Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Δώρα

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 20 Μαρτίου 2006.

  1. Astarty

    Astarty Contributor

    Προχώρα ακάθεκτος KyriosG. Εγώ αμέλησα να πάρω δώρο στην γιορτή του και εδώ και 3 μήνες παράπονα μου κάνει. "Η κόρη μου πάντα μου έπαιρνε το καλύτερο δώρο και φέτος με ξέχασε". Δεν τον ξέχασα. Απλώς ήθελα να του πάρω κάτι εμπνευσμένο. Δεν είχα έμπνευση, τι να κάνω; Τελικά συμφωνήσαμε να του πάρω MP3 player για το αυτοκίνητο.
    Όχι πως είμαι ευχαριστημένη με αυτές τις συμφωνίες δώρων. Του την φυλάω όμως για κάποια άλλη φορά.

    Παρέβλεψε το παραλήρημα μου και προχώρα πάντως;-)
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Να του κανεις ενα δωρο που θα του λεει : "ευχαριστω" . Πως θα ηθελες να του πεις "ευχαριστω" ? .... ξοδευοντας , αφιερωνοντας ? ....   ... δυσκολες αποφασεις για οσους ενα πακετο στα χερια τους κανει ποιο ανετους ...

    τωρα για τα λαστιχα ....
    Νομιζω πως ολοι δινουμε την μεγαλυτερη ευχη μας να ειναι ο αλλος καλα ..
    ειναι ή δεν ειναι ετσι ? ..... ε ... εγω θελω να το εξασφαλιζω κιολας .....
    ......
    ... καλα να το παρει το ποταμι .... ΔΕΝ αισθανομαι την αναγκη να ανταλαξω τετοια συμβολα ... ωραια ? ... επιβεβαιωσες οτι ειναι ηρωιδα τωρα ? .. μπραβο ... εκει εχω καταφερει να φτασω μεχρι τωρα ... γι 'αυτο και δεν εχω σκλαβα αλλα καποια που ειναι ελευθερη ανα πασα στιγμη ... ωχουυυ...    
     
  3. Vasileys

    Vasileys Regular Member

    Το καλύτερο δώρο που μπορείς να του κάνεις είναι να μή του μοιάσεις. Ο Πατέρας είναι σαν ένα τόξο που ονειρεύεται το παιδί του βέλος!! Θέλει να το πετάξει πιό μακρυά απο τον εαυτό του. Βοήθα τον να το καταφέρει. "Vasileys"