Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εκανα καλα?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 6 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Τον Πετρο το ξερω πολυ καιρο, 8 μηνες περιπου. Ειναι 42 χρονων.
    Ειναι σκλαβος μου και βρισκομαστε συνηθως στο σπιτι του στο Παγκρατι.
    Εδω και λιγο καιρο τον εβλεπα σκεπτικο, ακομη και οταν καναμε session τον εβλεπα "αλλου"
    Χτες βραδυ βρεθηκαμε και μετα την συνεδρια, βγηκαμε εξω για ενα ποτο.
    Ηξερα πως τα ειχε με μια ζωντοχηρα με την οποια χωρισε προσφατα και τον ρωτησα αν τον απασχολουσε ακομη.
    Και τοτε μου εσκασε το παραμυθι.
    Ο λογος που ο ιδιος ζητησε απο την ζωντοχηρα να χωρισουν ηταν το οτι ειχε ερωτευτει την 14χρονη κορη της χωρις βεβαια ποτε να της το πει, μου ειπε ομως πως η πιτσιρικα τον επισκεφτηκε στο σπιτι του, και πως την πηδηξε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Μου ανεβηκε το αιμα στο κεφαλι, του πεταξα το ποτηρι με το ποτο μου στα μουτρα, τον πηραν τα αιματα , αναποδογυρισα το τραπεζι, εσπρωξα την καρεκλα και τον πεταξα κατω και φωναξα :"παιδεραστης ρε πουστη? παιδεραστης????????"
    Σηκωθηκα κι εφυγα, αηδιασα, μπηκα στο ταξι και ο δολιος ο ταξιτζης ισα που μου χαμογελασε γλυκα απ τον καθρεφτη ρωτωντας με "σας συμβαινει κατι?" για να δεχτει την κοφτη απαντηση "κοιτα μην ξεσπασω και πανω σου".
    Γυρισα σπιτι, προσπαθησα να χαλαρωσω και ξεσπασα σε λυγμους απο την υπερενταση μαλλον.
    Δεν μου αρεσει να ειμαι επιθετικη, δεν μου αρεσει να τσακωνομαι δημοσιως, και αναρωτιεμαι εκανα καλα που αντεδρασα ετσι, η επρεπε να κατσω να το συζητησω????
    Αλλα να συζητησω τι???? Το οτι ενας 42 χρονος ασελγησε πανω σε μια κοπελλιτσα 14 χρονων????
    Χωρανε συζητηση αυτα??????????
     
  2. Black Angel

    Black Angel New Member

    Ποτέ δεν μπορούμε να ξέρουμε πια είναι τελικά η σωστή αντίδραση!

    Άποψη μου λίγα του έκανες! Αυτού του ίδους ανθρώποι χρειάζονται άλλη συμπεριφορά!
     
  3. HiSasori

    HiSasori Regular Member

    Δεν ξέρω τι θα ήταν χειρότερο.. Να το έχει κάνει πράγματι, ή να το σκαρφίστηκε όλο αυτό για να σου αποδείξει το πόσο άντρας είναι.

    ΜΑΚΡΥΑ!!!!!!
     
  4. Black Angel

    Black Angel New Member


    Αν είναι έτσι να δείχνει κάποιος τον αντρισμό του.
    Και στις δύο περιπτώσεις μόνο άντρας δεν είναι!
     
  5. Syrah

    Syrah Contributor

    Παιδιά είναι οι άνθρωποι ηλικίας κάτω των 12 ετών. Η νεαρή στην ιστορία που διηγήθηκες είναι έφηβη, και στην ηλικία της είναι λογικό τόσο να λαμβάνει όσο και να εκπέμπει ερωτικά σήματα.

    Η παιδεραστία αφορά ανθρώπους που παραδόξως διεγείρονται ερωτικά από παιδιά, τα σώματα των οποίων φυσιολογικά* δεν περιέχουν καμία ερωτική πληροφορία.

    Πέρα από το θέμα της παιδεραστίας, το οποίο φρονώ πως δεν υφίσταται στην εν λόγω περίπτωση, βρίσκω αθέμιτες τις άνευ αμοιβαίας συνέναισης παράλληλες ερωτικές σχέσεις, ιδιαίτερα μάλιστα όταν αφορούν και σε άτομα της ίδιας οικογένειας.

    * Πιθανώς στις επόμενες δεκαετίες η Δικαιοσύνη θα χρειαστεί να επαναδιαπραγματευτεί το θέμα της παιδεραστίας, επειδή οι έννοιες "παιδική ηλικία" και "παιδικότητα" συνεχώς αποκλίνουν. Οι περιπτώσεις παιδιών (κυρίως κοριτσιών) που μεγαλοδείχνουν, χωρούν πολλή συζήτηση.
     
  6. Black Angel

    Black Angel New Member

    Μα το θέμα σε αυτή τη περίπτωση Syrah δεν νομίζω να είναι η νεαρή, αλλά ο Πέτρος.
    Η κοπέλα είναι 14 χρονών και ο Πέτρος 42.
    Και από τη στιγμή που ο Πέτρος είχε σχέση με την μητέρα της και την ερωτεύτηκε το καλύτερό που θα μπορούσε να κάνει ήταν να φύγει και όχι να συνεχίσει.
     
  7. Syrah

    Syrah Contributor

    Συμφωνώ, αλλά σε αυτό το λάθος δεν επανωγράφω και την παιδεραστία, που τυπικά δεν υφίσταται εν προκειμένω, ούτε τη μεγάλη διαφορά ηλικίας, που δεν αποτελεί κατ εμέ ηθικό πρόσκομμα στη σεξουαλική συνεύρεση δύο (σεξουαλικά ενεργών) ανθρώπων.
     
  8. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: Εκανα καλα?

    Εξετασες το ενδεχομενο εκεινη τη στιγμη να σου περιεγραφε μια φαντασίωσή του ως αληθινη? Πολλες φορες τα παραλεμε, με σκοπο να εντυπωσιασουμε.

    Μπορει για παραδειγμα η κοπελα να πηγε σπιτι του, και στο παραπεντε να του γλυστρισε και να εφυγε. Κι ομως αυτος να ηταν τοσο αναμμενος που να σου αφηγηθηκε τη φαντασια του ως πραγματικοτητα.
     
  9. subone

    subone New Member



    +1 (μ΄αρεσεις...)
     
  10. month

    month Regular Member

    Η κοπέλα ήταν όντως πολύ μικρή σε ηλικία, αλλά πήγε η ίδια όπως είπε! Δεν βλέπω που είναι το μεμπτό σε όλο αυτό.
     
  11. Elysium

    Elysium Contributor

    Ο τύπος έπρεπε να είναι τώρα στη φυλακή όπως υπαγορεύει ο νόμος και η μικρή στη μαμά της.
     
  12. perfect_number

    perfect_number Regular Member

    Απάντηση: Re: Εκανα καλα?

    Σε γενικες γραμμες θα συμφωνησω με τη Syrah.
    Πριν θεωρησεις οτι ασελγησε πανω σε μια αθωα ψυχη την οποια παραπλανησε με δολιους σκοπους,να σου πω μια ιστορια...

    Πριν καμια 10 χρονια περιμενα εξω απο ενα μπαρακι στην επαρχια και ακουσα μια ατακα απο ενα κοριτσι γυρω στα 14-15 σε ενα πηγαδακι διπλα μου που ελεγε..
    "Ελα,μωρε!Τι να μας πει και η Ελενη απο τη ζωη της..?..Αυτη ειναι 13ων και ειναι ακομα παρθενα!"
    Εκεινη τη στιγμη συνειδητοποιησα πολλα,οχι για τη καταντια της νεολαιας κλπ,αλλα για το ποσο αλλιως ειναι τα πραγματα στο μυαλο μας και πως στη πραγματικοτητα.Αυτος σου ειπε ενα γεγονος κι εσυ φανταστηκες ολοκληρο σκηνικο αποπλανησης.

    Οποτε,κατα τη γνωμη μου,οχι,δεν εκανες καλα.




    Υ.Γ1 Σε εκεινη τη φαση,ειχα δυο αδερφες στα 12...
    Υ.Γ2 Αν ηξεραν οι γονεις μου τι εκανα απο τα 7 μου,θα με ειχαν αποκληρωσει,γιατι να ειναι διαφορετικο για ενα κοριτσι?
    Υ.Γ3 Ειμαι σιγουρος οτι η ιστορια δε σε σοκαρε ιδιαιτερα,μου εχεις δωσει την αισθηση οτι εχεις δει και ακουσει πολλα στη ζωη σου.Χαρην του επιχειρηματος στη λεω.