Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εγκεφαλος Ή φαλλος;;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος tsouknida, στις 21 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Εχω ζησει πολλες εντονες στιγμες sex γεματες παθος κ ερωτισμο,αλλα το καταπληκτικοτερο κρεβατι που εζησα ειναι μαζι του...He fucked my brain...Προσφερει οντως ενα ερεθισμενο κεφαλι μεγαλυτερη ενταση απο ενα ερεθισμενο κορμι;;
     
  2. Kits

    Kits Contributor




    ειδικα αν ειναι το κατω....






    ΔΥΝΑΜΙΤΗΣ!!!!
     
  3. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: Re: Εγκεφαλος Ή φαλλος;;

    Ενταξει δυναμιτης,το μπαρουτι ποιο ειναι;Οι ορμες του κατω η` η τρελλα του πανω;;;;;;
     
  4. Gandalf

    Gandalf Storyteller, Rebel, Mentor

    Απάντηση: Εγκεφαλος Ή φαλλος;;

    Υποθέτω, πως η τρέλλα του πάνω, είναι αυτή που μπορεί να δώσει ποιότητα στις ορμές του κάτω.

    Εχω γνωρίσει πολλούς ανθρώπους που σκέφτονατι με το πουλί τους, αλλά ελάχιστους που σκέφτονται για το πουλί τους. Σαφως οι δεύτεροι, διαθέτουν μεγαλύτερη ποιότητα, κάτι που σίγουρα μπορεί να εξιτάρει...

    Άλλωστε, είναι ο μόνος τρόπος να οδηγήσεις κάποιον στα όρια του!
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Εγκεφαλος Ή φαλλος;;


    both... 

    το ενα συμπληρωνει το αλλο!
    ( αναλογα και την ηλικια φυσικα..)
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Συγγνωμη, αλλα το ερεθισμενο κορμι, προιον του εγκεφαλου δεν ειναι?
    Ποια στυση, ποια διεγερση, ποια ολοκληρωση υφισταται, αν ο εγκεφαλος δεν δωσει εντολη να συμβουν?
     
  7. Guest05

    Guest05 Guest

    Αχ πουλάκια μου ...
    Οι αμοιβάδες ούτε καβλώνουν ούτε χύνουν.
     
  8. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: Re: Εγκεφαλος Ή φαλλος;;

    Eννοειτε οτι ο εγκεφαλος δινει την εντολη αλλα εγω μιλαω για το αν ενας εγκεφαλος (σε συνδυασμο φυσικα με το κορμι)μπορει να απογειωση την ολη κατασταση.
    Υ.Γ.γιατι πεταει εξω την απαντηση μου στο θεμα σου `πως βιωσα τον θανατο μου`;;;
     
  9. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Εγκεφαλος Ή φαλλος;;

    Δεν το ξρω γλυκεια μου, μου εχει συμβει και εμενα σε καποια post, ισως το συστημα ειναι φορτωμενο την συγκεκριμμενη στιγμη!
    Οσον αφορα την πιο πανω ερωτηση σου, ε ναι, φυσικα ο συνδυασμος και των δυο οχι απλα απογειωνει την κατασταση, αλλα οδηγει και σε εναν υπεροχο σεξουαλικο παροξυσμο, αυτο που λεμε, "εφτασα στα ορια μου και τα ξεπερασα".
     
  10. sklava_epi8ymiwn

    sklava_epi8ymiwn Regular Member

    Ο συνδιασμός είναι το καλύτερο που μπορεί να συμβεί κατα την άποψη μου.
    Σπάνια βιώματα αλλά αξίζουν. Σπάνια γιατί δυστυχώς λίγοι και λίγες αποχωρίζονται την "ασφάλεια" της επιφάνειας.
     
  11. iJ

    iJ Regular Member

    Απάντηση: Εγκεφαλος Ή φαλλος;;

    Εγκέφαλλος!
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Μπορεί ένα κορμί να ερεθιστεί, αν πρώτα δεν "ερεθιστεί" ο εγκέφαλος ;