Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΦΙΛΟΥ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος giousoufaki-thess, στις 12 Ιανουαρίου 2009.

  1. giousoufaki-thess

    giousoufaki-thess A real feet slave dogy

    Ενώ πίναμε τον καφέ μας χθές στον κεραμεικό ένας φίλος μου αφηγήθηκε την εμειρία της προηγούμενης νύχτας σε γκει σάουνα.Ενω είχε πάει σε πριβέ δωμάτιο με ενά πραγματικό ωραίο παιδί απο ότι λεέι μόλις κλείσαν την πόρτα ο άλλος τον πλάκωσε στα χαστούκια και του είπε προσκύνα την πούτσα του αφέντη σου ....Ο φίλος μου επίσης Κυρίαρχος του έβαλε τισ φωνές και του είπε αν θες να συνεχίσουμε πέσε φίλα μου τα πόδια και πες συγνώμη αφέντη και μετά προσκύνα την πούτσα μου κατι που ο άλλος έκανε μετά άνοιξε την πόρτα και έφυγε λέγοντας εγώ είμαι πραγματικός αφέντης και όχι εσύ.Και εγώ ρωτάω είναι όλα στο μυαλό μας η είναι τρόπος ζωής.Απαντόντας εγώ νιώθω ότι εχώ γεννηθεί σκλάβος όνειρο η σχέση μου να είναι και αφέντης μου και να τον υπηρετώ
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΦΙΛΟΥ

    Για τον π@@τσο καβάλα δε θα πως πως είναι και οι δυο τους..για το γάιδαρο καβάλα θα πω όμως  

    Καθρέπτη-καθρεπτάκι μου ,ποιος είναι ο πιο πραγματικός Αφέντης..; 
     
  3. ddragon

    ddragon Regular Member

    Μάλιστα... καλό το BDSM, αλλά η παραπάνω ιστορία είναι στα όρια της παράνοιας. Χρησιμοποιώ αυτή τη έξη για να μη πώ τη λέξη "Βλακεία".
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Tι υποτιθεται οτι διαβασαμε?????????????????
    Πηγε σε ενα πριβε δωματιο, με καποιον που γνωρισε υποθετω, αλλα η συνεννοηση εγινε στα μουγγα, ή με την γλωσσα των κωφαλαλων????
    Εννοω, επειδη απλα αρεσαν ο ενας στον αλλον, χωρις να μιλησουν βουρ στο "ψητο"???????????????
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΦΙΛΟΥ

    Yeap.. είναι κάτι από το λεγόμενο "ψωνιστήρι"...
     
  6. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΦΙΛΟΥ

    Ολλανδία το καναμε....