Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εκεινη η φορά................

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 19 Ιουλίου 2008.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    εχουν υπαρξει "καποιες φορες" ... αλλα θα νομιζω πως εχω πιει το ιδιο ποτο μετην Smari διοτι περιγραφει την ιδια "γευση"
    θα ειχα αρκετες στιγμες για να γυρισω πισω τον χρονο μα καμια απο αυτες δεν εχει να κανει με σεξ ... ισως ομως και αυτο να ειναι και το νοημα του σεξ .. η ομορφια μεσα απο την επαναληψη ....
     
  2. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Υπάρχουν φορές που είναι εξαιρετικές, στο μυαλό μου όμως ξεχωρίζω μια συγκεκριμένη μ'ένα συγκεκριμένο άτομο. Έχει κοντά 4 χρόνια, ήταν ο μόνος με τον οποίο σκέφτηκα σοβαρά να τα παρατήσω όλα και να κάνω οικογένεια. Είχαμε μαλώσει πολύ άσχημα, αγαπιόμασταν όμως πάρα πολύ (τουλάχιστον έτσι φαινόταν) και όταν κάναμε "σεξ της συμφιλίωσης", ήταν η πρώτη φορά που ένιωσα πώς είναι να κάνεις έρωτα. Τα σώματά μας δεν ήταν δύο, είχαν γίνει ένα σώμα που λειτουργούσε με την τέλεια αρμονία. Τα βλέμματά μας ήταν αγκαλιασμένα, οι ανάσες μας συγχρονισμένες. Το δέρμα έβγαζε άρωμα έρωτα. Τελειώσαμε την ίδια στιγμή, δυνατά, και από τότε περιμέναμε το πρώτο μας παιδί. Όταν αδιαθέτησα, μαζί με τα όνειρα για το πρώτο παιδάκι σβήστηκε και η τόση αγάπη.
    Η φορά αυτή είναι ξεχωριστή γιατί ήταν από τις ελάχιστες που δεν θα χαρακτήριζα ως "ωμό σεξ". Ήταν -για μένα- πολύ περισσότερα.
     
  3. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Εκεινη η φορά................

    ξεχασες να προσθεσεις στο τελος την φραση '' και ζησαν αυτοι καλα και εμεις καλυτερα ..''
     
  4. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Re: Εκεινη η φορά................

    H μαμά μου μου έχει πει να μη λέω ψέμματα  
     
  5. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Έχω βιώσει τέτοιες στιγμές,έντονες,αλλά ήταν αρκετές..δεν μπορώ να ξεχωρίσω μια... Και είμαι σίγουρη οτι κάθε επόμενη έντονη στιγμή,θα "ακυρώνει" την προηγούμενη... Τα καλύτερα έρχονται!!  
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Καλοκαιρι, στα γενεθλια μου!
    Η Δ, η κοπελλα του κολλητου του τοτε γκομενου μου ηρθε να με δει και εφερε μαζι της και μια τουρτα παγωτο με φραουλες.
    Εκεινη γυρω στα 40, με πολυ κοντο κουρεμενο μαλλακι, σαν την συχωρεμενη την Μαλβινα Καραλη στο ξανθο ομως.
    Με κεφαριζε το ηξερα, και ναι, την κεφαριζα κι εγω, εδειχνε πολυυυυυυυυ "προχωρημενη" στα γουστα.
    Κατσαμε στο κρεββατι μου, και μου ειπε, "φερε 2 κουταλακια να την τσακισουμε".
    Δεν την περιμενα και ημουν ντυμενη με καταμαυρα διαφανη νεγκλυζέ, ενω εκεινη με ενα μινι που αν εσκυβε..........
    Εφερα τα κουταλακια, αρχισαμε να τρωμε, και πανω εκει την ρωτησα, "τι κανει ο δικος σου βρε?"
    "Α, ουτε που ξερω, λειπει διακοπες" μου απαντησε.
    "Ξερεις, βρωμα", συμπληρωσα και καβλωμενη καθως ημουν εχωσα τα χερια μου στην τουρτα και παιρνωντας ενα κομματι το πασαλειψα στο ντεκολτέ της που ηταν λιαν αποκαλυπτικο.
    Εκεινη τσιριξε, "ααααααααχχχχχ βρε, ξεπαγιασα" αλλα πριν προλαβει να ολοκληρωσει αρχισα να την γλειφω παντου εκει που την ειχα πασαλειψει και οχι μονο.
    Γδυθηκαμε τελειως, παιρναμε κομματια απο την μισολειωμενη τουρτα πασαλειβομασταν και....................εγινε το κρεββατι συσκατο!
    Αμφιβαλλω αν ποτε ειπωθηκαν τοσα πολλα βρωμολογα και μπινελικια σε τοση ωρα οση καναμε μεχρι να χυσουμε.
    Ηταν ενας απολυτα συγχρονισμενος οργασμος, ξεσηκωσαμε την γειτονια απο τις κραυγες και γελουσαμε μετα που χυσαμε γιατι ηταν περασμενη η ωρα και καποιες "κατινες" απο τις γυρω πολυκατοικιες μας φωναζαν, "α, να χαθειτε λυσσασμενες"!
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Εκεινη η φορά................

    Τελευταια φορα που ειδα τουρτα επανω σε γυναικα.. κοντεψα να τα ''βγαλω''!!

    Ηταν σοκολατα και οπως ειχαν βαλει τα κομματια της τουρτας επανω στην κοπελα μου ηρθε στο μυαλο το scatplay... 
     
  8. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Απάντηση: Re: Εκεινη η φορά................

    Mπλιαχ.

    Μια τούρτα "Για να την Απολαύσουμε" μας πρόσφερε η sweet Mirella_trans_Domme και μας την κάνατε scata .....    
    Απο σήμερα δεν ξανά τρώω σοκολάτα.
     
    Last edited: 4 Αυγούστου 2008
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    είχα παραδωθεί ,προφανώς από τεμπελία ,και αυτή άρχιζε να με φιλά και κάτι έκανε με τα δόντια της ,ένιωθα πως με έτρωγε ζωντανό ,έτρεμα ολόκληρος από το τρόμο .. και όμως κόντευε να ξεκολήσει το πέος μου από την ηδονή και την στύση ...
     
  10. Avra

    Avra New Member

    Με vampire πήγες?  
     
  11. blindfold

    blindfold Contributor

    μάλλον με τυφλό σαρκοφάγο ,τα vampires ρουφάνε δεν τρώνε ..~!
     
  12. sub_mission

    sub_mission Guest

    και εκει που ήσουν στο αποκορύφωμα με τα δοντακια της στο πέος σου ..... φαντασου να φτερνιζότανε ή να εβηχε απότομα!!!!! αου!