Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΕΜΦΑΝΙΣΗ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 17 Ιουνίου 2007.

  1. Puma

    Puma Regular Member

    Σωστός ο nice.ath! Και για μένα παίζει ρόλο η εμφάνιση. Όχι το μοναδικό ή το σημαντικότερο, αλλά παίζει.
     
  2. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Σε ποιον δεν αρεσει η εικονα τησ παραλιας του Μυρτου απο ψηλα; Αν ομωσ κατεβαινοντας κατω διαπιστωνατε οτι ειναι γεματη πισσες,σκουπιδια,με το πετρελαιο απο καποια πλοιαρια να σκαει στην ακρογιαλια, θα μενατε να κολυμπησετε;
    Προσωπικα, θα εψαχνα καποιο λιμανακι στο Φισκαρδο!
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Η εμφανιση δεν παιζει ρολο αν και.............
    Την εχετε δει αυτην την πιτσιρικα, την αφρατουλα τωρα τελευταια στη τηλεοραση που φορα ενα ντεκολτε φορεμα και φαινονται "πλουσια τα ελεη" και που ψηνει διαφορα στο tepan yaki????????
    ΤΗΝ ΘΕΛΩ!!!!!!! Την απαιτω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Τουμπα θα γυρισω τον πλανητη για να την αποκτησω!
    Απαιτω να την υποταξω, να της κανω τα χιλια μυρια, αυτη η κοπελλιτσα με στελνει αδιαβαστη και στην προκειμενη περιπτωση η εμφανιση της παιζει πολυυυυυυυυ σημαντικο ρολο!!!!!!!!!!!
    Θελω ετσι οπως ψηνει να παω απο πισω να την ξεβρακωσω, να την μαστιγωσω, να, να, να (ας με συμμαζεψει καποιος), με πιανει λυσσα οποτε την βλεπω την χαζευω με τις ωρες!!!!
    Και θα την εχω!!!!!!!!!!!!!!
    Παντα πετυχαινω τον στοχο μου αν το βαλω πεισμα!
     
  4. Michel1972

    Michel1972 New Member

    η εμφάνιση παίζει ρόλο
     
  5. Maley

    Maley Contributor

    ελα βρε Μιρελλα μου..ψυχραιμια...
     
  6. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Δεν με ενδιαφέρει η εμφάνιση των άλλων. Με ενδιαφέρει μόνο η δική Του ομορφιά, που την φανταζόμουν πριν τον δω και μετά απλά επιβεβαιώθηκα. Αυτό που θέλω να πω είναι ότι δεν ξεκίνησα με βάση την εμφάνιση (δεν μου δόθηκε αυτή η δυνατότητα και πολύ σωστά) αλλά εμπιστεύτηκα πρώτα αυτό που ένιωσα (και πολύ σωστά). Τώρα που ξέρω και την εμφάνισή του μπορώ να πω ότι στη δική του περίπτωση η εσωτερική και η εξωτερική ομορφιά συμβαδίζουν (πράγμα που αποδεικνύει ότι ζούμε σε έναν δίκαιο κόσμο τελικά). 
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    Ας ηταν κανενας χοντρος με τριχες παντου, απλυτος που βρωμουσε απο χιλιομετρα μακρια με μαυρα δοντια και κιτρινισμενα νυχια και σου ελεγα Εγω αν θα εγραφες τα παραπανω...


    Απλα θα πρεπει να πληρει καποια κοινος αποδεκτα στανταρ...




    ''Το πρόσωπο γαμαει το μουνι..''
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Μπλιαχ!!!!!!!!!!!!
    Φερτε μου τον κουβα immediately!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
     
  9. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Βρε πέτρα του σκανδάλου, άμα ανοίξω το στόμα μου δεν θα σας ξεπλένει κανένας. Θα πρέπει να πάτε στην Αργεντινή να ανοίξετε φόρουμ αλλά ακόμη κι εκεί θα σας βρω και θα σας κατατρέχω μέχρι να γίνετε βανίλες και να παντρευτείτε το ταίρι των ονείρων σας, δηλαδή την φορολογική δήλωση και τα ακίνητα του άλλου, καθώς και την συμμόρφωσή του προς τα κοινώς αποδεκτά στάνταρ... 

    Χωρίς πλάκα όμως, οι χοντροί αδυνατίζουν, οι βρωμιάρηδες πλένονται, τα μαύρα δόντια τα φτιάχνεις στον οδοντίατρο, τα νύχια τα κάνεις ένα περιποιημένο μανικιούρ στη φίλη μου τη Στέλλα (σουμπίτσα), τα στάνταρ τα χέζεις και κάνεις του κεφαλιού σου που σίγουρα κάτι ξέρει παραπάνω από τα εκατομμύρια ανόητων που έχουν κατακλύσει τον κόσμο (δεν χρειάζεται άδεια για να αναθρέψει κανείς παιδιά βλέπεις), κλπ, κλπ.

    Τον μαλάκα όμως, τι να τον κάνεις; Θες να σου πω; 

    Μόλις αντιστρέψαμε και την παροιμία.
     
  10. DeSade

    DeSade Owner of evelin

    Απολαυστικο ποστ Δορα .
    Αν παρομοιάσουμε καποια η καποιον με ενα λουλουδι, η εμφανιση ειναι το ποσο θελκτικό ειναι το λουλούδι και η προσωπικότητα το ποσο γλυκο νεκταρ ή αρωμα εχει ( αν εχει).
    Οσο γλυκο νεκταρ και να εχει αν δεν ελκύει το χρώμα και η εμφανιση κανεις δεν θα ενδιαφερθει να δοκιμάσει το νεκταρ και αντιστροφα αν το νεκταρ ειναι κακης ποιοτητας η δεν υπαρχει , μετα την πρώτη προσεγγίση θα έρθει το τελος συντομα.
    Ωστοσο ζουμε στην εποχη του φαινεσθαι.
    Εικονα vs προσωπικοτητα σημειωσατε 1
    κανεις δεν εχει το χρονο να ασχοληθει και να εμβαθύνει. Η πλειοψηφία μένει στην επιφάνεια και αυτοι που εμβαθύνουν στην αφανεια.
     
  11. blindfold

    blindfold Contributor

    σκέψου το αντίστοιχο σε θυληκό και με χυλοπίτιασε κίολας ,είμουν πολύ κακός είπε... (να το ξέρετε και οι υπόλοιπες ε ! )

    anyway γενικά η εμφάνιση παίζει ρόλο όσο αφορά το καθαρά σαδομαζοχιστικό κομάτι
    π.χ. δεν μπόρει μία γυναίκα 120κιλών (υπάρχουνκαι αρκετές...) να ψάχνει για pony play games....
     
  12. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    στελλα ε?σουμπιτσα ε?φιλη ε?χμμ τωρα που βλεπω τα χερια μου