Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ελένη

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος mds, στις 3 Ιουλίου 2007.

  1. Maley

    Maley Contributor

    σωστος Χαινριχ..στεκομαι μονο στην εμπειρια του mds. οπως την γραφει ειναι καλογραμμενη..
     
  2. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Ελένη

    Η επόμενη ημέρα μας βρήκε να ξυπνάμε δίπλα-δίπλα. Γύρω στις 9 άνοιξα τα μάτια μου και θαρρείς πως είμαστε προγραμματισμένοι να ξυπνήσουμε μαζί.
    Σήμερα θα πηγαίναμε μαζί στο ραντεβού, και ήταν κατά τις 12:00 γιατί μας είχαν ενημερώσει από την εκεί εταιρεία ότι ο αρμόδιος δεν θα ήταν νωρίτερα στο γραφείο του για να μας δει.
    Μείναμε με τα μάτια ανοιχτά ακίνητοι να κοιτάζει ο ένας τον άλλο.
    Δεν μιλούσε κανένας. Απλά ακίνητοι και ξαπλωμένοι στο πλάι κοιταζόμαστε μέσα στα μάτια. Πρόσωπα ανέκφραστα. Ούτε ένα σπάσιμο στα χείλη.
    Κάρφωσα το βλέμμα της πιο έντονα, και μέσα από αυτό ήθελα κα κατέβω στην ψυχή της να δω τι σκέφτεται. Πως αισθάνεται εκείνη την ώρα. Τι σκέφτεται.....
    "Είμαι μια πουτάνα?"
    "Χα...παλιομαλάκα νόμιζες ότι θα ξεφύγεις"
    "Το μουνί σέρνει καράβι?"
    "Ολοι ίδιοι είσαστε και βουτάτε με το παραμικρό?"
    Οτι και να σκεφτόνταν με άφηνε παγερά αδιάφορο.
    Γιατί εγώ σκέφτηκα μόνο ένα πράγμα. Οτι αυτό που έγινε έχει γραφτεί.
    Σαν μια ταινία που περνάει η ζωή μας...στο σημείο τάδε έχει γραφτεί και αυτό που έγινε και δεν υπάρχει διαγραφή.
    Αυτό πόσο μπορεί να μας επηρεάσει ?
    Υστερα από κάμποση ώρα κοιτάγματος, σήκωσε το χέρι και με το ένα δάχτυλο της άγγιξε τα χείλη μου. Πλησίασε λίγο πιο κοντά και κοιτάζοντάς με στα μάτια συνεχώς ψυθίρισε...
    "Ευχαριστώ".
    Αυτό με "ξύπνησε" εκείνη την στιγμή. Δεν ήξερα τι να απαντήσω.
    "Δεν ξέρω τι πρέπει να πω. Συγγνώμη δεν ξέρω Ελένη"
    "Μην πεις τίποτα...." είπε και σηκώθηκε ολόγυμνη, φόρεσε τις σαγιονάρες της και άρχισε να ντύνεται. "Ετοιμάσου να πάμε για πρωινό" είπε και αυτό έφτανε να με κάνει να σηκωθώ και εγώ. Προσπάθησε να προσπεράσει το γεγονός ότι με το που σηκώθηκα όρθιος ξεχώρισε το
    "φαλλικό σύμβολο" ανάμεσα στα πόδια μου που την σημάδευε.
    Τι να κάνω, το πρωί οι άντρες έχουν περίεργες αντιδράσεις, πόσο περισσότερο και αν έβλεπαν το χυμώδες σώμα της Ελένης.
    Πήγε στο δωματιό της.."θα σε δω κάτω ε?" πρόλαβε να πει με μια άνεση που σκοτώνει.
    "Ναι οκ" Πιάσε τραπέζι και έρχομαι.
    Για ένα περίεργο λόγο ένοιωθα άσχημα. Ηθελα να με βάλω κάτω και να με γαμίσω εγώ τώρα για τιμωρία. Γιατί είχα παραβεί τον κανόνα μου.
    Γιατι "δήθεν" ένα μουνί προσέβαλε την προσωπικότητητά μου.
    "Παλιοπούστη" είχε πει.
    "Α ρε παλιοπούστη, θέλεις να με γαμίσεις το ξέρω"
    Συνέχεια επαναλαμβανόταν αυτή φράση στο μυαλό μου.
    Στο μπάνιο, στο ντύσιμο, στο ασανσέρ και μέχρι που την συνάντησα στον μπουφέ.
    Μία φόρμα και ένα μπλουζάκι. "Θα ντυθώ μετά για την δουλειά" είπε.
    Εγώ όμως δεν μπορούσα να κρατηθώ και φαινόμουν ότι ήμουν παγόβουνο.
    Αγέλαστος, σκληρός, γιατί τα είχα με εμένα και όχι με εκείνη.
    Ακόμα χειρότερα δηλαδή. Γιατί αν τα είχα με κείνη, το πολύ-πολύ θα την έβαζα κάτω και θα της έριχνα μερικά χαστούκια. Αν και πάλι τι νόημα θα είχε? Τι θα άλλαζε? Τίποταααααα
    Φάγαμε κάτι βιαστικά και πήραμε ένα καφέ για να πάμε πάλι πάνω στα δωμάτιά μας για τσιγάρο. Εχουμε και αυτό βλέπεις.
    Φτάνοντας πάνω, είδε ότι κατευθύνθηκα στο δωμάτιό μου...και λίγο γρήγορα, χωρίς να πω κάτι άλλο, μάλλον μούτρωσε και δεν ακολούθησε.
    Μπαίνοντας μέσα, είχα μια όρεξη να τα κάνω όλα λαμπόγυαλο. Είχα φοβερά νεύρα.
    Θα μπορούσα να την έκανα μαύρη στο ξύλο, αλλά έπιασα τον εαυτό μου να είναι πάλι όρθιος....
    Μήπως θα μπορούσα και να την ξαναγαμήσω? Και τότε αφού θα μπορούσα γιατί είχα νεύρα?
    Για τον τρόπο που έγινε?
    Προσπαθούσα να με πείσω "ρε μαλάκα, όχι μόνο γάμησες τον top κόλο, όχι μόνο της έκανες ότι ήθελες θα μας βγεις και παραπονούμενος απο πάνω? ίσα ρε!"
    Και όμως...και όμως....
    Ισως γιατί καταλάβαινα πως απο δω και πέρα τίποτα δεν θα είναι το ίδιο.
    Θα συναντιόμαστε στη δουλειά και θα καρφώνομαι επειδή θα προσπαθώ να μην...καρφωθώ!
    Από δω και πέρα άρχιζε η αγωνία.
    Δεν πρόλαβα να κάνω το ένα τσιγάρο και χτύπησε η πόρτα.
    Η Ελένη με τον καφέ στο χέρι.
    "Νομίζω ότι πρέπει να μιλήσουμε" είπε με ύφος αυστηρό
    "Τι να πούμε?" ρώτησα με απορία ενλω η Ελένη είχε ήδη κάτσει στην μία πολυθρόνα
    "Ελα τώρα. Με καλογάμησες χτες και σήμερα κάνεις το παπί? Μαακ Μαακ Μαακ" έκανε ειρωνικά...
    ΑΜΑΝ... κόκκινος συναγερμός χτύπησε, σκέφτηκα και πριν προλάβω να κάνω οτιδήποτε προφανώς είδε το πρόσωπό μου τι ύφος πήρε και με πρόλαβε:
    "Ελα, έλα, ηρέμησε...πλάκα κάνω...αστειεύομαι..εεεεε μη νευριάζεις"
    Εκεί γέλασα λίγο και δεν άντεξα... "'Ε άντε και γαμήσου ρε Ελενίτσα... άντε και γαμήσου"
    "Η ευχή σου έπιασε μωρό μου...γαμήθηκα χτες και μ'άρεσε" απάντησε με ένα χαμόγελο.
    "Λοιπόν άκου να σου πω" είπε "γιατί καλή η πλάκα αλλά πρέπει να ξέρεις και μερικά πράγματα"
    "Σε ακούω" της είπα
    "Αυτό που έγινε χτες ήθελα να γίνει και δεν το μετάνοιωσα. Ηταν και καταπληκτικό και θα το ξανάκανα. Ετσι κι αλλιώς εγώ δεν είμαι δοσμένη πουθενά"
    "Μα ο Πέτρος?" την διέκοψα
    "Ελα μωρέ τώρα ο Πέτρος....ο Πέτρος με πήρε χθες να μου πει για αγάπες και μαλακίες αλλά ο Πέτρος όμως πηδάει κι άλλες. Ναι με αγαπάει, όπως λέει αλλά αγαπάει και άλλες μαζί"
    "Αχα...άρα εγώ ήμουν η εκδίκηση στον Πέτρο σου ε?"
    "Οχι ακριβώς...εσύ ήσουν ο κατάλληλος άνθρωπος στην κατάλληλη ώρα."
    "Εσύ ήθελα να είσαι μια νύχτα από τη ζωή μου αλλά μου βγήκες παραπάνω.Ξέρω ότι εσύ είσαι αλλού και δεν έχω απαιτήσεις. Δεν σε ερωτεύτηκα, δεν σε αγάπησα αλλά μου έδωσες παραπάνω από αυτό που ήθελα και αυτό με πονάει"
    Για ένα περίεργο λόγο η κουβέντα αυτή με είχε ξανακαβλώσει σε σημείο που θα ήθελα να πω "Βρε Ελένη να πάω λίγο να την παίξω και έρχομαι"
    Ακούγεται πολύ γελοίο αυτό αλλά ήμουν πάλι πολύ ορεξάτος.
    "Δεν ξέρω τι σου έδωσα Ελένη, το μόνο που ξέρω είναι ότι με κατάφερες να κάνω κάτι που όταν σκέφτομαι νορμάλ δεν θα το έκανα. Αλλά ήξερες πως να παίξεις και με κατάφερες.
    Είσαι μια γυναίκα πειρασμός και το ξέρεις και το χρησιμοποίησες μια χαρά αυτό" της είπα.
    "Και το κακό είναι ότι μου άρεσε. Οτι το έζησα και τώρα όταν θα σε βλέπω δεν θα μπορώ να είμαι όπως πριν γιατί από φίλος σου έχω γίνει κάτι σαν εραστής σου" συνέχισα.
    "Εσύ μου έδωσες κάτι που ήθελα και δεν μπορούσα να έχω" είπε.
    "Ξέρω ποιός είσαι και αυτό με βοήθησε στο να πάρω αυτό που ήθελα. Δεν θέλω να κάνω μαζί σου σχέση απλά χρησιμοποίησα μια εσωτερική σιγουριά που αισθάνομαι για εσένα για να σε κάνω να το κάνεις"
    "Εντάξει.." απάντησα "μιλάμε και δεν πρόκειται να βγάλουμε άκρη" "Σ' άρεσε μ'άρεσε και θα μείνει εδώ. Δεν υπάρχει συνέχεια και το ξέρουμε και οι 2"
    Σηκώθηκε από την πολυθρόνα της και με πλησίασε. "Το ξέρω" είπε "δεν υπάρχει συνέχεια. Γιατί αν υπήρχει συνέχεια δεν θα ήταν το ίδιο"
    και πήγε προς την πόρτα για να πάει στο δωμάτιό της.
    "Δεν βγάζω άκρη" είπε και έφυγε.
    Εκατσα λίγο να ηρεμήσω, να κάνω ένα τσιγάρο και να πιώ την τελευταία γουλιά καφέ.
    Μα να τα έχω όλα να έχω και το μαρκούτσι ανάμεσα στα πόδια τεντωμένο να ξεροχύνει και να χτυπιέται. "Ρε κάτι σηκωμάρες" σκέφτηκα και χαμογέλασα.
    Το κινητό χτύπησε και η Ελένη στην άλλη γραμμή "Σε παρακαλώ ξέχασα τα τσιγάρα μου τα φέρνεις γιατί βάφω τα νύχια μου μη τα χαλάσω"
    "Ναι..να στα φέρω... είπα και τα πήρα και πήγα στο δωμάτιό της.
    Η πόρτα ένα δάχτυλο ανοιχτή και από ευγένεια χτύπησα.
    "Ελα"απάντησε.....
     
  3. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Ελένη

    Μπαίνοντας μέσα είδα την Ελένη με τα εσώρουχα να βάφει τα νύχια στα πόδια της.
    Αυτό είναι κάτι το οποίο με ερεθίζει και με κάνει άλλο άνθρωπο. Και δυστυχώς το ξέρει.
    "Πάααααλι η Ελένη παίζει το παιχνίδι της" σκέφτηκα.
    "Ευχαριστώ μικρέ!!!" είπε και καθόμουν και την κοίταζα.
    "Αντε μην κάθεσαι θα αργήσουμε" είπε και σκέφτηκα "αμάν δίκιο έχει" και έφυγα βιαστικά.
    Η ώρα ήταν 10:20. "Μα τι είπε τώρα" αναρωτήθηκα.
    Τι να αργήσω? Η εταιρεία είναι ένα στενό πιο δίπλα, είναι 10:20 και στις 11:55 να φύγουμε πάλι στην ώρα μας θα είμαστε.
    "Ε όχι. τώρα δηλαδή το παίζεις και κυρία ρε πουτανέλι" σκέφτηκα και το αποφάσισα.
    "Ηρθε η ώρα σου πουτάνα" μονολόγησα και της χτύπησα την πόρτα.
    "Να σου πω" της είπα. "Ερχομαι" απάντησε.
    Ανοιξε την πόρτα και μπήκα μέσα γρήγορα. "Ελα πες" είπε.
    Πλησίασα και όπως ήταν όρθια της άστραψα 2 χαστούκια απανωτά.
    Πριν προλάβει να μιλήσει την έπιασα και της έχωσα την γλώσσα μου στο στόμα της γλύφοντας τα δόντια της τα ούλα της και τα μάγουλά της από μέσα.
    "Εχουμε ένα ανοιχτό λογαριασμό απο χθες" της είπα και την έσπρωξα στο κρεβάτι πέφτοντας σχεδόν ταυτόχρονα δίπλα της. Γδύθηκα σε χρόνο dt και της έβγαλα τα εσώρουχα. Πλησίασα το στόμα ανάμεσα στα πόδια της, της τα άνοιξα και με μια κίνηση κάρφωσα την γλώσσα στο μουνί της.
    Δεν περίμενε και πολύ εμένα απ' ότι κατάλαβα για να φτιαχτεί. Το βρήκα μούσκεμα.
    Ετσι όπως ήταν λείο από το ξύρισμα το ρούφηξα κυριολεκτικά. Το δάγκωσα, το πιπίλισα, το παραβίασα με την γλώσσα, το φύσηξα, το ρούφηξα μέχρι που της χάρισα τον πρώτο στοματικό οργασμό της.
    "γαμησέ με...γάμησέ με τώρα".....
    Δεν το πίστευα ότι θα το ξανάλεγε.
    Αυτή την φορά ούτε προφυλακτικό χρησιμοποίησα, άλλωστε δεν είχα... γι' αυτό και η αίσθηση ήταν κάτι το απερίγραπτο και για τους δυό μας.
    Τι στάσεις την πήρα ούτε που θυμάμαι...
    Δίπλωσα τα πόδια της και τα έφερα στο κεφάλι και "έκατσα" πάνω της γαμώντας την πολύ γρήγορα, στο πλάι την πήρα, ξάπλωσα στο κρεβάτι και την έβαλα από πάνω....
    Αυτό ήταν και το πιο ωραίο. Οπως την είχα καθιστή πάνω μου έπιασα τα στήθη της σφιχτά και κυριολεκτικά την σήκωνα καρφώνοντάς την απο κάτω και κάθε φορά έβγαζε και μια στριγγλιά.
    Ημουν ήδη πολύ ερεθισμένος και δεν κρατιόμουν άλλο.
    Εκανα να τραβηχτώ και πετάχτηκε "μη! τι κάνεις?"
    "μα θα χύσω" της λέω λαχανιασμένος
    "χύσε μέσα" λέει
    "τι μαλακίες λες τώρα" της λέω και είμαι έτοιμος όχι μόνο να σταματήσω αλλά να την φτύσω
    "παίρνω χάπια δεν μένω έγκυος" είπε και παρόλο που δεν πρέπει να εμπιστευόμαστε τέτοιες απαντήσεις, παρέμεινα μέσα και τελείωσα μέσα της παρασέρνοντάς την σε ένα απερίγραπτο σερί σπασμών.
    Τελείωσα και δεν βγήκα από μέσα της, συνέχισα να κουνιέμαι πολύ σιγά γιατί δεν άντεχε άλλο και παρακαλούσε "πιο σιγά" και "πιο σιγά" μέχρι που ένοιωσα ότι άρχισα πάλι να σκληραίνω και χωρίς καμία προειδοποίηση άρχισα να την σκίζω όσο πιο γρήγορα μπορούσα. Είχα πάλι ξεφύγει εντελώς. Το πρωί σκεφτόμουν αμάν τι έκανα και τώρα πάλι είχα παραδοθεί σε ένα άνευ όρων γαμήσι χωρίς αναστολές και χωρίς όρια.
    Την σήκωσα όρθια στην άκρη του κρεβατιού και σηκώθηκα και εγώ στο πάτωμα έτσι ώστε να την έχω στο σωστό ύψος.
    «θα σε γαμήσω όρθια» της είπα και δεν απάντησε
    την κράτησα από τη μέση και έβαλα την παλάμη ανάμεσα στα μπούτια της και χτύπησα σαν παλαμάκια πολύ δυνατά «έλα άνοιξε το τελείωνε» της είπα και υπάκουσε.
    Κατάφερα και μπήκα όρθιος με δυσκολία, και μπορούσα να κουνηθώ με το ζόρι.
    Όμως περισσότερο με έφτιαξε το ότι έβλεπα στο πρόσωπό της το πώς ένοιωθε παρά το ότι δεν την ξέσκιζα με μανία.
    Εκείνη την στιγμή με έπιασε μια τρέλα…. βγήκα από μέσα της, την κατέβασα από το κρεβάτι την γύρισα πλάτη προς εμένα και έριξα πάλι στο κρεβάτι μπρούμυτα .
    Εβαλα 2 μαξιλάρια κάτω από την κοιλιά της να τουρλώσει ο κόλος της.
    Ανέβηκα στο κρεβάτι άνοιξα τα πόδια και έκατσα στην πλάτη της με τέτοιο τρόπο ώστε να κοιτάζω τον κόλο της και έβαλα τις πατούσες μου στο πρόσωπό της.
    Την είχα καβαλήσει στην ουσία.
    Σήκωσα τα χέρια μου ψηλά και τα κατέβασα στο κολομέρι της.
    Οι παλάμες προσγειώνονταν με δύναμη πάνω στο κόλο της κάνοντας ένα εκπληκτικό ήχο και κοκκινίζοντάς τον.
    Πονούσε ήδη από χθες και σήμερα ο πόνος ήταν αφόρητος.
    Κατάλαβα ότι έκλαιγε από τις φωνές της και πραγματικά σπαρταρούσε ανάμεσα στα πόδια μου. Δεν φώναζε «σταμάτα» και τέτοια απλά ούρλιαζε.
    Σε μια στιγμή πόνεσαν οι παλάμες μου από τα χτυπήματα και ξάπλωσα πάνω της.
    Δάγκωσα δυνατά πολλές φορές τον κόλο της, ταυτόχρονα της έβαζα και δάχτυλο με ένα χυδαίο τρόπο θα έλεγα, της φερόμουν σαν να ήταν σκουπίδι.
    Σηκώθηκα και την έπιασα απ τα μαλλιά , την έβαλα καθιστή της τράβηξα τα μαλλιά από το πρόσωπο και έκατσα δίπλα της.
    Φλαπ…ένα χαστούκι της ήρθε από το πουθενά….
    «Θέλω να σε βλέπω να πονάς» της είπα και αμέσως της έπιασα τις ρόγες και με τα δύο χέρια πιέζοντάς τες τόσο δυνατά και γρήγορα που τινάχτηκε και τα δάκρυα κύλησαν στο πρόσωπό της.
    Ούρλιαζε από τον πόνο μα καθόταν εκεί και δεν κουνιόταν.
    Μια χούφτωνα κυριολεκτικά το στήθος της, μια το «χαστούκιζα» μια το δάγκωνα, μια το τσιμπούσα….
    Όσες φορές έβαλα το χέρι ανάμεσα στα πόδια της ήταν βρεγμένο και πλημμυρισμένο.
    Μόνιμος ερεθισμός.
    Εριξα μια κλεφτή ματιά στο ρολόι και ήταν 11:35.
    Την έπιασα απ τα μαλλιά και την τράβηξα να σκύψει μπροστά μου και της τον έβαλα στο στόμα. Πρέπει να τη είπα «γλύψε πουτάνα» και όχι μόνο.
    Εγώ που δεν μιλάω ποτέ δεν θυμάμαι τι της έσουρα.
    Άλλο πράγμα.
    Κάποια στιγμή την έσπρωξα πίσω, ξάπλωσε ανάσκελα και έκατσα πάνω στο στόμα της . Της είπα «άνοιξε το στόμα και βγάλε την γλώσσα έξω».
    Το έκανε και έκατσα ακριβώς πάνω στη γλώσσα. Η αίσθηση από την γλώσσα της που την κουνούσε μανιωδώς μέσα στην τρύπα μου είναι κάτι που θα το θυμάμαι μια ζωή.
    Την είχα βασανίσει αρκετά πάντως και ήμουν και καβλωμένος ήθελα να τελειώσω.
    Πάλι κάτι που δεν καταλαβαίνω τι με οδήγησε στο να της μιλάω αισχρά:
    «Ελα μικρό σκλαβάκι ώρα να χύσω… έλα να με κάνεις να χύσω»
    Ανάσκελα όπως ήταν της άνοιξα τα πόδια μπήκα μέσα της.
    Ηξερε ότι αν δεν τελειώσω δεν βγαίνω και αυτό την άναψε ακόμα πεισσότερο.
    Επιασα και τα 2 πόδια της από τον αστράγαλο και τα τέντωσα μέχρι που άνοιξαν.
    Τα πόδια της ήταν κάτι σαν ελατήριο έτσι που τα κρατούσα.
    Άρχισα να κουνιέμαι πολύ-πολύ αργά τη μία φορά, τρελά γρήγορα την άλλη.
    Πολύ σύντομα δεν άντεξα να μην κουνιέμαι και παρασύρθηκα σε ένα τρελό γαμήσι
    Άφησα τα πόδια της και γονάτισα στο κρεβάτι.
    Την έπιασα από την μέση και την σήκωσα προς εμένα.
    Στην ουσία ήταν στον αέα και μόνο το σβέρκο και το κεφάλι της ακουμπούσαν στο κρεβάτι.
    Κρατώντας την έτσι την τράβηξα σαν συρταράκι πολλές φορές γρήγορα
    μέχρι που δεν άντεξα άλλο, τερμάτισα μέσα της και έμεινα εκεί ακίνητος να χύνω μια ποσότητα που ακόμα και εγώ που ξέρω τον εαυτό μου τάχασα.
    Βγήκα αμέσως και πήγα στο κεφάλι της.
    Την καβάλησα στο λαιμό και με τα 2 χέρια έπιασα το κεφάλι της και της τον έβαλα πάλι στο στόμα.
    Την έβαλα να γλύψει τα υγρά της και τα υγρά μου.
    Δεν μπόρεσα να δω αν της άρεσε ή όχι γιατί η κίνηση έγινε με τη μία.
    Δεν διαμαρτυρήθηκε όμως. Τα έγλυψε όλα.
    Την σταμάτησα και τον έβγαλα από το στόμα της. Δεν μετακινήθηκα αλλά τον άφησα στο πρόσωπό της, πάνω στο μάγουλο.
    Ήταν σε άθλια κατάσταση. Τα χείλη της και το σαγόνι της ανακατεμένα με δάκρυα, με σάλια, με τα υγρά της και τα δικά μου και ο ιδρώτας της.
    Σηκώθηκα να πάω στο δωμάτιό μου και της είπα «πάρε τηλέφωνο ότι θα καθυστερήσουμε λίγο…άντε κουνήσου μη σε γαμήσω τεμπελομούνα»
    Η απάντησή της ήταν κάτι που δεν το περίμενα
    «Μάλιστα…όπως διατάξετε»…

    <συνεχίζεται>
     
  4. Astarty

    Astarty Contributor

    Να στείλεις την ιστορία σου στα Love Letters του Free. Ο μισός αντρικός πληθυσμός θα την παίξει με την ιστορία σου.
     
  5. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Re: Ελένη

    Η απάντησή σου δείχνει ότι την διάβασες ολόκληρη μέχρι τώρα ε?
     
  6. Astarty

    Astarty Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Ελένη

    Έχω την ικανότητα να βρίσκω λαυράκια. Τις τσιπούρες τις κρατώ για τον εαυτό μου.

    Αν την παίζει ο μισός πληθυσμός με μισή ιστορία, φαντάσου τι θα γίνει αν την ολοκληρώσεις.

    ΣυνέχΥσε καλέ μου.
     
  7. Feng

    Feng Regular Member

    Απάντηση: Ελένη

    εισαι κορυφη παιδι μου, θελω κι αλλο!
     
  8. Mavrobasilis

    Mavrobasilis Regular Member

    Εκτός που συμφωνώ σχεδόν μέχρι κεραίας με τον καπετάνιο, άντρας συστάμενος θεωρεί εξόχως ντεκαυλέ* τέθοια υποκείμενα**.
    Πιθανότατα δε θα καταδεχόταν ούτε τις σφαλιάρες.

    Το 'σχεδόν' σημειοδοτεί την προσωπική οπτική. Όντως λιγότερο ρομαντικός δε θα ένιωθα καμιά συμπάθεια για τον κορνούτο.
    Όπως και καμιά- πλέον- έλξη για το ζωντόβολο.

    * Γυναίκα δίχως περηφάνια είναι (και) ερωτικά αδιάφορη
    ** Ουδεμία υπόννοια ηθικολογίας- δεν με απωθεί το 'τι' αλλά το 'πως'.
     
  9. female

    female Contributor




    Δεν περίμενα να το διαβάσω αυτό.


    Δεν ξέρω αν σου ακούγεται ως προσβολή Mavrobasilis, αλλά δείχνει σπάνια ευαισθησία (με την έννοια του ανθρώπου που νοιώθει, όχι μεταξωτές κορδέλες κλπ.) ή / και διορατικότητα αυτή η στάση. Για μένα είναι η ουσία του πολιτισμού. Σπάνια το έχω ακούσει ή νοιώσει να υπάρχει ως προτεραιότητα ή συνείδηση.


    Προσωπικά θα έλεγα πάντως οτι το 'τι' και το 'πως' είναι σαν δυο σιαμαία αδέλφια, αξεχώριστα, με το πιο κυρίαρχο από τα δύο ανάλογα την περίσταση. Επίσης προσωπικά, το 'πως' με απασχολεί πάντα περισσότερο, κι είναι το πιο στρυφνό, δύσκολο μα και βαθιά ικανοποιητικό, άμα το κουλαντρίσεις. Με άλλα λόγια, ηθική (με τη φιλοσοφική, όχι θρησκευτική έννοια) και αισθητική, αξεχώριστες κατά τη γνώμη μου.


     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Ελένη



    Γιατι δεν πας να στα πει απο κοντα , να μην παιδευεται να τα γραφει κιολας???
     
  11. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Ελένη

    "Μηδενός προ του τέλους μακάριζε..."
     
  12. PD

    PD Regular Member

    Χαχα! Kits, το καλύτερο σε όλο το thread! Αν δεν τον σιγοντάρει η Feng τότε μάλλον την καύλωσε για τα καλά οπότε η συμβουλή σου ίσως της φανεί χρήσιμη.

    Αντιγράφω από Konstantinos:
    “Personal Bdsm/Fetish Experiences
    Σε αυτήν την κατηγορία μπορείτε να περιγράψετε κάποιες προσωπικές σας Bdsm/Fetish εμπειρίες.
    Παρακαλώ όχι fake σενάρια επιστημονικής φαντασίας και η θεματολογία να έχει σχέση με την αυτήν που
    έχει το Forum (Βdsm,Φετιχισμός,Humiliation,Submission κτλ.)
    Όχι ροζ/sex/vanilla ή άλλου είδους άσχετες εμπειρίες.
    Ευχαριστώ”


    Εμένα δεν μου φαίνεται ούτε BDSM ούτε Fetish εμπειρία. Ένα καλό γαμήσι (αν έγινε και δεν είναι fake).

    Πέρα από όλα αυτά, ο άνθρωπος απλά εκμεταλλεύτηκε την ευάλωτη “Ελένη” και εκείνη από τη μεριά της βρήκε ένα θύμα να ξεσπάσει και να κερατώσει τον άπιστο “Πέτρο”.

    Τώρα πως ο mds που έχει ένα σταθερό δεσμό (και ακόμα παραπάνω) έφτασε στο σημείο να βγάλει τα μάτια του είναι ένα θέμα προς εξέταση. Διότι η αρχή του πρώτου post του thread μου θυμίζει “λιγούρη” άντρα σαν αυτούς που ότι θηλυκό δουν μόνο του στα club ή στα bar του την πέφτουν πάντα με τα ίδια λόγια..

    Με τις υγείες μας!

    PD