Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εκείνη

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος darknight, στις 26 Μαϊου 2007.

  1. ετοιμάστηκα ντύθηκα όπως μου είχε ζητήσει.. ήθελα να την αντικρύσω στην αγγελία της στο ίντερνετ δεν ανέφερε τίποτα για την εμφάνιση της.... ΄σχημες εικόνες ήρθαν στο μυαλό μου ,όμως ο επιβλητικός κοφτός της λόγος με έκαναν να ανυπμονώ. ήμουν εκεί στις 7 ακριβώς στο Θησείο μου είχε πει να μην φέρω το αμάξι μου , θα ήταν εκεί με το δικό της. ήμουν στη γέφυρα στο σταθμό και την περίμενα. φόραγα τζιν παντελόνι και λευκό πουκάμισο, τα εσώρουχα τα είχε απαγορεύσει , ΄ράταγα ένα ροζ τριαντάφυλλο και τα μάτια μου κολλημένα στο έδαφος... την περίμενα.... είχε περάσει μισή ώρα και ήρθε ένα μήνυμα στο κινητό μου.. '' σε είδα θα έρθω σε μία ώρα ακριβώς είμαι σε ένα καφέ κοντά σε βλέπω δεν θα κουνηθείς καθολου''

    η αγωνία μου εκτινάχθηκε, ήταν κ΄που εκεί δίπλα μου και δεν μπορούσα να την δώ.

    μετά από μία ώρα άκουσα βήματα ήταν εκείνη είδα τα πόδια της

    ''σήκωσε το κεφάλι σου'' είπε

    νόμιζα οτι η ορθοσασία με έκανε να ζαλίζομαι μου είχε πει οτι ειναι τριανταρα δεν μου είχε πει οτι ειναι και Θεά. 1,78 όπως μου είπε αργοτερα ξανθιά και το στήθος απλά.......πλουσιο,μα τι θέλει αυτή η γυναικάρα εδώ??

    με πλησίασε πολύ κοντα και με επιασε στον κάβαλο που είχε ερεθιστεί

    '' αυτό δεν είχες άδεια να το κάνεις, σίγουρα θα αναρωτιέσαι γιατί σε δέχτηκα?''

    διαβάζει τις σκέψεις μου σκέφτηκα...

    με πλησίασε πιο κοντα και έσφιξε δυνατά τον κάβαλο μου μου ψυθίρησε

    '' μπορώ να έχω όποιον θέλω, αλλά η εμπειρία ενός νέου ανεκπαίδευτου σκλάβου δεν συγκρίνεται''

    ''ακολούθα με''

    to be continued....................
     
  2. την ακολουθησα ως το αμαξι της ενα μερσεντες καβριο πολυ ωραιο ασημενιο αμαξι της ανοιξα τη πορτα και θαυμασα τα ποδια της για αλλη μια φορα, θα τα εγλυφα κι εκεινη την ωρα αν ζητουσε. στη διαδρομη της αναψα ενα τσιγγαρο. η σκληρη οροφη του αυτοκινητου ηταν σηκωμενη. μου ζητησε να γδυθω. αν και το διθεσιο αμαξι δεν ηταν το πιο βολικο το εκανα αμεσως, τα τζαμια του αυτοκινητου ηταν φιμε. δεν ντρεπομουν. το δερμα των καθισματων ηρθε σε επαφη με το δικο μου, η αισθηση πρωτογνορη. προσπαθησα να μην καυλωσω ηταν αδυνατο.

    '' πάλι τα ιδια?'' φωναξε μου αρπαξε το πέος και αρχισε να το χαστουκιζει

    '' να σε δειρω πολυ είχα σκοπο αλλα με ελεος για πρωτη φορα μετα απο αυτό δεν θα υπαρξει ελεος μικρε μου''

      τρομαξα η φλογα στα ματια της ειχε αναψει πατησε το γκαζι δυνατα ανοιξε το παραθυρο και καπου εκει στα λιμανακια πεταξε εξω τα ρουχα μου.....

    to be continued...........................
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    ..ομορφο..
     
  4. commcosmos

    commcosmos Regular Member

    Μην μας κρατάς σε αγωνία!!!! Βάλε όλη την ιστορία σε ένα πόστ να το φχαριστηθούμε και εμείς!
     
  5. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: EKEINH

    Ρε φίλε με τον πόνο μας παίζεις?
    Συνέχισε την ιστορία και αν είναι δυνατόν βάλτην σε ένα post ολόκληρη
     
  6. Guest05

    Guest05 Guest

    Σας άφησε με το πουλί στο χέρι ε;
    Πομονή παιδιά πομονή
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    ε εντάξει δεν είναι τίποτα σπουδαίο κείμενο ,μια απλή φαντασίωση ...
     
  8. Striker

    Striker Regular Member

    Να μαθει η κυρια να πεταει τα αχρηστα στους καδους και οχι στον δρομο...Αντε μπραβο.
    Να γιατι μου εφυγε το αυτοκινητο οταν το πιεσα στα λιμανακια γμτ...


     
     
  9. Guest05

    Guest05 Guest

    Πάλι καλά που δεν πέτυχε κανένα στο κεφάλι δεν λες. Να σου λεγα γω που θα ήταν η μαδάμ τώρα.
     
  10. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    που είσαι βρε darknight και περιμένουν οι λεβέντες και οι λεβέντισες τη συνέχεια?

    χμμ  ... μήπως να συνεχίσω εγω το στόρυ???  
     
  11. δεν θα ειχε αγωνια αν δεν την ποσταρα λιγη λιγη για αυτους που αγωνιούν get a life για αυτούς που αμφισβητούν την εγκυρότητα της δεν έχω να αποδείξω τίποτα.
     
  12. Guest05

    Guest05 Guest

    «Ποπανωθιός του κερατά ξυλιές του πρέπουν κιόλας.»
    Δεν φτάνει που τους βασανίζεις τους δουλεύεις κι από πάνω.
    Σσσσωωωραίος!