Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εκκολαπτόμενος Κυρίαρχος

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Ίσις Αλεξάνδρα, στις 6 Αυγούστου 2019.

  1. Dimonius

    Dimonius Εγώ είμαι μην απορείς που δεν είσαι εσύ

    επιμονή και υπομονή.
     
  2. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna Δ Contributor

    Δική μου εμπειρία είναι ότι με έναν άνθρωπο που έχει όλες τις ποιότητες, όλα τα χαρακτηριστικά εκείνα που μπορούν να τον κάνουν έναν εξαιρετικό Dom, μπορείς να έχεις μια υπέροχη σχέση, βαθειά, ουσιαστική, να μάθεις πολλά, να περάσεις καταπληκτικά, ωστόσο, υποτακτική του δεν μπορείς να γίνεις.
    Καλώς ή κακώς, το Κ/υ έχει ως αναγκαία συνθήκη την διαφορά δυναμικού  
    Αξίζει όμως πραγματικά να κρατήσεις έναν τέτοιο άνθρωπο στην ζωή σου για όσο και με όποια ιδιότητα μπορείς  
     
  3. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Αν πάντως πάρει παραπάνω χρόνο η εκκόλαψη αυτό συνήθως καταλήγει σε ομελέτα.
     
  4. giannis99

    giannis99 New Member

    τα ξέρουμε ολλα το άκουσα και αυτό στην ζωή πάντα μαθαίνεις όπως ξέρω όποτε δεν ισχύει παντα μαθαίνεις κατι νεο
     
  5. giannis99

    giannis99 New Member

    ορεξει υπάρχει πάντως