Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ειναι οι επαγγελματιες αφεντρες (pro dommes) πουτανες;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Humiliatedsub, στις 22 Μαρτίου 2018.

  1. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Στο με πόση όρεξη αδειάζει το πορτοφόλι;
     
  2. δεν ειναι το θεμα αυτης της συζητησης αυτο
     
  3. Αν κάποιος δε βρίσκει κυρίαρχη για σχέση πρέπει να ικανοποιήσει τις επιθυμίες
    του με οποιονδήποτε τρόπο?Χωρίς να θέλω να κατακρίνω όποιον το κάνει προσωπικά
    θα ήθελα κάποιες ανάγκες μου να τις καλύπτει η σχέση μου

    Όποιος έχει σχέση που δεν καλύπτει τα θέλω του να μην έχει γιατί μόνο κακό προκαλεί
     
  4. εμπρος λοιπον πηγαινε να φτιαξεις την κοινωνια
     
  5. Δε με ενδιαφέρει να φτιάξω την κοινωνία.Την άποψη μου είπα
     
  6. δεκτη η αποψη σου,αλλα το οτι πολλοι ανθρωποι εχουν σχεση,η ακομη χειροτερα ειναι παντρεμενοι με ανθρωπους που δεν τους καλυπτουν στο σεξουαλικο και οχι μονο τομεα,ειναι δυστυχως μια πραγματικοτητα.
     
  7. Δικαίωμα τους να κάνουν ό,τι θέλουν,δικαίωμα μου να τους κράζω
     
  8. το θεμα μας ειναι αλλο εδω
     
  9. Απάντησα στην απάντηση σου.Μπορείτε να συνεχίσετε το θέμα
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Εγώ πάντως ειλικρινά δεν έχω καταλάβει ποιο είναι το θέμα αυτής της συζήτησης.

    Έχεις κάνει μια δήλωση/ερώτηση αλλά πραγματικά δεν καταλαβαίνω που αποσκοπεί.

    Ας πούμε ότι δεν είναι πουτάνες αλλά είναι ΔΣΑΞΞΔΑΣΗΔΑΣ το οποίο είναι μια νέα λέξη που περιγράφει αυτό που προσφέρουν.

    Η ερώτηση/θέση ποια είναι;
     
  11. tithon

    tithon Contributor

    ως φύσει αισιόδοξος, θα συμφωνήσω. ελπίζω να είναι όλες.
    ακόμη και σε κείνη την αμφιβολία για τη μαμά, στέκομαι επιφυλακτικός.
     
  12. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    @Arioch

    Ρωτάς κάτι πράματα μερικές φορές κι εσύ..!
    Γιατί δεν φαίνονται οι ελέφαντες όταν περπατάνε ανάμεσα στις κόκκινες τριανταφυλιές είναι το ερώτημα...