Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εκπαίδευση σκλάβας.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Master / slave' που ξεκίνησε από το μέλος lara, στις 24 Φεβρουαρίου 2006.

  1. Thea_Kali

    Thea_Kali New Member

    Απάντηση: Εκπαίδευση σκλάβας.

    status έχεις Master, Loοking for female slave, orientation bisexual kai nick μεγαςποδολάγνος. Τελικά τι είσαι για εξήγησε μας να καταλάβουμε και εμείς..
     
  2. Emma

    Emma Contributor

    Re: Απάντηση: Εκπαίδευση σκλάβας.

    Multiple personality
     
  3. ειμαι αφεντηs και μονο αυτο και δεν δινω λογαριασμο σε κανεναν αφεντηs γιναικων και αντρων που θελουν να ιπηρετησουν
     
  4. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

  5. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    ...said the caveman
     
  6. Kits

    Kits Contributor

    Γεια σου αφεντη...

    Εγω ειμαι αστροναυτης!! Θελεις να γινουμε φιλοι???   



    Υ.Γ. Αν δεν σου αρεσει το αστροναυτης μπορω να γινω θηριοδαμαστης σε τσιρκο, γοργονα του Αιγαιου, Τερας του λοχνες, στρουμφακι, πυροσβεστης, φαρμακοποιος, πυροπαθεις, σταρ του Χολυγουντ, παλαιστης του σουμο, σκιερ, παντοπωλεις, ζαχαροπλαστης, κηπουρος, πυρηνικός επιστημονας, γυναικολογος , τρελλος ( αυτο χωρις ιδιαιτερη προσπαθεια), σκλαβος , βανιλα, γατα, σκυλος, ιπποποταμος, κοαλα και λαγος.
     
  7. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Απάντηση: Εκπαίδευση σκλάβας.

    Για να θυμούνται οι παλιοί και να μαθαίνουν οι νέοι -όσοι θέλουν βέβαια...
     
  8. GRD

    GRD Great Red Dragon

    Απάντηση: Εκπαίδευση σκλάβας.

    Πως γίνεται κώλος ένα σοβαρό θέμα; Ναι..   Θα το δούμε σύντομα και σε άλλο είμαι σίγουρος  

    Ανδρ(ε)ας
     
  9. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Απάντηση: Εκπαίδευση σκλάβας.

    O καθενας ότι μπορεί και θέλει παίρνει από το κάθε νήμα.
    Εγώ τα άσχετα τα προσπερνώ, αν και γνώμη μου είναι πως θα έπρεπε να διαγραφούν.
     
  10. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Εκπαίδευση σκλάβας.

    ναι, πιστέυω ότι η εκπαίδευση τελειώνει και το καταλαβαίνεις ότι τελείωσε, όπως καταλαβαίνεις πότε τελείωσαν τα μαθήματα οδήγησης και τώρα είσαι μόνη στο ολοκαίνουργιο αυτοκίνητο, με το τιμόνι στο χέρι και όλοι οι άλλοι γύρω σου απαιτούν να κάνεις αυτό που είναι βέβαιοι πως κατέχεις ενώ ένα σφάλμα σου θα βλάψει εσένα και άλλους.
     
  11. GRD

    GRD Great Red Dragon

    Απάντηση: Εκπαίδευση σκλάβας.

    Αν και το συγκεκριμένο νήμα είναι παλαιό και απλά το "αναστατώσαμε"... δε μπορείς να φανταστείς πόσο ΓΑΜΑΤΟ - όχι απλά υπέροχο - βρήκα αυτό που είπες... Εύγε.


    Ανδρ(ε)ας
     
  12. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Απάντηση: Εκπαίδευση σκλάβας.

    Το μέρος της εκπαίδευσης που αφορά την αφύπνιση, τη συνειδητοποίηση της ίδιας της της φύσης, το ξεπέρασμα αναστολών, που αφορούν άμεσα αυτή τη φύση δέχομαι πως τελειώνει…
    Όπως τελειώνει το μέρος εκείνο της εκπαίδευσης που αφορά κάποιες πρακτικές, ανάπτυξη συγκεκριμένων δεξιοτήτων με την προϋπόθεση πως η σκλάβα παραμένει ιδιοκτησία του Ίδιου Αφέντη, μια και με Κάποιον άλλο πιθανόν να της ζητηθεί κάτι άλλο ή με διαφορετικό τρόπο και να χρειαστεί να εκπαιδευτεί στα συγκεκριμένα εκ νέου.

    Δεν ξέρω ποιος παίρνοντας την άδεια οδηγού είναι αυτόματα και τέλειος οδηγός…
    Προσωπικά προτιμώ τη θέση του συνοδηγού πάντως. 


    @ Αντυ κανένα νήμα δεν κλείνει, το αναστάτωσα επίτηδες, ελπίζοντας πως θα ακουστούν και νέες απόψεις