Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εκπαίδευση

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Cinnamon, στις 16 Μαρτίου 2019.

  1. undertraining

    undertraining Regular Member

    Και στο τέλος όλα χάνονται γιατί κανένας δεν θέλησε να ξεβολεφθεί από το "θρόνο" τον οποίο ο ίδιος έχτισε με το δικό του υποτιθέμενο prestige, το οποίο στο κάτω κάτω είναι δικό του εγωιστικό δημιούργημά!
     
  2. espimain

    espimain Contributor

    Τον Κυρίαρχο τον βλέπω σαν κηπουρό που έχει έναν ωραίο κήπο με λουλούδια, την υποτακτική σαν κάποια που παρακάλεσε να μπει στον κήπο να δει και να μυρίσει τα λουλούδια αυτά. Ο κηπουρός δεν κυνηγάει κανέναν να τον βάλει με το ζόρι στον κήπο του, αν και του αρέσει να μυρίζουν και ν' απολαμβάνουν τα δικά του λουλούδια.
     
    Last edited: 19 Μαρτίου 2019
  3. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Οι Κυριαρχικοι δεν κυνηγανε.
    Το ειπα στην αρχη αυτου του νηματος.
     
  4. Ειλικρινές από μέρος σου να λες ότι όλα μένουν στον κήπο. Χωρίς επιθυμία για τίποτα περισσότερο χωρίς καν αναζήτηση του λόγου επίσκεψης. Το σέβομαι απόλυτα. Ξεφεύγει από τις πουστικες συμπεριφορές που συνηθίσαμε. Thanks
     
  5. Είναι απόφαση του να ρισκάρει. Μπορεί το βόλεμα να κρύβει κάποιες ανάγκες αλλά στην ουσία δεν τις γνωρίζει
     
  6. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Πρόταση: να συνεχίσετε να γράφετε για να διασκεδάσουμε.  

    ΥΓ Mίζερο και πολυφορεμένο το ad hominem, δοκιμάστε κάνα ad personam.
     
  7. espimain

    espimain Contributor

    Ο λόγος επίσκεψης είναι σαφής, να μυρίσει τα δικά μου λουλούδια. Αν θέλω και κρίνω ότι πρέπει να το κάνω, μπορεί να της μάθω και ποδήλατο ή να κάνει κωλοτούμπες. Οι κανόνες είναι δικοί μου, μέσα στον δικό μου κήπο. Αν δεν της αρέσει ή δεν το αντέχει φεύγει. Αν δεν μου αρέσει εμένα πάλι φεύγει.
     
  8. Ούτε το ένα γνωρίζω ούτε το άλλο ξεκίνα την διδαχη
    Πάντως χαίρομαι που διασκεδάζω τα πρόβατα, μέρες που έρχονται
     
  9. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Αυτο το τελευταιο, πολλες δεν το εχουν αφομοιωσει. Κατι τους... ξεφευγει. 
     
  10. Μία μικρή υποσημείωση, οι κανόνες να είναι ξεκάθαροι
     
  11. espimain

    espimain Contributor

    Τους γράφω έξω από την πόρτα. Η πόρτα ανοίγει κι από μέσα. Πάντα μπορεί να φύγει, αν περιμένει τουλίπες και βρίσκει τριαντάφυλλα στα οποία μπορεί να είναι αλλεργική, αλλά τουλίπες δεν θα φυτέψω, ούτε θα ξεπατώσω τις τριανταφυλλιές, για χάρη της.
     
    Last edited: 19 Μαρτίου 2019
  12. Alpha Wolf

    Alpha Wolf Ενας, αλλα Λυκος.

    Οι κανονες ειναι παντοτε ξεκαθαροι. Δεν γνωριζω κατα ποσο μπορουν να ειναι απ ολλους/ες αντιλπηπτοι. Συνηθως φαινεται στην πορεια, μετα απο ατυχημσ.