Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 3 Νοεμβρίου 2006.

  1. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Νοιωθω μονη μου.... 
    Χαλαρα ολοι Σας λοιπον.... 

    Αυτου του ειδους η εκπαιδευση ειναι ανυπαρκτη αρα και ακυρη.
    "Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα"
     
     
    Last edited: 4 Νοεμβρίου 2006
  2. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

    Δε θες!

       
     
  3. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Σκεπτόμουν ότι αφού αυτού του είδους η εκπαίδευση από Αφέντρα προς υποτακτικούς είναι ανύπαρκτη άρα και άκυρη κάποιοι θα πρέπει να εκπαιδευτούν γι’ αυτό.

    Αυτοί είναι λοιπόν οι Κυρίαρχοι Άντρες που πρέπει να είναι και Αρσενικά (αν δεν κάνω λάθος) για να τα καταφέρουν να είναι όχι μόνο Άντρες δυνάστες σεβαστοί κλπ αλλά και καλοί Επιβήτορες.

    Όποιος όμως θέλει να εκπαιδευτεί ως "Αρσενικος Κυρίαρχος Επιβήτορας"....
    Να το συζητήσουμε …

    Εκεί βρίσκω Εγώ να πάσχει η Κοινότητα!!!

    Πάρτε να’ χετε !!!!
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

    Yφίσταται στα kinky&role games...

    Εξαιρετικά σπάνιο στο gay BDSM,όπου ο Master είναι btm(εξαιρετικά σπάνιο είπα).Ο σκλαβος αναγκάζεται να γίνει top μόνο για το φίκι και οι όλες διαδικασίες μέχρι να το "μπουκάρει" είναι επίπονες.Βέβαια,έχει και τις υπόλοιπες απολαβές του,για να ικανοποιήσει την παθητική ιδιοσυγκρασία του.. 

    Επίσης,αν και αφενός δεν είναι εκπαίδευση ,συναντάται ο σκλάβος να εξαναγκάζεται να πηδά (και καλά μάλιστα,όσο μπορεί-οπότε ακολουθεί οδηγίες,αφετέρου υπάρχει μια έμμεση εκπαίδευση τότε) τρίτους,προς ψυχαγωγίαν του Αφέντη...
     
  5. female

    female Contributor

    Θα μπορούσε λοιπόν να είναι ένα νέο νήμα - Ποιά θεωρείτε οτι είναι τα χαρακτηριστικά ενός καλού ή μιας καλής υπερ ως επιβήτορος;   ​
     
  6. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

    Incomplete_ χθες σε ενα post αναφερθηκες σε gay και σε Τrans....
    Ξερεις οτι γνωριζω και εχω αρκετους και καλους φιλους στους χωρους αυτους.
    Σου θυμιζω την Aφεντρα "Empress Μαρινα" (μια και μοναδικη)

    Τα πραγματα εκει ειναι τελειως διαφορετικα.
    Για ευνοητους και φυσικα αποδεχτους λογους.
     
    Last edited: 4 Νοεμβρίου 2006
  7. gaby

    gaby Guest

    ~ κοιτάζει προσεκτικά την αστυνομική της ταυτότητα και βεβαιώνεται ότι το μικρό της όνομα δεν είναι "κοινότητα"~

    Η κοινότητα που δεν διαθέτει αιδοίο ας πάσχει αγαπητή Εύα, οι υποτακτικές γυναίκες να μην πάσχουν  

    Πολύ φοβάμαι ότι αν μπείτε στη διαδικασία να εκπαιδεύετε Κυρίαρχους για επιβήτορες, ορισμένοι θα έρθουν και θα σας πουνε ότι είναι ανεκπαίδευτοι και χρήζουν εκπαίδευσης αλλά θα σας λένε ψέματα δυστυχώς και θα σας αφήσουν βεβαίως, βεβαίως να το καταλάβετε κάποια στιγμή αυτό, αφού όμως σας ταλαιπωρήσουν πολύ και επί μέρες...  

    Στην κοινωνιολογική ανάλυση το έχουμε ρίξει από χθες και αυτό δεν βοηθάει σε τίποτα νομίζω...
     
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Re: Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

    Δεν άντεξες    

    Περίεργο που έμμεσα αμφισβητείς τον ανδρισμό των Κυριάρχων,όταν πριν κάτι μήνες υπερμαχόσουν για τον ανδρισμό των σκλάβων που χρησιμοποιούν strap on(χωρίς να υπονοώ τίποτα γι αυτούς)....

    Πάντως περιμένουμε τις τοποθετήσεις σου,για αυτό το θέμα και φυσικά των υπόλοιπων Κυριάρχων  

    Άσχετο.Πως το εννοείς το "αρσενικά" ; 
     
  9. zinnia

    zinnia Contributor

    Παντως η Ευα δεν εχει αδικο σ αυτα που λεει.. Μονο που αλλοιως μας τα λεγαν πολυ καιρο πριν καποιοι υποτακτικοι που πνεαν τα μενεα επειδη τους αμφισβητηθηκε ο ανδρισμος τους

    Τωρα η Ευα ανοιξε παλι τον ασκο ριχνοντας στο τραπεζι την σποντα "Κυριαρχοι Αντρες = Αρσενικα αρα συνεπαγεται +καλοι Επιβητορες"...αν φουντωσει, θα γινει της τρελλης...και ομολογω πως και σ αυτο εχει δικιο...δεν ειναι κατ αναγκην πως το λεγαμε στα μαθηματικα? αξιωμα (το βρηκα!)  
     
  10. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Εκπαίδευση υποτακτικού επιβήτορα .

    Όποιος θέλει να βρει τις τοποθετήσεις μου ας ανατρέξει σε postς του παρελθόντος.

    Eδω μιλώ για Επιβήτορες Άντρες Κυρίαρχους.

    Το πως εννοώ το αρσενικό βέβαια δεν έχει να κάνει με το αν κάποιος άντρας κατουράει μόνο όρθιος
     
  11. Mavrobasilis

    Mavrobasilis Regular Member

    Στο θέμα ετούτο έχομε εκφρασθεί εξαιρετικά εύγλωττα προ καιρού, τόσο η αφεντιά μου όσο και ο αγαπητός εν Γιαραμπή αδερφός Χάινριχ.
    Η Εύα προκρίνει ως sine qua non ιδιότητα των κυρίαρχων- συμφωνώ και υπερθεματίζω, φυσικά!- ότι ακριβώς υπογραμμίζαμε τότεσας.

    Δεν επιθυμώ να επαναλαμβάνω, είναι εξόχως πληκτικό.

    ΥΓ: Εννοείται, ασφαλώς, πως επρόκειται για απλή συνεπαγωγή.
    Ο όρθιος φαλλός του κάθε ανερμάτιστου κρετίνου δεν τον καθιστά αυτόχρημα κυρίαρχο.
     
  12. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    tender lilly - Αλικη.... πολλες φορες αναφερομαστε στα ατομα της κοινοτητας και δεν επραξα κατι καινουριο ...οποτε η παρατηρηση σου ειναι ασκοπη
    Μα για σας ανησυχω ....υποτακτικες Μου.....
    Και γιατι οχι ? Και για Μενα φυσικα ανησυχω.
    Όπως ανησυχω επισης για οσες εχουν αιδοιο προς χρηση.
    Εμεις οι Κυριαρχες μηπως φανταζεσαι οτι το κλειδωσαμε η μας το φαγανε τα σκυλια?
    Αν προκειτε για καποιον Αρσενικο και καλο επιβητορα δεν θα ελεγα ΟΧΙ!!!
    Η Κυριαρχικη του πλευρα φυσικα και δεν με απασχολει....
    Σας την χαριζω !!!!
    Μην ανησυχεις tender lilly...τα πιανω κατι τετοια τερτιπια....
    Εως τωρα εχω δειξει δειγμα μιας Γυναικας που δεν ξερει τι της γινεται tender lilly?
    Αν κανω τον βλακα, θα είναι σιγουρα επειδη θα Γουσταρω που θα περναω καλα (με το πεος Του η και με αλλα "προσοντα") και οχι επειδη θα Ειμαι βλακας.
    Σε πολλα....Σε πολλα....βοηθαει ….
    Θεματα που καινε αλλα κανεις δεν τολμα να τα μιλησει....

    Εδω και τωρα ...πειτε τα ολα !!!
    Λυσαξατε με τους υποτακτικους πια!!!
     
    Last edited: 4 Νοεμβρίου 2006