Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ελληνική Παραγωγή Fetish Ταινίας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Foot Inferno Admin, στις 7 Μαρτίου 2009.

  1. Foot Inferno Admin

    Foot Inferno Admin New Member

    Το clip και οι φωτογραφιες που ποσταρω εδω ειναι δικης μου παραγωγης. Μενω στην Αμερικη και κανο παραγωγες foot fetish videos. Παραθετω το link οπου μπορειτε να δειτε preview απο το video. Θα χαρω πολυ να ακουσω σχολια για το αν σας αρεσουνε οι φωτος και η ολη ιδεα του foot fetish. Ακομα θα ηθελα να ακουσω ιδεες και σχολια για την επομενη ταινια μου και τι θα σας αρεσε να δειτε... κατι πιο extreme ισως...


    Εδω μπορειτε να δειτε το preview clip : Fetish Videos Sample Page
     
  2. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    ΡΕ ΑΜΙ την αρτεμις την ξερεις?ππαλια footmistress from america??
     
  3. Foot Inferno Admin

    Foot Inferno Admin New Member

    Οχι φιλε μου... ειμαι αρκετα νεος και πολυ καινουριος στον χωρο...
     
  4. Maley

    Maley Contributor

    οπως και ναχει, οι φωτογραφιες σου μου αρεσουν πολυ..αναμενουμε και αλλες αν μπορεις..
     
  5. Foot Inferno Admin

    Foot Inferno Admin New Member

    Καινουριες φωτογραφιες απο αλλη ταινια μου... περιμενω να ακουσω γνωμες    


    Το link για το preview : Fetish Videos Sample Page
     
  6. smasher

    smasher Regular Member

    Δεν έχω ξανακούσει για ελληνικά fetish movies! Καλό ακούγεται σαν ιδέα.....

    Ως εραστής πανών (diaper lover) δεν θα έλεγα όχι σε μια ελληνική ταινία για ABDLs. Τα περισσότερα Websites που ασχολούνται με τον παιδισμό και την αυτονηπιοφιλία μας έχουν βομβαρδίσει τον τελευταίο καιρό με καυτά αισθησιακά trailers γνωστών αμερικανικών εταιρειών κινηματογραφικών παραγωγών, όπως η GND, η GFX Media και η Skymouse Productions.

    Ίσως αυτό καταστήσει την εραστεία της πάνας περισσότερο δημοφιλή στην Ελλάδα και ωθήσει πολλές επώνυμες celebrities σαν την Γιούλη Μπάρκα, την Ελένη Σβέλτου, το δίδυμο Σοφία Λίλλη/Τίνα Ευαγγέλου ή την Τζούλια Αλεξανδράτου να υιοθετήσουν αυτό το φετίχ.
     
  7. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    κάτι άλλο εκτός από foot fetish? κάτι σε bdsm kai fetish όλων των ειδών. ποιό πλήρες πρόγραμμα να το πω έτσι. by the way οι φωτογραφίες είναι πολύ καλές και οι ηθοποιοί μοντέλα άψογες.
    μια καλή πρόταση θα ήταν γυρίσματα εν ελλάδι με έλληνες ερασιτέχνες ηθοποιούς bdsmers πάω στοίχημα ότι θα έσπασε ταμεία. θα μπαίναμε και στα χχχ όσκαρ. 
    καλή η προσπάθεια σου συνέχισε με περισσότερο ζήλο και κάθε επιτυχία.
     
  8. kostis1

    kostis1 New Member

    Κ εγώ είμαι της άποψης να δοκιμάσεις να δημιουργισεις κάτι σε bdsm !! καλή επιτυχία σε ότι κ αν κάνεις!!
     
  9. SirConstantine

    SirConstantine New Member

    καλες οι photos... καλο και το video αλλα λιγο... δωσε κατι παραπανω!  
     
  10. komis

    komis New Member

    Απάντηση: Ελληνική Παραγωγή Fetish Ταινίας

    μακάρι να δούμε μια ελληνική ταινία τέτοιου είδους...
     
  11. carissa[L_T]

    carissa[L_T] Contributor

    Αυτο που παρατηρω για μια ακομα φορα ειναι η ελλειψη male Top... sniff.
     
  12. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: Ελληνική Παραγωγή Fetish Ταινίας

    Foot Inferno Admin κανένα νέο;