Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 17 Νοεμβρίου 2006.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Μου αρεση πολλες φορες να κανω διαφορα με την υποτακτικη μου, σε εξωτερικους χωρους οπως σε καπιο δασος, η καπιο μεγαλο απομερο παρκο συνηθος νυχτα, να την δεσω σε ενα δεντρο, η στο καπο του αυτοκινητου μου κ.λ.π.και να εχη αυτον το φοβο που συνηθος εξηταρη τοις υποτακτικες, και σκλαβες, οτι μπορη να τοις δη καπιος ,στην καταστασι που θα ειναι π.χ.γυμνες με κλιψ στοις ρογες και αλλου, μαστιγομενες κ.λ.π. εσεις τι λεται Κυριαρχοι, και υποτακτηκοι ειναι κατι που σας εξηταρη την φαντασια. 
     
  2. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Έχω κάνει διάφορα κατά καιρούς σε δημόσιους χώρους με πολύ κόσμο.
    Δεν με εξιτάρει να τα κάνω σε απόμερα.
    Μου έχουν κάνει ποδολαγνεία μέσα σε καφέ γεμάτο με κόσμο, αυτό και αν είναι ηδονή!!
    Έχω κυκλοφορήσει τον σκλάβο μου με λουράκι και αλυσίδα στον δρόμο και μετά μέσα σε καφέ. ( όπου καφέ εννοείται καφετέρια   ).
    Τώρα για πιο σύνθετα παιχνίδια προτιμώ την άνεση μου  
     
  3. Το δημόσιο ή σε ερημιά έχει μια απίστευτη γοητεία  
    Προτιμώ την ερημία ίσως ένα εγκατελημένο εργοστάσιο
    και το δάσος φυσικά.