Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δοκίμασα καθαρό κερί.......

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Princess_of_Pain, στις 6 Αυγούστου 2006.

  1. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Ο αγαπημένος μου είναι λάτρης του S/M.

    Ήθελα να δοκιμάσω κάτι πέρα από τα καθιερωμένα μας παιχνίδια.

    Πήγα αγόρασα καθαρό κερί με σκοπό να του στάξω σε όλο του το κορμί.

    Πιάνοντας όμως το κερί στο χέρι μου λόγω της θερμοκρασίας, λύγιζε και είπα να το

    δοκιμάσω σαν βέργα.

    Έτσι και έγινε.......

    Άρχισα μία.....δύο.....τρείς.....Ο σκλάβος μου υπέφερε και δεν μπορούσα να καταλάβω το

    γιατί, νόμιζα ότι απλά έκανε ναζάκια  

    Μετά από πολλά χτυπήματα με την βέργα-κερί με ικέτευε να σταματήσω εγώ απλά συνέχιζα,

    σκέφτηκα πάλι ναζάκια κάνει. Τέλος είπα να ξεκουραστώ λίγο και άναψα τσιγάρο.

    Ο σκλάβος πήγε να μου βάλει ποτό και τότε μόνο είδα τις χαρακιές από το κερί στο

    κωλαράκι του και στην πλάτη του.........ήταν απίθανες!!!!!!!!! αφού ξεκουράστηκα ήθελα

    και άλλο. Με ικέτεψε να μην τον δείρω άλλο με το κερί οπότε αποφάσισα να του στάξω

    στην πλάτη του, όπως και έγινε.

    Λάτρεις του S/M αντί για μαστίγιο δοκιμάστε με καθαρό κερί.
    Θα μείνετε εκθαμβοι από τα αποτελέσματα        
     
  2. Marqui

    Marqui sitting on a park bench

    Δεν ειχα ποτε σκεφθει αυτη τη χρηση....αλλα το καθαρο κερι εχει αρκετα υψηλο βαθμο τηξης οποτε Princess καλυτερα να προσεχετε οταν το χρησημοποιειτε λιωμενο γιατι μπορει να προκαλεσει σοβαρα εγκαυματα
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    Καλη εμπειρια Princess of Pain..να και κατι πρακτικό και χρήσιμο..
     
  4. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Το ξέρω αγαπητέ Marqui, γι αυτό το έκανα από μεγάλη απόσταση και έτσι δεν είχαμε παρατράγουδα. Δοκίμασέ το  
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    εμένα να το Δοκιμάσει Κάποιος/α ;

     

    όντως ακουγέτε ενδιαφέρων σας ευχαριστούμε Κυρία Princess of Pain !
     
  6. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Δοκίμασα καθαρό κερί.......

    Το καθαρό κερί καίει πάρα πολύ δεν έχει καμία σχέση με την παραφίνη θέλει προσοχή διότι πολύ εύκολα κάνει εγκαύματα ακόμα και από μεγάλο ύψος.
     
  7. Aveth

    Aveth Guest

  8. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Πολύ καλό και όντως χρήσιμο το άρθρο Aveth.
    Και πολύ καλό το site.
    Ευχαριστούμε!
     
  9. Raven

    Raven New Member

    Ξέρει κανείς να μου πει για τα λεγόμενα "Venetsian candles"; Δοκιμάζοντας τη σκληρότητά τους πιέζοντας με το νύχι μου φάνηκαν σκληρά και δεν τα πήρα φοβούμενος ότι θα απαιτούν μεγάλη θερμοκρασία για να λιώσουν σε σχέση με την παραφίνη (π.χ. reso) αλλά πάλι μπορεί να κάνς και λάθος. Θυμάμαι που είχα διαβάσει μια αναφορά σχετική σε κάποιο άρθρο αλλά δεν μπορεώ να θυμηθώ τι ακριβώς έλεγε.
     
  10. Archon

    Archon sometimes sickness has fun

    εγω τωρα που σκεφτομαι πώς να κα8αρισω το χαλι
    απο τα κωλοκερα???
     
     
  11. crystal angel

    crystal angel Contributor

    Απάντηση: Re: Δοκίμασα καθαρό κερί.......

    Βαζεις πάνω στο κερί χαρτοπετσέτα και μετά το σιδερώνεις από πάνω
     
  12. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Δοκίμασα καθαρό κερί.......

    Μα... Γιά όνομα!!! Είναι ποτέ δυνατόν; Σιδερώνουν οι Άρχοντες;;;