Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εκπαίδευση σκλάβας.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος lara, στις 24 Φεβρουαρίου 2006.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    για το split θα συμφωνησω με την dolce , αν υπαρχει κατι ακομα να πουμε εδω .....
    Θα ειναι καλυτερα αν μιλησω ευθεως και θα μπω λιγο σε προσωπικα μου ..... μεσω των αποριων μου , προσπαθω να εφοδιαστω με απαντησεις .... Ως ενα βαθμο εχω καταφερει να εντοπισω τις πηγες που ορισαν το τι θα μου αρεσει το τι θα με διεγειρει ...κατα την παιδικη ηλικια βιωσα μια απουσια ισχυρων συναισθηματων γυρω μου αλλα και απουσια αλλων παιδιων λογω μεγαλης αποστασης απο αλλα σπιτια ... ειναι αυτο που λενε εμαθα να περνω καλα μονος μου ... μεχρι τα 15 μου η παρεα μου ηταν 3 λυκοσκυλα που μου ειχαν τυφλη υπακοη και συγχρονως με προστατευαν ....... απο εκει κατι αρχισε την αλυσιδωτη αντιδραση .... σε αυτον τον χωρο βρηκα ενα φιλικο περιβαλον ... θελω λοιπον να μπορω να πω σε οποιον προσβαλει τον χωρο τουτο ... "οχι κυριε .. δεν γινεται η καθε βιασμενη γυναικα Mistress για να εκδικηθει τους αντρες , ουτε η καθε μια που δεν ειχε στο ηλιο μοιρα και αναμεσα στην αυτοκτονια και το εξευτελισμο επελεξε να γινει σκλαβα ...."
    αυτα προσπαθω να μαθω εδω .... γιατι αυτα πιστεουν εκει εξω .... θα μου πεις "και τι σε νοιαζει τι λενε ?" ... μα φυσικα και με νοιαζει ... εκει εξω ζω .. οχι εδω μεσα ....
    Γιατι λοιπον εκπαιδευση σκλαβας ? .....
    Γιατι εχει την δυναμη κυριε vanilla και οχι την αδυναμια που νομιζεις εσυ , να υπερβει τα "θελω" της (κοκκινο φορεμα , θαλασσα) και να δουλεψει σε ενα μεγαλυτερο στοχο που εξυπηρετει την ταυτοτητα της και αυτο την κανει εναν καλυτερο ανθρωπο ...
    τουλαχιστο συμφωνειτε ή διαφωνειτε μια και δεν το σκεφτηκατε να το πειτε απο μονες σας ? ...  
     
  2. gaby

    gaby Guest

    Συμφωνώ και σ' ευχαριστώ <χ>

    Υπάρχει κι αυτό το κείμενο όπου μία σκλάβα είχε γράψει κάποια πολύ όμορφα ανάλογα, το Η δύναμη μιάς σκλάβας
     
  3. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: RE: Εκπαίδευση σκλάβας.


    Κοψε την ειρωνεια blindfoid, δεν σε ειπε εσενα κανενας *κακομοιρη* για να εχεις το θρασος να γραφεις για ενα αλλο μελος του φοριουμ και μαλιστα νεο που δεν το γνωριζεις την λεξη (την κακομοιρα) που εγραψες για την sub, και μην μου πεις οτι την υπερασπιζοσουν γιατι η ειρωνεια σου κανει *μπαμ* απο χιλιομετρα, λιγο επιπεδο δεν βλαπτει νομιζω ναι?
    Δεν θελω να μου απαντησεις, θελω μονο να σκεφτεις αν ειναι σωστος ο τροπος που απευθειννεσε προς αλλα μελη.
    Σορυ παιδια για την διακοπη της συζητησης σας αλλα πρεπει να βαζουμε καποιους στην θεση τους οταν χαλουν την ομορφια του χωρου ειρωνευοντας καποιους αλλους, αλλο η διαφορα αποψεων και αλλο το ξεκατινιασμα συνεχιστε,Isnogood μου φαινεται οτι τα κοριτσια σε εχουν στριμωξει στην γωνια του ρινγκ και ερχεται το νοκ αουτ σου, τωρα δεν ξερω απο πια θα σου ερθει....(γελαει)
     
    Last edited: 22 Μαϊου 2007
  4. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: RE: Εκπαίδευση σκλάβας.

    Μπράβο μπράβο Περικλη, αλλά θέλει λίγο αγριάδα το πράμα ακόμη. Try again.
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: RE: Εκπαίδευση σκλάβας.

    Αρχοντα αν υπαρξει oritzinal S/M σαιτ να εισαι σιγουρος οτι θα ειμαι πιο αγριος....εδω ομως νιωθω οτι παιζω εκτος εδρας και ειμαι πιο σοφτ......  
    Ομορφοπαιδο εχω μια απορια, η φωτο στο αβανταζ σου δικια σου ειναι?
    Αν ναι μιλαμε εισαι κουκλος......, θα αναβεις ολες τις σκλαβες........ ,καμια δεν θα μπορει να σου αντισταθη.......  
     
    Last edited: 24 Μαϊου 2007
  6. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: RE: Εκπαίδευση σκλάβας.

    Μπράβο Περικλή. Έτσι για να σφίξουν οι κώλοι.
    Η φωτογραφία στο avatar πράγματι είναι δική μου, λίγο παλαιότερη βέβαια αλλά δεν έχω αλλάξει πολύ από τότε που ο Ντίνος Φούξ Καρύδης με φωτογράφισε.
    Έχω το αβαντάζ να τις ανάβω τις σκλάβες ε; Για τις αφέντρες άκουσες τίποτε;
     
  7. Astarty

    Astarty Contributor

    Πρέπει να κανονίσουμε μια φωτογράφιση με τον Τάκη αγάπη μου. Έχεις ομορφύνει κι άλλο από τότε που σε τράβηξε ο Καρύδης. Αν ανάβεις τώρα τις σκλάβες με αυτό το αβατάρ, σκέψου τι θα γίνει με το καινούριο. Ολοκαύτωμα!
     
  8. Guest05

    Guest05 Guest

    Πολύ ευχάριστη έκπληξη Σουίτ Ντιστρές η αναφορά σου στον εργοδότη του κυρίου Αγγελούτσου . Μόνο που ο Χιούμελ ήταν οπερατέρ. Διευθυντής φωτογραφίας πρέπει να ήταν ο ίδιος ο Σακελάριος. Μπορεί να κάνω λάθος όμως και σε ευχαριστώ για την διόρθωση.
    «Τι είπαμε ότι θα πει «excuse me»;
    «Με το μπαρδόν που λέμε ελληνικά.»

    Όπως και να χει ο συγχωρεμένος ο Νίκος έχει αυτό το κάτι που κάνει υποτακτικές και αφέντρες να υγραίνουν τα μισοφόρια...
     
  9. Ήταν θεός ο Φέρμας, όντως... τα σπαγε!!!
     
  10. morpheas

    morpheas New Member

    Re: Εκπαίδευση σκλάβας

    Ο σκοπός της εκπαίδευσης είναι στα αρχικά στάδια ο συμβιβασμός μεταξύ των δύο και σε δεύτερο χρόνο στην ανταλλαγή εμπερειών, πιστεύω..
     
  11. Maley

    Maley Contributor

    Απάντηση: Εκπαίδευση σκλάβας.

    και αφεντης και σκλαβος..ξερω γω βρε παιδι μου..?