Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ελένη

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος mds, στις 3 Ιουλίου 2007.

  1. Feng

    Feng Regular Member

    Απάντηση: Ελένη

    ο καθενας με τον πονο του κι αλλοι με το πουλακι στο χερακι. ετσι ειναι αυτα.
    αντε mds, περιμενομεν...!
     
  2. Mikra_Psemata

    Mikra_Psemata Contributor

    Απάντηση: Ελένη

    Μάλλον ενοχικό σε βρίσκω Mds..
    Κάνουμε κάτι πέραν των ορίων που οι ίδιοι θέσαμε στον εαυτό μας (???) με την προοπτική ότι θα το απολαύσουμε..
    Αν ειναι να μας φάει το άγχος, οι τύψεις κ οι ενοχες.. ποιος ο λόγος?
    Να πηγαίνουμε εμείς τις καταστάσεις εν ολίγοις... μη μας παρασέρνουν αυτές και δη μικρα κοριτσάκια.. και ειμεθα κ Μαστερ...
     
  3. Eri

    Eri

    Ποια ευαλωτη Ελενη καλε...Μια χαρα πηγε το σχεδιο αποπλανησης.....
    Αυτη αυτο που ηθελε το πηρε κ μαλιστα με το παραπανω κ ηταν κ τυχερη γιατι μαλλον της βγηκε καλυτερο απ'οτι περιμενε......
     
  4. Χαίρομαι να διαβάζω απόψεις σαν και αυτές του Xαίνριχ και του Mavrobasilis στο παρών thread. Aπαραίτητο στοιχείο και σύνηθες γνώρισμα του Άντρα (Κυρίαρχου bdsm ή μη) και όχι απλά του αρσενικού είναι ένας Κώδικας Τιμής (διαφορετικός στον καθένα αλλά με πανομοιότυπα χαρακτηριστικά ακόμα και σε περιπτώσεις ακραίων παρανόμων) μια Οχυρωμένη αντίληψη λοιπόν, μια ισχυρή βάση.
    Η ΒD(SM) σχέση, κατεμέ, σε ιδανικές συνθήκες αποτελεί αναπόσπαστό διαδικό κομμάτι, αλληλένδετο και αλληλοσυμπληρούμενο. Το σχήμα της σχέσης δε από μακριά φαντάζει σαν κύκλος.
    Όταν ο κύκλος γίνεται τρίγωνο, τετράγωνο ή ρόμβος... (άσχετα αν κερδίζει εντυπώσεις σε αλλωτριομένες εποχές σαν την παρούσα) απλά χέστα και κατούρατα από όλες τις πάντες.
    Βγάζω το καπέλο μου τόσο στον Χάινριχ όσο και στο Μabrobasilis και Χαιρετώ.
    Η ιστορία που σταμάτησα να διαβάζω μετά από μερικές παραγράφους μου θυμίζει κάτι κείμενα από φωτορομάντζα του 1970-80, ελληνοιταλικά ερωτικά θρίλερ (Ζήτα κατηγορίας) της ίδιας περίπου εποχής (με λίγο πιο updated και hardcore γραφή), καθώς και κάτι ελληνικές τσόντες που έπαιζε το CineArmonia κοντά στην γειτονιά μου (προσφυγικά πάτρας), το οποίο γκρεμίστηκε προσφάτως. Cult μεν αλλά για γέλια δε. O Πρέκας και η Τσοπέη λείπουνε να συμπληρωθεί το ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ
     
  5. PD

    PD Regular Member

    Re: Απάντηση: Ελένη

    Μάλλον εσύ έμεινες με το δακτυλάκι στην κλειτορίδα!     

    PD
     
  6. gaby

    gaby Guest

    Για αυτό το "αγαπάει", Κύριε φον Κλαιστ, σας συγχωρώ που μου τραβήξατε σκιαιά το αυτί <χ>.

    Ας μην είχε πάρει τηλέφωνο ο Πέτρος της Αθήνας. Σούζα θα του στεκόταν τότε η Ελένη.

    Τώρα συγνώμη, αλλά έχω απορία στην πράξη:
    Δεν υποτιμώ καθόλου την αντρική αλληλεγγύη στη ζωή μου, αντίθετα, προσέχω πάρα πολύ αυτόν τον αθέατο για μας τις γυναίκες παράγοντα, κυρίως μάλιστα στις δουλειές μου, αλλά επιστάτης του Πέτρου ήταν ο mds;
    Με τις εναλλακτικές α) χαστούκια και β) τηλέφωνα στον Πέτρο απλά θα μας έδειχνε ότι η ματαιοδοξία του υπερέβαινε τη διέγερσή του εκείνη τη στιγμή.

    Ασφαλώς και δέχομαι ότι η γυναίκα που περνάει τον κύκλο με την κιμωλία που της έχει χαράξει ο ένας άντρας για να πάει να βρει έναν άλλον, τη στιγμή που την περνάει, παύει να είναι ύπανδρος. Τόση αξιοπρέπεια την έχω.

    Ας μην είχε βγάλει τσιμουδιά η Ελένη για τον Πέτρο στον mds, γιατί κρυβόταν πίσω απ τις πλάτες του Πέτρου, γιατί; ας είχε κλείσει το κινητό της πριν πάει στο δωμάτιό του, ας είχε πάρει τα ρίσκα της πριν και όχι μετά.

    Στην τελευταία σας παράγραφο συμφωνώ απόλυτα. Όλοι μας πρέπει να ξέρουμε να λέμε και κάποια "όχι", εδώ που τα λέμε, όχι μόνον οι Κυρίαρχοι.

    @ Mavrobasilis,
    και ο πιο αντρίκιος άντρας, που σέβεται τα παντελόνια του, μπορεί να αγαπήσει και πολύ μάλιστα, γυναίκα που δεν εκτιμά. Μεγάλο δράμα (του). Δεν αστειεύομαι.
    Αν ήταν να νιώσει την περιφρόνησή του η Ελένη δεν θα χτύπαγε την πόρτα του mds, αυτό μπορεί να το πει η κάθε γυναίκα.

    mds, η δουλειά πώς πήγε τελικά;
    Είμαι πια σε φάση που κυρίως στέλνω κόσμο σε υπηρεσιακά ταξίδια, δεν πηγαίνω εγώ τόσο πολύ και ειλικρινά, το θέμα της δουλειάς μάλλον πρέπει να είμαι η μόνη που το σκέφτηκε λολ.
     
  7. Guest05

    Guest05 Guest

    Λίλη θα σε ενδιέφερε να μάθεις πως θα αντιδρούσα εγώ σε ανάλογη περίπτωση;
     
  8. gaby

    gaby Guest

    Μου επιτρέπετε να υποθέσω ανοιχτά Κύριε φον Κλαιστ;
     
  9. Guest05

    Guest05 Guest

    Παρακαλώ...

    Βιάστηκα να πω παρακαλώ. Ασιούμ ιζ νοτ αλόουντ ...μόνο αν είσαι σίγουρη. χεχε
     
  10. gaby

    gaby Guest

    Μη θυμώσουμε την Αστάρτη Κύριε φον Κλαιστ <χ> ν ες πα;

    Τί θα κάνατε...

    "Ελενίτσα, διάλεξε. Αν θες εμένα, φεύγεις από τον Πέτρο, μένεις για λίγο μόνη να εξαγνιστείς και ν αποφασίσεις ότι με θέλεις για Χαινριχ και όχι για αντι-Πέτρο και μετά έλα και βλέπουμε, δεν υπόσχομαι τπτ, μπορεί να με βρεις εδώ, μπορεί και όχι."

    Πολύ σκληρό σας έκανα να φαίνεστε, κάτι τέτοιο στο τρυφερότερο υποθέτω <χ>
     
  11. Guest05

    Guest05 Guest

    Μεγάλο λάθος Λίλη μου.
    Σε διαλογή δεν μπήκα ποτέ και δεν θα έμπαινα φυσικά για το όμορφο κωλαράκι της Λενιώς.
    Μόνο τις πουτάνες διαλέγουν με αυτόν τον τρόπο. Κι εγώ πουτανάκι της Λενιώς δεν θα γινόμουν με τίποτε.
    Αυτό θα της έλεγα. Αν θες πουτάνα Λενιώ μου να τηλεφωνήσουμε από την υποδοχή να σου φέρουν μία.
    Αν πάλι ντε και καλά θες εμένα για πουτάνα, θα πρέπει να ξέρεις πως είμαι ακριβός. Πολύ ακριβός. Τόσο ακριβός που δεν μπορείς να με πληρώσεις.

    Δεν ξέρω ποιος κυρίαρχος αρέσκεται να είναι η πουτάνα της Λενιώς μα εγώ δεν αρέσκομαι.

    Είδες; Καθόλου σκληρός.
     
  12. gaby

    gaby Guest

    Τελείως θεωρητικός  
    Χώρια που δεν με πείσατε