Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ειδα στο ονειρο μου την Πουλια και τον Αυγερινο

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος isnogood, στις 20 Μαϊου 2008.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Αφηστε το κλιπ να παιζει και διαβαστε ....




    Πλεαμε περιπου μισο μιλι απο τις ακτες , γυρω στους 25 κομβους . Η θαλασσα διχως ρυτιδα και η πλωρη σε ντουετο με το νερο στην γνωριμη τους μελωδια . Το φεγγαρι γελουσε με την νυχτα που ματαια προσπαθουσε να κρυψει το παραξενα δυνατο του φως . Τοσο δυνατο που τα βουνα εριχναν την σκια τους πανω στο νερο .
    Η Αφροδιτη ειχε χωρεσει ολη την ναυτικη της παιδεια στο μικρο της βασιλειο , πανω στο στριτσιο (μπροστινο καθισμα/αποθηκευτικος χωρος αγκυρας) του φουσκωτου . Και σαν αληθινη βασιλισσα αφηνε το βλεμμα της να τρεχει απ ακρη σ'ακρη στο βασιλειο της που απλωνοτανε στον υγρο φιλοξενο οριζοντα ..
    Ομολογω οτι η σκεψη μου ηταν ποιο πεζη και με μικρη ντροπη ειχα καρφωθει στην απιθανη σιλουετα της που προσπαθουσε ματαια να κρυφτει κατω απο το καλοκαιρινο αερινο φορεμα της .. Αλαζε ποζες η Αφροδιτη αλαζε και μοιρες απο την πορεια του το σκαφος , σε ενα παιχνιδι αναμεσα στην κρυμενη στυση μου και την καθωσπρεπει συμπεριφορα .

    Η αληθεια ηταν πως ηθελα πολυ να την ξεσκισω αυτη τη γυναικα . Απιστευτα σεξυ , με τελειες αναλογιες και ενα μικρο ομορφο ολοστρογγυλο περηφανο στηθος . Τα χειλια της εκαναν τα τριανταφυλα να μαιρονται απο την ζηλεια , τα ματια της αμυδγαλοτα γατισια , σαν αραβικη νυχτα , μυστηριο και ομορφια μαζι ... τα μακρια μαυρα μαλλια της ολοκληρωναν την γεματη καβλα εικονα της ... Ηθελα πολυ να την γαμησω ... ολο της το σωμα .. καθε εκατοστο της καταλευκης μεταξενιας επιδερμιδας της να ακουμπησει στον πουτσο μου ... το ηθελα σαν τρελος .. Οχι ομως μονο για αυτο που εβλεπαν τα ματια μου , αλλα και για την μεγαλη χαρα που μου εδωσε λιγες ωρες πριν , οταν την υποδεχομουν στο αεροδρομιο .

    Η Αφροδιτη μολις μπηκε στην αιθουσα των αφιξεων , την εκανε μονομιας δικια της . Καποιοι νομισαν οτι ηταν φρεσκος αερας που μπηκε απο καποιο ανοικτο παραθυρο και εψαχναν στην τζαμαρια . Ντυμενη απλα με ενα τζην παντελονι και ενα βαμβακερο κορμακι διχως σουτιεν , περπατησε με χαρουμενο γοργο βημα προς τα εμενα και αφηνοντας να της πεσουν κατω αυτα που κρατουσε πηδηξε στην αγκαλια μου . Το μικρο μεγεθος της κοκκινης βαλιτσας Σαμσοναιτ ηταν η πρωτη ευχαριστη εκπληξη απο τα προσωπικα της πραγματα που μιλουσαν για εκεινη , ομως το καλυτερο ακομα δεν ειχε ερθει ... κανοντας να φυγω με σταματα "περιμενουμε και τον σακο με τα ψαρευτικα" ... "-οριστεεε?" .. και πριν προλαβω να καταποιω την γλωσσα μου , ενας σακος Lanara εφανιζεται στην ταινια και εκεινη με ευκινησια αιλουροειδους την αρπαει και μου γνεφει να φυγουμε .... "Τι εχεις μεσα ? " .. "- την στολη μου , ενα 75αρι αεροβολο (ψαροντουφεκο), ενα 40αρι ποδιου , μασκα και πεδιλλα "... κοιταξα προς τον ουρανο και ψιθυρησα "δεν ξερω τι εκανα για να αξιζω τετοιο δωρο μα Σε ευχαριστω"

    Θαυμαζοντας την να απλωνει τα ατελειωτα ποδια της στην πλωρη του φουσκωτου , θυμηθηκα τις αφηγισεις της για τις θαλασιες εκδρομες με τον πατερα της , για την τεχνη του ψαρεματος που εμαθε απο τα νηπιακα της χρονια και τις ατελειωτες ωρες κατω απο τον ηλιο ή τάστερια που περνουσε πλαϊ στον πατερα της ψαρευοντας στις θαλασσες του Αιγαιου .. Δεκαδες μιλια μακρια απο το σπιτι της και ομως εδειχνε σαν αναποσπαστο κοματι του τοπιου , δημιουργος και δημιουργημα μαζι της ιδιας εικονας .

    "Εκει Εκει ...." , μου φωναζει και δευτεροπλωρα το χερι της δειχνει μια μικρη αγελη δελφινιων να τραβει την ιδια ροτα με μας ... "Μειωσε σε 7 με 8 κομβους και κανε λιγα απονερα δεξια αριστερα να ερθουν κοντα μας ".... απιστευτη !!!.... ηξερε τα παντα για την θαλασσα !!! ... ... ηξερα και εγω οτι αυτη ηταν η προσκληση μας για τα υπεροχα θηλαστικα ... πολυ γρηγορα ενας μπομπιρας κατω απο το προστετυτικο βλεμα της μητερας του ηρθε κατω απο την πλωρη και αρχισε το παιχνιδι , ο μπαμπας του προτιμησε να παιξει με τα απονερα μας που τα αφηνε να τον παρασυρουν .....το δελφινακι γρηγορα ξεθαρευτηκε και αρχισε να με προκαλει για να ανεβασω ταχυτητα , η δε χαρα και ο ενθουσιασμος της Αφροδυτης εκανε την καρδια μου να εχει πιασει τους 120 παλμους .... και μεσα στην παιδικοτητα της εκανε κατι εκπληκτικο ... κατι που απογιωσε τους ποιο κρυφους μου ποθους ... απλωσε το χερι της περιπου 40 εκατοστα απο το νερο και περιμενε ... δεν περασαν λιγα δευτερολεπτα και η μητερα , με χαρη , πηδηξε εξω απο το νερο και αφησε το χερι της Αφροδυτης να της χαιδεψει την πλατη .... Η καρδια της Αφροδιτης κοντεψε να σπασει απο την χαρα της ... το ιδιο και το λαστιχο απο το μαγιο μου καθως την εβλεπα να λαμπει ετσι , .... φαινοτανε πως εκεινη η μικρη αμουδιτσα στα αριστερα , αναμεσα στα μεγαλα βραχια ηταν ο μαναδικος προορισμος για την στιγμη εκεινη ....

    Καθως αφηναμε την αγελη των δελφινιων πισω μας , αφηνα και εγω μια καυτη πνοη στο γεματο πονηρια βλεμα της που με κοιτουσε καταφατικα καθως μπαιναμε στον μικρο ορμισκο ....

    "Ελα κοντα μου , θελω να σε χαιδεψω κατω απο το φορεμα σου " .....
    σταθηκε ορθια μπροστα μου και το γεματο ποθο βλεμμα μου αρχισε τα ταξιδι του πανω της . Σηκωσα το φορεμα της αρκετα ψηλα και τα υπεροχα μπουτια της γυαλισαν στον καλοκαιριατικο φεγγαρι . Αρχισα να την χαιδευω αναμεσα στην βελουδινη επιδερμιδα και σχεδον ενοωθα την ζεστη απο το μουνι της που βρισκοτανε λιγα χιλιοστα πανω απο την παλαμη μου ...
    Της ζητησα να μου δειξει το στηθος της αφου πρωτα μου δωσει το εσωρουχο της , το εκανε με απιστευτη προθυμια και ταχυτητα .... εσκυψα και πιπιλισα δυνατα την ρωγα της ενω ταυτοχρονα αγγιξα το μουνι της ... Η ανασα της εμοιαζε να κανει μοτοκρος σε ανωμαλο εδαφος και αυτο με καβλωνε ακομη περισσοτερο .. η ιδεα ενος παρατεταμενου ερωτικου πηδηματος ηταν αστεια .. ηξερα πως ηθελα να χυσω ... πολυ και γρηγορα ... ενα συντομο προκαταρκτικο γαμησι εμοιαζε να ερχεται απο μονο του διχως να ρωτα αν το ηθελα ή οχι .....
    "Θελω να καβλωσω πληρως μεσα στο στομα σου , κατεβασε μου το μαγιο και ρουφηξε με δυνατα διχως να με παιζεις ..."
    Αμεσως γονατισε και εκτελεσε κατα γραμμα την επιθυμια μου ... καταπινε συνεχως το μεγεθος που γινοτανε ολο και μεγαλυτερο μεσα στο στομα της και με θαρρος αλαζε σιγα σιγα την κλιση του κεφαλιου της ωστε να αφησει ελευθερο δρομο μεσα στα σωθηκα της για να παρει ο πουτσος μου την τελικη του διασταση μεσα στον φαρυγγα της ....
    "Αρκετα ... διχως να βγαλεις το φορεμα σου , κανε μια βουτια στο νερο και ανεβα παλι στο σκαφος "
    Ειχα ξαπλωσει ανασκελα στα μπροστινα μαξιλαρια και τον ψιλοεπαιζα καθως εκεινη εμφανιστηκε μπροστα μου βρεγμενη με το φορεμα κολημενο πανω της ... για την εικονα αυτη θα μπορουσα να μιλω μερες αλλα τελειωνει το βιντεο κλιπ και συνεχιζω ...
    "Τριψε τον για λιγο στο μουνι σου και μετα βαλτον μεσα και πηδηξου οσο ποιο δυνατα μπορεις"
    Η αισθηση απο τους γυμνους και βρεμενους μηρους της που με ακουμπουσαν ηταν η τετοια που πρεπει να ειστε εγω για να σας την περιγραψω ... Εκεινη δεν χρειαστηκε πολυ να τριφτει για να αρπαξει τον πουτσο μου και να τον βυθισει αργα μα σταθερα μεσα στην καυτη της σαρκα ...
    Το βλεμα της ετρεμε και σαστισα καθως τα βλεφαρα της τρεμοπαιζανε αλωτε απο ηδονη και αλωτε απο αγωνια για το μεγεθος που εισχωρουσε μεσα της .... Η αναπνοη της εμοιαζε περισσοτερο με μαθηματα εγκυμοσυνης παρα με γυναικα που πηδιοτανε ....
    "Θελω να τον παρεις ΟΛΟ μεσα σου μεχρι τα μουνοχειλα σου να ακουμπησουν στα αρχιδια μου ... γρηγορα δεν εχουμε πολυ χρονο ... ειμαι σχεδον ετοιμος να χυσω .. βιασου " ...
    Η Αφροδιτη χρησιμοποιησε την ευλιγισια της λεκανης της για να γαμηθει οπως της ζητησα .. με κυκλικες κινησεις καταφερε να τριψει το μουνι της πανω στις τριχες μου και ενιωθα τα μουναχειλα της να ειναι διωγκωμενα σαν μικρα μαξιλαρακια ...
    "Ακου μωρο μου ... θελω να σηκωθεις τωρα και να σταθεις γονατιστη για να σε χυσω , θα παρεις το εσωρουχο σου και θα τυλιξεις με αυτο τον πουτσο μου , θα αρχισεις να με παιζεις μπροστα στο προσωπο σου κρατοντας το στομα σου ανοιχτο , θελω να σημαδεψεις το στομα σου για τις πρωτες δυο ριξιες και μετα να τα δωσεις στα χειλει και το υπολοιπο προσωπο σου .."
    Αμεσως εκεινη σηκωθηκε οπως της ζητησα και εγω σταθηκα ορθιος εμπρος της ... αρχισε να με παιζει και να με κοιταει μια στα ματια και μια σε αυτο που ηταν ετοιμο να της δωσει ολο του το καυτο φορτιο ....
    "Το στομα σου μωρο μου , ανοιξε το ... παααρτο .... δικοοο σου ..."
    Ηταν αψογη ... δεχτηκε με εκπληκτικη ευχαριστηση ολο σχεδον το σπερμα μεσα στο στομα της και καταπινε με ευχαριστηση την καθε γουλια και αμεσως αφησε το κεφαλακι να βγαλει τις τελευταιες του σταγονες σε ολο της το προσωπο ...
    Λυγισαν τα ποδια μου και τα χερια μου εψαξαν τα στηθη της ... ζουλιξα δυνατα τις ρωγες της απο την καβλα μου .... ηταν πολυ σκληρες και μεγαλες σαν νομισμα .... το προκαταρκτικο γαμησι ειχε τελειωσει και ειχε ερθει η σειρα μου να της ανταποδοσω την ηδονη που μου εδωσε ....

    συνεχιζεται
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. Astarty

    Astarty Contributor

    Είχα σκοπό να το διαβάσω διαγώνια μα η ιστορία σου με παρέσυρε εκεί.
    Υπέροχο Ισνόγκουντ.

    Ελπίζω η συνέχεια να έχει μουσική συνοδία και πάλι.
     
  3. smari

    smari Regular Member

    isnogood υπεροχο το ιδιο και η επιλογη της μουσικης!!!

    Να εισαι παντα καλα να μας χαριζεις τοσο ομορφες εικονες 
     
  4. zinnia

    zinnia Contributor

    Υπέροχο πραγματικα !!!

    Και το κείμενο και η μουσική

    ΥΓ Ευχομαι να βρεις την Αφροδίτη σου, που θα βγει απο τα νερα της θαλασσας σου.. Αν ξερει όσα κι εσυ απο τη θαλασσα, εχει καλως, αν δεν ξερει, θα της τα μάθεις εσυ από την αρχη  
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Ο Αυγερινος ....

    [nomedia=""]YouTube - Celine Dion - 'Power of Love'[/nomedia]

    Ειναι εκεινη η στιγμη που το αγορι γινεται Αντρας .. και το κοριτσι γινεται Γυναικα και ανοιγει το σωμα της για Εκεινον .....
    Η νυχτα τρεχει στον ξεφρενο παθιασμενο ρυθμο της και αναμεταδιδει ανασες εραστων που αντηχουν στάστερια ... και εκεινα υπηρετες του ερωτα και προφητες της αγαπης απαντουν με το παιξιμο του φωτος ...
    Η αγελη των δελφινιων φαινεται οτι μας διαλεξε για συγκατοικους της , κανοντας τον μικρο ορμο σπιτικο της για την βραδυα εκεινη ... μεσα στην απολυτη ησυχια ακουγαμε την αναπνοη τους και τις κινησεις τους που εσβυναν σιγα σιγα για να κοιμηθουν ...
    Η Αφροδιτη γυμνη , ξαπλωμενη πανω στην πλωρη , λουσμενη απο το φως του φεγγαριου , εχει αφαιθει στον ποθο μου για εκεινη ...
    Ηξερε πως ηταν ομορφη , απολαμβανε το βλεμα μου πανω της και ναζιαρικα κουνουσε το σωμα της ...
    Τα χερια μου αγκαλιασαν τους μηρους της και αρχισαν να ανεβαινουν . Στην στενη της μεση ενα ριγος με διαπερασε και σταματησα δινοντας ενα φιλι χαμηλα την ηβη της κι ακομη ενα λιγο ποιο κατω απο τον αφαλο της ... μισανοιξε τα χειλη της ... ηθελα να γινει νερο να την πιω ολοκληρη . Πηρα τα χερια της και τα εφερα πισω απο το κεφαλι της ... σχεδον τεντομενα τα εδεσα χαλαρα με το σχοινι στην πλωρια δεστρα του σκαφους ... εστριψε το κεφαλι της στο πλαϊ και εκλεισε τα ματια ....
    Πηρα στα χερια μου ενα θαλασσινο μαχαιρι .... η κοψη του αστραφτε στο νυχτερινο φως , το ακουμπησα πρωτα στα χειλη της και εκεινη αφησε πανω του τα ιχνη απο την υγρη της γλωσσα .
    Η μυτερη ακρη του μαχαιριου αφηνε τα σαρκωδει χειλη που ζητουσαν την επαφη μεχρι το τελευταιο χιλιοστο και αρχιζε να κατεβαινει στον υπεροχο λαιμο της. , ταυτοχρονα τα δαχτυλα μου μπηκαν στον κολπο της παιζοντας την με κυκλικες κινησεις ενω με τον αντιχειρα αγγιζα απαλα την κλειτοριδα της
    Το παγωμενο ατσαλι που ακουμπουσε τα στηθη της , εκανε τους ωμους της να ανασηκωθουν ελαφρα και ενας πνιχτος αναστεναγμος βγηκε απο μεσα της ... αρχισα με την μυτη του μαχαιριου που ηταν πλεον καθετη να κανω τον κυκλο του καθε στηθους σε ενα ηδονικο 8 που ολοενα μικραινε και πλησιαζε τις θυλες ...
    Στο μεταξυ , χαμηλα τα υγρα της ειχαν γεμισει τα δαχτυλα μου . Η οσμη με ερεθιζε ακομη περισσοτερο και θελοντας να αυξησω το μικρο βασανιστηριο που ειχα στησει αρχισα να φλερταρω την εισοδο του κολπου της και με τα πεντε μου δαχτυλα . Τα ιχνη του μαχαιριου αρχιζαν να γινονται ορατα καθως η ηδονη επαιρνε την θεση της αμφιβολιας και της ντροπης .. εκεινη παλι ξανασηκωσε το στηθος της και αρχισε να γυριζει δεξια αριστερα το κεφαλι της , μια μικρη αμιχη λιγο ποιο πανω απο την θυλη εκανε μια σταγονα αιμα , καυτη , να ξεπηδησει και να κυλισει στο πλαι αφηνοντας τα κοκκινα πανεμορφα ιχνη της πανω στο λευκο δερμα .
    Πεταξα το μαχαιρι και αρχισα σαν τρελος να γλειφω την πληγη και να ρουφω το στηθος της , με κερνουσε το ποιο γλυκο της ποτο , κατευθειαν μεσα απο τα σωθηκα της .....ενιωθα την στυση μου να ερχεται ξανα .Την κοιτουσα και ηθελα να της κανω ερωτα σε ολο της το κορμι .
    Πηρα ενα μαξιλαρι και το εβαλα κατω απο την πλατη της , το σωμα της τεντωθηκε ακομη περισσοτερο και το κεφαλι της επεσε προς τα πισω . Μια νεα σταγονα αιμα κυλισε απο την πληγη .
    Ηρθα γονατιστος πανω απο τα στηθη της και με καβλωμενο τον πουτσο μου , απλωνα το αιμα και στα δυο της στηθη . Ηθελα να μπω γρηγορα μεσα στο στομα της , να της το γαμησω δυνατα και βαθια , η σταση της με το κεφαλι προς τα πισω με βοηθουσε και γυρισα προς την αντιθετη κατευθυνση εχοντας τα χερια της στην αναταση και το κεφαλι της αναμεσα στα ποδια μου , δεχτηκε αμεσως ολο μου το μεγεθος μεσα στο στομα της ... Αρχισα να της το γαμαω σαν τρελος και σε σταση 69 αγκαλιασα τα ανοιχτα ποδια της και αρχισα ταυτοχρονα να την γλειφω στην κλειτοριδα ... Η οσμη και η επαφη με το υπεροχο μουνακι της με ειχε μεθυσει και με απογιωσε σε μια αλλη πραγματικοτητα .. αυτην την απολυτης καβλας ... Ηξερα πως ειχε ερθει η ωρα για να της κανω ερωτα .
    Εβγαλα το μαξιλαρι απο την πλατη , της ελυσα τα χερια και το εβαλα κατω απο το κεφαλι της .
    Με το ενα μου χερι επιασα τον πουτσο και το αλλο ανοιξα εντελως τα μουνοχειλα της ακουπωντας απαλα το κεφαλακι στην εισοδο του κολπου της .. Επειτα επιασα ευλαβικα το κεφαλι της μεσα στα χερια μου , πηρα μια βαθια ανασα , κολησα τα χειλη μου στα δικα της και με τεραστια δυναμη εσπρωξα ολο μου το σωμα πανω στο δικο της ... Ο πουτσος μου με μιας χωθηκε ολοκληρος μεσα της και το κεφαλι της τιναχθηκε προς τα πισω .. Αμεσως με τα ματια της ακομη κλειστα , εψαξε τα χειλη μου με τα δικα της , δινοντας εκεινη το συνθημα για ενα ακομη ποιο δυνατο τιναγμα μεσα της ...
    Τα επομενα λεπτα τα φιλια ανταλαζονται ακαταπαυστα , τα χειλη μας ματωμενα απο την αναξελεκτη ορμη , το καθε τιναγμα του κορμιου μου μεσα στο δικο της ποιο ισχυρο απο το προηγουμενο ..
    Την κοιταζω με βλεμμα λαγνο πνιγμενο στον ποθο και την ηδονη .. θελω να την χυσω παντου ... στα στηθη στο στομα στην κλειτοριδα στην κοιλια της .. παντου .. την κανω ερωτα σαν τρελος και ξαφνικα νιωθω πως την θελω τοσο που ποτε δεν εχω ξανανιωσει . Ξαφνικα ενα ρευμα με διαπερνα , αισθησεις πρωτογνερες με κανουν αγνωστο στον εαυτο μου , θελω να νιωσω κατι που ποτε δεν ειχα τολμησει ως σημερα .
    Την κοιταζω στα ματια και με συναντα εκει που ακριβως την περιμενα , καβλωμενη , τρυφερη και πανεμορφη ... σκυβω στο αυτι της :
    "Θελω να τελειωσω μεσα σου , τα θελω ολα , θελω αυτη η στιγμη να μεγαλωνει μαζι μας στα χρονια που θα ερθουν "
    "- Τελειωσε μεσα μου " .... μου απαντα και συνεχιζω για το τελευταιο κοματι της μαγικης αυτης διαδρομης .... κινουμαι αργα μεσα της κανοντας μεγαλη διαδρομη μεσα εξω . Με το ενα μου χερι την κρατω αγκαλια και με το αλλο της χαιδευω το προσωπο , Εκεινη παλευει με το βλεμα της που την μια κλεινει για να απολαυσει την στιγμη και την αλλη ζητα την εικονα μου και με λαμπερη ματια μου χαμογελλα ... Και η στιγμη φτανει ... νιωθω ενα ηλεκτρικο φορτιο να με παραλυει απο τον αυχενα και να τρεχει προς τα κατω ... την σφιγγω με μεγαλη δυναμη και εκτοξευω μεσα της ολο μου τον εαυτο ...
    εκεινη δειχνει να καταλαβαινει και αντιδρα με ευχαριστηση στην καθε ριπη νιωθω τον οργασμο της να σφιγγει τον πουτσο μου οπως εγω το σωμα της ...

    [nomedia=""]YouTube - Broadcast Yourself.[/nomedia]

    Μενουμε κολημενοι για μερικες αιωνιες στιγμες .
    Τα φιλια προσπαθουν να εκτονωσουν την δυναμη που εχει συγκεντρωθει ... Μενω μεσα της και τα βλεφαρα μας κλεινουν απο την τεραστια ενεργεια που τα κορμια εκρυβαν μεσα τους ...

    .........................

    Ενα μικρο σφυριγμα με κανει να ανοιξω αποτομα τα ματια μου ... κοιταζω γυρω μου και η Αφροδιτη πουθενα , ψαχνω να εντοπισω το σφυριγμα ... γλυκοχαραζει ... εντρομος κοιτω στον ουρανο .. ειναι ο Αυγερινος ... ή αλλιως ........ η Αφροδιτη ... !!! ... μα οχι ... δεν μπορει ... ηταν εδω χτες .... τοσο ζωντανη .. της εδωσα κατι δικο μου .
    Στις πρωτες ακτινες της καινουργιας μερας η αγελη των δελφινιων ετοιμαζεται να αφησει τον ορμο ...
    η χτεσινη οικογενεια πλησιαζει στο σκαφος και αναγνωριζω στο αρσενικο δελφινι το σφυριγμα που με ξυπνησε ...... κουναει το κεφαλι του και περναει κατω απο το σκαφος , απομακρυνεται με παιχνιδια και ενω ακομα αφωνος ψαχνω τον οριζοντα για την Αφροδιτη μου , ενα υπεροχο γαλαζιο δελφινι πεταγεται σε ενα απιθανο αλμα εξω απο το νερο ...
    Ενα δακρυ κυλα απο το ματι μου , μοναχο του οπως και εγω , καθως το υπεροχο πλασμα απομακρυνεται παιζοντας με τα κυμματα ...
    Σηκωνω διχως δυναμη και κουραγιο την αγκυρα για τον μοναχικο δρομο της επιστροφης .
    Στον πισω καναπε βλεπω το φορεμα της , το αρπαζω και το μυριζω , με κανει κομματια και καθως τα δακρυα στους αντρες δεν ερχονται για να βασανιστουν ακομα ποιο πολυ , πνιγομαι μεσα στον ιδιο αερα που αναπνεω ...
    Και ξαφνικα ενα απιθανο αλμα απο το γαλαζιο δελφινι που ξαναγυρισε με κανει προς στιγμη να ξεχασω τον πονο ... με τα παιχνιδια του με παρακινει να ξεκινησω ... με ταχυτητα 8 κομβων ανοιγομαι ξανα στο πελαγος εχοντας διπλα μου εναν καινουργιο φιλο ...
    Παρα την κομμενη στα δυο καρδια μου , τα παιχνιδια του πανεξυπνου θηλαστικου με κανουν να χαμογελασω και σηκωνω ξανα το βλεμα στον πρωινο οριζοντα που επιβαλει στην φυση την καινουργια ημερα .
    Ο μικρος ορμος εχει πια χαθει πισω μου και η ιστορια που συναιβει εκει αρχιζει να μοιαζει με παραμυθι . Ακομη και το δελφινι που λιγο πριν ακολουθουσε στο πλαι μοιαζει σαν να μην υπηρξε ποτε ... και το φορεμα που νομισα πως κρατουσα στα χερια μου δεν ειναι παρα μια πετσετα που παντα ειχα μαζι μου ....
    Οι στροφες του κινητηρα ανεβαινουν αμεσως στην απαιτηση του χεριου μου και το σκαφος ορθωνει την πλωρη του στον οριζοντα , ετοιμη να ριχτει σε νεες περιπετειες που νεραιδες και ξωτικα θα φερουν στον δρομο της .
    Μια νεα ιστορια ξεκινα ............. και στο σεντουκι των θυσαυρων της κουβαλει αγαπη ευγνωμοσυνη και απεραντη τρυφεροτητα για καθε πλασμα της θαλασσας και μια εμπειρια παθους που μονο σε εσας μπορουσα να πω .....
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  6. Constan

    Constan Regular Member

  7. female

    female Contributor



    Ευχαριστούμε...


     
  8. Απάντηση: Ειδα στο ονειρο μου την Πουλια και τον Αυγερινο

    Υπέροχο μονο αυτό μπορώ να πω
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ευχαριστω πολυ ολους που διαθεσαν τον χρονο τους , ομολογω πως αισθανομαι οτι το δευτερο υπολοιπεται σημαντικα του πρωτου ... θα το διωρθοσω στο μελλον , θελω περισσοτερο παιχνιδι με το μαχαιρι , ισως καποιο διαλογο και λιγακι παραπανω παιχνιδι χαιδευοντας την Αφροδιτη .
     
  10. Eri

    Eri

    Κ να αλλαξεις τη μουσικη υποκρουση........Ευχαριστω......
     
  11. smari

    smari Regular Member

    Isnogood αφησε την να λεει καλε μου,

    ηταν υπεροχα και τα δυο κειμενα, το ιδιο και η μουσικη υποκρουση.

    Σ΄ευχαριστουμε που τα μοιραστηκες μαζι μας.

    We want more.........