή μου...... λολ...λετε να εγινα μια slut??)
     
  2. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Αγαπητέ Maley,
    ξέρεις τί με απασχολεί, σχετικό με τη δική σου οπτική;
    Ποιός θέτει τις αρχές και γιατί αυτές είναι προτιμότερες των αντιθέτων;
    Στη συγκεκριμένη δε περίπτωση οι κώδικες εντιμότητος δεν μπορούν να συνυπάρξουν.
    Είναι διαφορετικές γλώσσες και δεν υπάρχει, νομίζω, δυνατότητα μετάφρασης.
    Αν ο ένας σκέπτεται έτσι και ο δίπλα πράττει αλλιώς, δεν θα συγκρουσθούν;
    Αλλά για ποιό λόγο;
    Για το θηλυκό ή την "τιμή" (με την ηθική έννοια);
    Ο DreamMaster το είχε εκφράσει εύγλωττα: Σημασία δεν έχει ποιές, κατά ποιότητα και αριθμό, κατέκτησες και καθυπέταξες. Μετρά μόνον σε πόσες έδωσες release, δίχως να σου καίγεται καρφί (παραφράζω).
    Βλέπεις ότι και η προλαλήσασα, πρόσωπο σοβαρό και αγαπητό, διακηρύσσει ότι με τον νικητή (μάλλον) θα έφευγε.
    Το αυτό βεβαίωσε παραπάνω, με άλλον τρόπο, η οξύνους και διορατική lara[E-p].
     
  3. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    RE: RE: RE: Διεκδικώντας τον σκλάβο..

    Εδώ καλή μου...
     
  4. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Συμφώνησες με όσα κατάλαβες αλλά αποφεύγεις να συμφωνήσεις με ό,τι ορθώς κατάλαβες.
    Κατάλαβες, αγαπητότατη;
    Αφού λέμε το ίδιο μωρέ!
    Ήμαρτον!
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    όντως η αμαρτία προσφέρει ηδονή, αν πας να διεκδικήσεις χάνετε αυτή ευχαρίστηση ξενέρα ...

    αν πας να το κάνεις αυτό και με άσκηση σωματικής βίας είσαι για αυτολύπηση... σε επίπεδο BDSM η επίδειξη πνευματικής δύναμης αρκεί ,εξάλλου εκεί συναντάτε η ανωτερώτητα όχι στο πιο δυνατό μπρατσό, γιαυτό συναγωνίζοντε οι κατώτεροι και από τους σκλάβους  
     
  6. zinnia

    zinnia Contributor

    RE: RE: RE: Διεκδικώντας τον σκλάβο..

    Νικητής είναι αυτος που νοιώθει νικητής..  
     
  7. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Ζίννια μου,
    αν είναι νεκρός, συνεπεία αγρίου ξυλοδαρμού, πώς ακριβώς το νιώθει;
     
  8. Guest05

    Guest05 Guest

    Ας τα βάλουμε σε μια σειρά .

    Θυμάστε την σκηνή με τον Κωσταντίνου και την Καλουτά στο «Καλώς ήρθε το δολάριο» κάτι τέτοιο μου θυμίζει η διαλλακτικότητα που κατά το lifestyle πρέπει να δείξει ο νυν αφέντης στον σφετεριστή .
    Να το κάνω λιανά .

    «Κι ας πούμε ότι ένας ξεχωρίζει την κοπελίτσα και της λέει «Hello baby».Ύστερα το ναυτάκι την παλαμαριάζει και της λέει «τι θες κούκλα μου να σε κεράσω;...» ε ,τώρα αυτή τι θες να πει; «ο κήπος είναι ανθηρός;»

    Έτσι μου κάνει και το σκηνικό της συνάντησης μετάξι των δύο αφεντάδων .

    Κι ας πούμε ότι ένας αφέντης παλαμαριάζει την subitsa και την διεκδικεί εν ψυχρώ . Ε τι θα κάνει ο νυν αφέντης θα καλέσει σε πιτσι πιτσι τον σφετεριστή και θα του πει «ο κήπος είναι ανθηρός;»

    Υ.Γ.«Άτιμη κενωνία, που άλλους τους ανεβάζεις κι άλλους τους ρίχνεις στα ξένα χέρια»
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    αν η υποτακτικη θεωρει τον εαυτο της τροπαιο ...... σιγα μην εμπαινα ποτε σε διαδικασια διεκδικισης .... Διαβαζω διαφορα ... και δεν εχω καν τον τιτλο Master ή Dom ... ενας απλος φετιχιστης ειμαι ....
    Αμα ενα θηλυκο γουσταρει .. θα στο δειξει ... αν παλι δεν ειναι διαθεσιμη (τουλαχιστο για παρτη σου) και να χτυπιεσαι κατω σαν το χταποδι γιουυυχου θα σου φωναζει και θα σε πει και μ.....κα .
    Οταν την εχει δει η τυπισσα για παρτη του καινουργιου .... το μονο που μενει στον παλιο ειναι η αξιοπρεπεια του ....
    Εχετε την ψευδαισθηση (αντρες) οτι διεκδικητε? ... μονο παλαμακια δεν χτυπουν στο θεατρο που σας βαζουν να πρωταγωνιστησετε ...
    Αντε ρε παιδια ... τι να πω ? ..... Καλες διεκδικησεις .....
     
  10. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Η μόνη σοβαρή διεκδίκηση είναι η απαίτηση να μη σε διεκδικεί κανείς.
     
  11. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Αψίκοροι φίλοι, το πρόβλημα δεν είναι ο άλλος - ποτέ.
    Αν η σουμπίτσα δέχεται να διεκδικηθεί,
    άμα τη γαργαλάει η σούφρα της,
    η έκβαση είναι δεδομένη.
    Αργά ή γρήγορα θα μείνει ο αφένταρος να συνομιλεί με τους όρχεις του.
    Δεν αποκλείω απολαυστικές συνεργασίες με τα εν λόγω όργανα.
    Αλλά η αποκάτω θα έχει ελλιμενισθεί σε αλλότριους λιμένες.
    Έστω και αρόδο.
    Σε παρόμοιες περιπτώσεις η κοινογαμία είναι μια κάποια λύση.
    Ουδέποτε η ξυλοπλάκωση του αντιπάλου.
    Ο ξυλοκοπητής θα τον βαράει κι ο παρεισφρύσας γαμευτής θα εκλιπαρεί: "περίμενε μισό λεπτό, αδέλφι μου, να τελειώσω".
    Η νεάνιδα θα κοιτά εκστασιασμένη το θέαμα δυο (ή και περισσοτέρων) αρκουδομαγκιτών που σφάζονται για πάρτη της, και τα υγρά θα περισσεύουν για την ύδρευση του θεσσαλικού κάμπου.
    Τέτοια χαρά αξίζει να τη δώκεις;
    Τί είμεθα;
    Το Κράτος Πρόνοιας;

    Υ.Γ Σημειώνω: δεν είμαι ειρηνιστής. Το αντίθετο θα έλεγα.
    Καγχάζω με τις έννοιες της "συναίνεσης", του "διαλόγου" και άπασες τις φιλελεύθερες αερολογίες.
    Αλλά δεν "επιτρέπω" σε όσους συμπαθώ να αναλώνουν τη σωματική τους ρώμη σε περιττές αποστολές.
     
  12. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Μια παράκληση.Σε φίλους ή φίλες που δεν έχουν την ίδια οπτική,λόγω διαφορετικότητας γούστων,ας μην καταχρώνται τη φιλοξενία του χώρου,αμφισβητώντας καταστάσεις που αδυνατούν να κατανοήσουν.Έλεος πια...

    Παρακάτω.Καταλήξαμε στο ότι μπορεί ο σκλάβος-α να διεκδικηθεί .Αυτό θα γίνει βέβαια,εφόσον και ο ίδιος-α το επιτρέψει.

    Μια ερώτηση στους Κυρίαρχους-ες.Αν ένας σκλάβος-α (που θα σας αρέσει),με τον τρόπο του - της σας προκαλεί να τον-την διεκδικήσετε.Επίσης ο Αφέντης-ρα του είναι απλά γνωστός-η σας(όχι φίλος-η).Θα τον-την διεκδικούσατε;Αν ναι,πως;

    Ας απαντήσω πρώτος.
    Ναι.

    Τον τρόπο που θα το έκανα,αργότερα,αν υπάρξει ανάλογη ανταπόκριση