Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Εμετος? Ειναι αηδια η fetish τεχνικη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Φετιχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Polyxristikos Diakoptis, στις 23 Σεπτεμβρίου 2007.

  1. Kits

    Kits Contributor


    και ποιος θα τα καθαρισει μετα???
     
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    Έχω μια καλή απάντηση αλλά θα γίνει της Κορέας αμα την πω και δεν κάνει.
     
  3. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Εμετος? Ειναι αηδια η fetish τεχνικη

    Θα μπορουσε να ειναι το φετιχ της βουλιμικης αφεντρας..
     
  4. Eri

    Eri

    Ρε λολα τι θα γινει με σενα...Απο το στομα μου το πηρες (κ δε θελω σχολια για το στομα απο μερικους...).....
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    from a point i agree with Χάινριχ_φον_Κλάιστ

    αλλά χωρίς δοκιμή δεν μπορώ να κρίνω ...
    ουφ 6 παρά ,έχω πιεί τ'αντερά μου αλλά είμαι χοντρός δεν μου έρχετε να ξεράσω ...

    αν η γυναίκα που ικανοποίω βρεσκόταν στη δύσκολη θέση να κάνει εμετό ναι θα τα καθάριζα αλλά δεν ξέρω αν θα τα έκανα από ηδονή ,περισσότερο από ανάγκη για φροντίδα
     
  6. Kits

    Kits Contributor

    αμα το ζωγραφισεις ?
     
     
  7. sklava_epi8ymiwn

    sklava_epi8ymiwn Regular Member

    Ο άνθρωπός μας δεν κινδυνέυει αν τύχει να κάνουμε εμετό. Εμείς όμως «κινδυνέυουμε» αν Εκείνος δεν μπορεί να το αντέξει......
     
  8. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: Εμετος? Ειναι αηδια η fetish τεχνικη

    Μαλλον ειναι θεμα γαστρονομικων προτιμισεων.Εμενα προσωπικα μ`αρεσει το παστιτσιο 
     
  9. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Εμετος? Ειναι αηδια η fetish τεχνικη

    Μου έχει συμβεί 3 φορές στην ζωή μου από 2 διαφορετικές γυναίκες.
    Την πρώτη φορά ήταν μετά από ατελείωτο ποτό και καθώς ήμασταν στο σπίτι και κάναμε έρωτα, άρχισε να ξερνάει. Δεν με σταμάτησε αυτό και συνέχισα.
    Οι άλλες 2 φορές ήταν με την ίδια γυναίκα την ώρα του τσιμπουκιού. Τον έπαιρνε τόσο βαθιά στο λαρύγγι της που 2 φορές (σε διαφορετικές μέρες) της ήρθε έντονη αναγούλα (προς εμετό).
    Την πρώτη φορά ντράπηκε, τα κράτησε στο στόμα της και πήγε στην τουαλέτα και τα έβγαλε. Μετά ήρθε και συνέχισε. Αλλά εμένα, αυτή η "διακοπή", με χάλασε.
    Μετά από μερικές μέρες ξανασυνέβη. Με κοίταξε με αυτό το "παραπονεμένο" ύφος για να την αφήσω να πάει στην τουαλέτα πάλι. Αυτή την φορά δεν την άφησα. Τα βγάζει λοιπόν εκεί μπροστά μου και μετά την παρότρυνα να συνεχίσει να κάνει αυτό που έκανε. Και συνέχισε με περισσότερη "λαιμαργία" το τσιμπούκι.

    Από τις 3 φορές λοιπόν, με "χάλασε" όταν πήγε να μου "κρυφτή" η άλλη.
    Να προκαλέσω εμετό? Δεν το νομίζω.
    Οταν μου συνέβη όμως, μια χαρά τα πήγα μαζί του.

    Μου είχε πει κάποτε η μάνα μου πως, όταν μωρό χεζόμουν και πήγαινε να με αλλάξει, αηδίαζε από τη μυρωδιά.
    Της έλεγε λοιπόν η μάνα της: "Πως κάνεις έτσι κορίτσι μου? Φρέσκο πράμα δεν βρωμάει" 
    Είναι πως το βλέπει λοιπόν κανείς και πως το αντιλαμβάνεται εκείνη τη στιγμή.

    Ο εμετός δεν μ' αρέσει.
    Ο άνθρωπός μου όμως, μ' αρέσει.
    Δεν θα με αηδιάσει λοιπόν αν συμβεί αυτό. Είναι και αυτό ένα "μέρος" του
     
  10. physio

    physio Regular Member

    Απάντηση: Εμετος? Ειναι αηδια η fetish τεχνικη

    Λολα καταπληκτική ιδέα, δεν μου είχε περάσει καθόλου από το μυαλό και ομολογώ πως ερεθίστικα στη σκέψη του συγκεκριμένου συνδυασμού...βουλιμική Αφέντρα....τέλειο. συγχαρητήρια λοιπόν και σε εσένα έρι που σου το πήρε από το στόμα..........
    Αφέντισ πολύ κλη η φάση με το τσιμπούκι και εμετό ταυτόχρονα!!! θα ήθελα να το ζήσω, να το ρουφάει τόσο που να της έρχεται εμετός....τέλειο κι αυτό!
     
  11. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Eμένα με αηδιάζει.
    Αλλά αυτά είναι γούστα το τι αρέσει στον κάθε ένα.
     
  12. Tonya_Crossdresser

    Tonya_Crossdresser New Member

    Απάντηση: Εμετος? Ειναι αηδια η fetish τεχνικη

    Δεν είναι στα Fetish μου ο Εμετός.!!!!