Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΥΠΟ ΘΗΛΥΚΑ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 26 Ιανουαρίου 2007.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απο ημερες θελω υπο *κοριτσακια* να σας κανω μια πιο σοκιν ερωτηση, και επιτελους ηρθε η ωρα να την κανω, βλεπετε εχω και εγω τα ταμπου μου.......(γελαει) και μην κοκινησετε εσεις τα υπο θηλυκα ναι.?
    Παμε λοιπον.
    Οταν τελοιονη ο Κυριαρχος σας μεσα στομα σας και επανω στο προσωπο σας , η και σας φτηνη κατοπιν, ειναι κατι που το απολαμβανετε.?
    Σας μεγαλονη τα ορια της ταπεινοσης και εξευτιλησμου σας.?
    Εκτος του οτι ειναι και μια καλη κρεμα προσωπου....... 
    Τι αλλο.?
     
    Last edited: 26 Ιανουαρίου 2007
  2. Astarty

    Astarty Contributor

    Θα μπορούσε να αντιστραφεί το ερώτημα και να διατυπωθεί ως εξής:

    Εσείς κυρίαρχοι του φόρουμ μεγαλώνει η κυριαρχία που ασκείτε όταν χύνετε στο στόμα ή στο πρόσωπο της υποτακτικής σας;
     
  3. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΥΠΟ ΘΗΛΥΚΑ

    To χύσιμο στο πρόσωπο ή στο σώμα το βρίσκω αρκετά κοινό για session..
    Λαιμός,ώμος,παλάμη,πλάτη ,βάση σποδυλικής στύλης ή στο σώμα από ψηλά με τον/την s/s να ξαπλώνει.
    Υπάρχει μεγαλύτερος συμβολισμός στα μέρη αυτά.Η εικόνα του τελειώματος στο λαιμό,με τον Κυρίαρχο όρθιο και τον/την s/s στα γόνατα,το κεφάλι του/της να κρατιέται σε διάφορες θέσεις,επιλεγμένες απ τον Κυρίαρχο ..γενικά λέι πολλά..Όχι μόνο στο τελείωμα,αλλά και στις πρώτες στιγμές μετά..
     
  4. Astarty

    Astarty Contributor

    Όλα μια ιδέα είναι τελικά.
    Σε αντίθεση με τα παραπάνω που γράφει ο Incomplete εγώ όταν με χύνουν οπουδήποτε κι αν πηγαίνει το σπέρμα του συντρόφου μου νιώθω πως αντλώ την δύναμη του.
    Λαμβάνω την πράξη εντελώς σημειολογικά.
     
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΥΠΟ ΘΗΛΥΚΑ

    Μάλλον ,όμως, σε βλέπω να του επιστρέφεις τη δύναμη πίσω,όταν θα τον βάζεις να πλύνει στο χέρι το μεταξωτό ριχτάρι ή το καλό κουβερλί που θα έχει κάνει "κώλο" απ τό άδειασμα..   

    (ξέρεις τι εύθυμος τύπος είμαι ,δε μου κρατάς κακία..έ;ε;     )
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    υπό θυληκά απαντάνε τώρα ;
    anyway
    σαν υπό σκέτο εμένα μόνο και που έχυνε με ευχαριστούσε σαν επιβράβευση ήταν... τώρα πως το βλέπουν οι γυναίκες δεν ξέρω επίσης δεν ξέρω τι διαφορά έχουν τα γυναικεία με τα ανδρικά ...  
     
  7. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΥΠΟ ΘΗΛΥΚΑ

    ειναι πιο πηχτα και εχει μεγαλυτερο PH 
     
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΥΠΟ ΘΗΛΥΚΑ

    Έλα μου ντε!Αυτό σκεφτόμουν πριν και γελούσα! 
    Είδες τι κακό είναι να περιορίζεις το θέμα,ενώ μπορείς να έχεις γενικότερη ανταπόκριση;    

    (Λες τελικά να κρύβουμε όλοι μια δούλα μέσα μας;;;   )
     
  9. Astarty

    Astarty Contributor

    Re: Απάντηση: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΥΠΟ ΘΗΛΥΚΑ

    Στις περιπτώσεις που μου έχει ξεφύγει σταγόνα από την δύναμη του φυσικά και επιβάλλεται να την ανασυγκροτήσει ο ίδιος μαζεύοντας την! (όχι που δεν θα το έλεγα! Αμ πως!)

    Υ.Γ. Εγώ να δεις ευθυμία! Ξεχυλίζει από τα μπατζάκια μου! χαχαχαχα!
     
  10. savagebarbarian

    savagebarbarian New Member

    Re: η απαντηση

    Όλα τα θυληκα, υπό ή όχι, απολαμβάνουν αυτή την πράξη. Είναι η φύση τους τέτοια.

    Αυτή η τελετουργία μεταξύ αρσενικού και θυληκού είναι ο σκοπός ύπαρξης του θυληκού. Είναι κάτι αυτονόητο και εντελώς φυσιολογικό, μιας και η θέση κάθε θυληκού μπροστά σε ένα αρσενικό είναι γονατιστή.
     
  11. Astarty

    Astarty Contributor

    Re: η απαντηση

    Θα μπορούσα να ενστερνιστώ ίσως την άποψη ότι ο σκοπός ύπαρξης του θηλυκού είναι η αναπαραγωγή αλλά ως σκοπό ύπαρξης το χύσιμο στην μούρη...Τι να πω; Με γεια σας με χαρά σας. Να τους έχετε να τους χαιρόσαστε.

    Εγκαταλείπω το νήμα γιατί με εξοργίζει.
    Φτου φτου μακρυά!
     
  12. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΕ ΥΠΟ ΘΗΛΥΚΑ

    Το θεμα Incomplete και βεβαια περιοριζει τοις απαντησεις, γιατι θελω και με ενδιαφερει η πλευρα των θηλυκων,αλλα δεν απαγορευει σε κανενα να εκφραση τοις δικες του αποψεις οπως κρηνη αυτος/η απο την δικια του/ης οπτικη γωνια, αλλωστε μπορει καπιος να βαλει αλλο παρομοιο θεμα που να απευθηνετε εκει που θελη αυτος, η γενικα σε ολους.
     
    Last edited: 26 Ιανουαρίου 2007