Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ειμαι στρεϊτ η gay ;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος masterandslave, στις 14 Αυγούστου 2007.

  1. masterandslave

    masterandslave New Member

    Καποιες φορες οταν λειτουργω ως slave μου αρεσει να με σοδομιζουν και καποιες φορες εχω φανταστει να εχω Trans mistress αλλα δεν που προκαλει τιποτα η θεα ενος αντρα.
    Υπαρχει καποιος που να μπορει να μου πει τι παιζεται ;
    Ευχαριστω.
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δεν ερεθιζεσαι με εναν αντρα γιατι απλα δεν εισαι gay.
    Η σχεση οποια και αν ειναι αυτη αναμεσα σε αντρα και μια trans θεωρειτε πλεον σαν σχεση ετερο κοινως str8 γιατι αυτο που τον ελκυει ειναι το θηλυκο της παρουσιαστικο.
    Εχε υπ' οψιν σου πως ακομη και στην καθημερινη μας ζωη, οι αντρες που ερχονται μαζι μας δεν πηγαινουν ποτε μα ποτε με gay!
    Η trans ειναι πλεον η πεοφορουσα γυναικα, οπως αλλωστε και μια γυναικα που σε σοδομιζει με strap on.
    Εχει διαφορα αφου δεχεσαι να σοδομιστεις αν το πεος, θα ειναι σαρκα αληθινη η πλαστικο, αφου ουτως η αλλως θηλυκη παρουσια θα το χρησιμοποιησει σε εσενα?
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    ..gay δεν εισαι σιγουρα..οσο για τα άλλα ψαξου μονος σου..
     
  4. nasmar

    nasmar Regular Member

    Απάντηση: Ειμαι στρεϊτ η gay ;

    male part

    κι εγώ νομίζω gay δεν είσαι (και να ήσουν δεν θα ήταν κακό).
    όμως αν ήσουν θα σου άρεσαν οι άντρες και μάλιστα μόνο αυτοί.
    αν σου άρεσαν και αντρες και γυναίκες θα ήσουν bi!
     
  5. Elysium

    Elysium Contributor

    Σου αρέσουν περισσότερο οι γυναίκες ή οι trans;
     
  6. masterandslave

    masterandslave New Member

    Οι γυναικες, αλλα καμμια φορα η φαντασια μου δημιουργει την αναγκη καποιας Trans αλλα so far μονο στη φαντασια μου.
     
  7. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Re: Ειμαι στρεϊτ η gay ;

    Προσπαθησε, οσο μπορεις, να μην καταπιεζεις τον εαυτο σου και να κανεις τις φαντασιωσεις σου πραξη. Οσο καταπιεζεις τον εαυτο σου συσορευεις αποθημενα, και οταν αυτα βγουν στην επιφανεια θα τα βρεις δυσκολα...

    Προσωπικα, οσες περισσοτερες απο τις φαντασιωσεις μου εχω κανει πραξη, τοσο περισσοτερο ελευθερος αισθανθηκα, με αποτελεσμα να βλεπω παρομοια πραγματα και καταστασεις με μια πιο ωριμη ματια.
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    το τραγουδακι "κιθαριστας ή ντραμερ " ... το θυμαστε ? ....λοιπον σας εχω νεα ... οποιο οργανο και να διαλεξεις , ανηκεις στην ορχηστρα ι .... ή θα παιζεις μουσικη ή οχι ......
     
  9. kindator

    kindator New Member

    Και εγω πιστεύω οτι δεν εισαι gay εφόσον δεν σε ερεθίζουν οι ανδρες.
     
  10. vorgias

    vorgias New Member

    Ακόμα και να πηδηχτείς με άνδρα, αφού η ανδρική παρουσία δε σε ελκύει, δεν είσαι gay.
     
  11. Alexis_22

    Alexis_22 New Member

    Γενικά δε βλέπω καν νόημα στην ερώτηση (από την άποψη του ότι δεν θα πρεπε να σε απασχολεί και να σ'επιρρεαζει στο ελάχιστο).

    Αν πάλι η ερώτηση είναι "θεωρητικής" φύσεως τότε συμφωνώ φυσικά με τους υπόλοιπους  .
     
  12. latexduck

    latexduck Contributor

    Δοκίμασε να πάς με trans και αν σου αρέσει.... πάλι δεν είσαι gay