Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 3 Νοεμβρίου 2006.

  1. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Συνηθισμένη επιλογή στους άντρες κυρίαρχους είναι η μεγέθυνση ή ενεργοποίηση της θηλυκής σεξουαλικότητας της υπό τακτικής τους .

    Στις γυναίκες κυρίαρχους υπάρχει ανάλογη επιλογή ; Θέλουν τον υπό τακτικό τους ως αρσενικό αντικείμενο ενεργητικής προσφοράς σεξουαλικής ηδονής ; Αν υπάρχει τέτοιο θέλω , πως εκπαιδεύεται ;

    Το ερώτημα απευθύνεται προς τις γυναίκες κυρίαρχους που δεν πιστεύουν ότι μία ενεργητική συμπεριφορά του σκλάβου τους αναιρεί την θέση του .
     
  2. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Επειδη ειμαι απο αυτες που πιστευουν οτι "μια ενεργητικη συμπεριφορα του σκλαβου αναιρει την θεση τουν" απλα δεν απαντω!
    Περιμενω και γω να παρω απαντησεις απο την Κυριαρχη (την οποια) που εχει σεξουαλικη επαφη με τους σκλαβους της.
     
  3. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Υποτακτικός και επιβήτορας; Τσ τσ τσ, μα τι ανωμαλία είναι αυτή!
    Το επιβήτωρ ως ιδιότητα είναι ... ιδιότητα που δεν ταιρίαζει και δεν πρέπει σε υποτακτικούς.
    ->Άποψη ενός μη θηλυκού.
     
  4. Mistress_Despoina

    Mistress_Despoina Regular Member

    Αν χρησιμοποιούσα τον σκλάβο μου, σαν τον προσωπικό μου δονητή, τότε θα ένιωθα σαν την Δαλιδά, όταν κόβοντας τα μαλλιά του Σαμψών, του στερούσε την δύναμη του στους υπόλοιπους τομείς.
     
  5. Princess_of_Pain

    Princess_of_Pain Regular Member

    Σαφώς και όχι Ηλία μας  
    Δεν θα μπω στην διαδικασία να σου εξηγήσω το γιατί.
    Απλά όχι  
     
  6. gaby

    gaby Guest

    Εννοείς σκλάβο - επιβήτορα για την ίδια την Κυρία του Ηλία;

    Ή εννοείς επιβήτορα που θα του δοθεί η εντολή από την Κυρία του να βατέψει το όποιο άλλο πρόσωπο, προφανώς υποτακτικό τουλάχιστον στη φάση εκείνη και αυτός θα το κάνει, ενώ από δική του πρωτοβουλία δεν θα ενδιαφερόταν και δεν θα το έκανε;

    Ή το τραβώ στα άκρα το θέμα;
     
    Last edited by a moderator: 3 Νοεμβρίου 2006
  7. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Τρυφερή μου lilly εννοώ αυτό που είπε η Δέσποινα . Ως δονητή , είτε προσωπικής χρήσεως , είτε προς οποιαδήποτε άλλη κατεύθυνση που επιλέγει η κυρίαρχος .
     
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

    Πάντως βλέπω μια μικρή αντίφαση σε ένα πολύυυυυυυυυυυυυυυύ παλιότερο θέμα,που δεν έχει άμεση σχέση,αλλά κάλλιστα μπορεί να σχετιστεί μ΄αυτό ..  
     
  9. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

    Ερώτηση!Γιατί δλδ οι gay και str8 Αφέντες,dykes και trans Αφέντρες να μπορούν να κάνουνε και σεξάκι με τους-τις σκλάβες τους και οι str8 Αφέντρες να μην κάνουν;
     
  10. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    ....Για να κανουμε την διαφορα!
     
     
  11. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

    Με τους BDSMers ή με τις υπόλοιπες γυναίκες ;  
     
  12. cancer

    cancer New Member

    Γειά σας Κυρία Princess of Pain! Τελικά μικρός που είναι ο κόσμος! Δεν περίμενα να σας συναντήσω εδώ, κι όμως! Δεν ξέρω αν με θυμάστε, είχα την ευκαιρία να έχω ένα σέσιον μαζί σας [διαγραμμένο]. Θυμάμαι που ξεχάσατε τον ρόλο σας πάνω στο παιχνίδι μας. Νόμιζω πως πρέπει να είμαι τελικά ένας πολύ σεξυ υποτακτικός που φτάσαμε να κάνουμε μέχρι και σεξ μαζί! Και δεν εννοώ πως με χρησιμοποιήσατε σαν δονητή όπως γράφτηκε εδώ, έτσι δεν είναι;  
    Πριν λίγο καιρό σε μια παρέα έμαθα ότι βρήκατε και άλλους υποτακτικούς εξίσου σεξυ με μένα, οι οποίοι μου αποκάλυψαν δίχως να έχουν κάποιους λόγους να σας διαβάλουν, πως κι εκείνοι λειτούργησαν ενεργητικά μαζί σας.
    Δεν λέω ότι ερωτικά δεν ήσασταν επαρκής για μένα. Με καλύψατε και σας ευχαριστώ για αυτό, αλλά εγώ ο δύστυχος έψαχνα για μια Αφέντρα.