Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΘΗΤΙΚΟ ΑΓΟΡΙ ΥΠΑΡΧΗ ΑΡΑΓΕ ΚΑΤΙ ΔΥΝΑΤΟ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος posidon-31, στις 10 Νοεμβρίου 2006.

  1. posidon-31

    posidon-31 New Member

    καλησπερα σε ολους υπαρχη κατι δυνατο σε αυτο το ειδος σχεσεις? πως μπορει και για ποσο μπορουν να συνιπαρξουν μαζι αν υπαρχη κατι δυνατο?
     
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: ΕΝΕΡΓΗΤΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ ΠΑΘΗΤΙΚΟ ΑΓΟΡΙ ΥΠΑΡΧΗ ΑΡΑΓΕ ΚΑΤΙ ΔΥΝΑΤΟ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΧΕΣΗ?

    Πόσο γυναίκα και πόσο αγόρι;
    (εν)ηλικιακά πάντα ρωτάω...  
     
  3. amira

    amira Regular Member

    Εγώ προσωπικά είμαι της άποψης ότι «ο έρως χρονιά δεν κοιτά».
    Από εκεί και πέρα πάμε στον άλλον τομέα κατά πόσο αυτή η σχέση είναι
    δυνατή. Μια ώριμη γυναικά, σίγουρα, μπορεί να διδάξει πολλά σε ένα αγόρι.
    Όπως το ίδιο συμβαίνει και με έναν άντρα με μια κοπέλα… Να σου πω και
    κάτι όσο σίγουρος και άνετος νιώθεις με τον άνθρωπο που έχεις δίπλα σου
    Όλα πάνε καλά... Άρα, όλα εξάρτιουνται από το ζευγάρι και όχι από τον κόσμο γύρω του…



    Υ.Γ. Η ζωή είναι μικρή για να είναι θλιβερή….
     
  4. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    To strapon...
    Συνυπάρχουν οσο το strap ειναι σε καλη κατασταση!
     
     
  5. subjim

    subjim New Member

    Αρχικά αντιμετοπίζεται με κάποια έκπληξη καθώς το παθητικό αγόρι χάνει κάθε είδους ανάδειξης του ανδρισμού του. Στην πορεία όμως πιστεύω πως αποτελεί μέρος μιας συνολικής σεξουαλικής σχέσης τα πράγματα οριμάζουν και το αντιμετοπίζουν και οι δύο με πραγματική ευχαρήστηση. πολύ περισότερο σε μια d/s σχέσης νομίζω οτί αποτελεί βασική εκπαίδευση του υποτακτηκού/slave. απο την προσωπική μου εμπειρία όταν η πρώτη μου αφέντρα το έκανε στα πλαίσια του παιχνιδιού ένοιασα υπέρτατη ταποίνωση και εξευτελησμό ,ομως δεν κρύβω οτι μου αρέσει πραγματικά.
     
     
  6. nikossub93

    nikossub93 Contributor

    υπαρχει κατι πιο δυνατο μηπως